Software | Počítače | Reklama | Prezentace klienta

Zrychlete si počítač – pořiďte si CCleaner Pro, jen za 1 korunu na 3 měsíce

Pokud vám počítač běží pomalu, zamrzá nebo už nefunguje tak dobře, jako dřív, je načase vyzkoušet oceňovaný optimalizační software CCleaner Professional. Čtenářům webu Živě nabízíme celý balíček se všemi prémiovými funkcemi jen za 1 korunu. Neváhejte a využijte tuto exkluzivní akční nabídku dříve, než skončí, to znamená do 31. října!

Jak vám určitě potvrdí všichni technicky zdatní přátelé či příbuzní, údržba počítače pomáhá zvýšit jeho výkon a prodloužit jeho životnost. Když se ale dělá ručně, může stát spoustu času a úsilí. CCleaner je intuitivní, ušetří vám čas a pomůže zajistit, aby byl váš počítač stále aktuální a fungoval bez jakýchkoli problémů. Díky této aplikaci už také možná nebudete potřebovat pomoc odborníků, která často vyjde draho. CCleaner pomáhá uživatelům s optimalizací počítačů již od roku 2004 a v současnosti je předním nástrojem pro čištění počítačů, který používají miliony lidí po celém světě.

Bezplatná verze aplikace CCleaneru je dostupná širokému okruhu zájemců. Verze CCleaner Professional je ale mnohem výkonnější, a to z následujících důvodů.

Uvolňuje cenný úložný prostor

Programy běžící na pozadí a nepotřebné soubory, které se v počítači nahromadily během let, co ho používáte, ho zpomalují a zabírají v něm cenný úložný prostor. Jde o problémy, se kterými se potýká každý uživatel Windows. Nepotřebné soubory se časem hromadí ve webovém prohlížeči i ve Windows. CCleaner Professional takové zastaralé, nepotřebné a duplicitní soubory odstraňuje. Důkladným vyčištěním se optimalizuje operační systém a uvolní se vám místo na pevném disku.

Klepněte pro větší obrázek

Zvyšuje výkon a rychlost a prodlužuje výdrž baterie

Řada programů se po instalaci spouští automaticky po zapnutí počítače. CCleaner vám umožňuje tyto automaticky spouštěné aplikace spravovat. Čím méně jich budete mít, tím rychleji se vám bude počítač spouštět. CCleaner Professional jde díky patentovanému nástroji Optimalizace výkonu ještě o krok dál. Tato funkce najde a zastaví programy, které zbytečně běží na pozadí. Šetří tak prostředky vašeho počítače. Až budete tyto procesy na pozadí zase potřebovat, funkce Optimalizace výkonu je automaticky znovu aktivuje. Váš počítač bude zase jako nový – bude se spouštět až o 72 % rychleji, bude mít až o 34 % vyšší výkon a jeho baterie vydrží až o 30 % déle.

Brání zhroucení počítače

Další oblíbenou automatickou funkcí aplikace CCleaner Professional je Aktualizace ovladačů. Přibližně 70 % všech případů zhroucení počítače je způsobeno nesprávnými ovladači zařízení. Ovladače zajišťují správné a efektivní fungování součástí počítače a připojených zařízení. Nemají ale vliv pouze na správné fungování počítače. Zastaralé ovladače mohou představovat i bezpečnostní riziko. Shánění nejnovějších ovladačů pro všechny součásti, hardware a periferie však může být časově náročné. Funkce Aktualizace ovladačů dělá vše automaticky, takže vám šetří čas a zajišťuje, abyste měli co nejlepší obraz a zvuk, optimálně nastavené možnosti stahování a streamování a obecně bezpečnější počítač. Tento chytrý nástroj dokáže aktualizovat miliony různých ovladačů pro počítače s Windows, takže vám díky němu už pravděpodobně nikdy žádná aktualizace neunikne.

Chrání vás na internetu

Pokud jste technicky zdatní, jsou vám rizika spojená se zastaralým softwarem pravděpodobně známá. Funkce Aktualizace aplikací, kterou CCleaner Professional nabízí, vám umožní aktualizovat všechny důležité programy jen několika kliknutími. Kyberzločinci tak nebudou moci zneužít nedostatky v zabezpečení zastaralých aplikací. Určitě oceníte i bezpečnější prohlížení. CCleaner maže soubory cookie a historii vyhledávání v prohlížeči, abyste mohli zůstat v anonymitě a inzerenti a weby vás nemohli sledovat. Vše, co děláte na internetu, zůstane soukromé, jak to má být.

Klepněte pro větší obrázek

Užijte si vše hned teď!

Všechny tyto funkce se samozřejmě nestarají pouze o vaši bezpečnost – přispívají také k vyšší produktivitě a práce s počítačem je díky nim příjemnější a zábavnější. U svých zařízení trávíme spoustu času, takže když jsou pomalá a nereagují, je to velmi otravné – a naprosto zbytečně. Stačí párkrát kliknout a CCleaner Professional vás zbaví nepořádku a postará se, aby byl váš počítač stále aktuální a fungoval co nejlépe. Možná se vám také o několik let prodlouží životnost počítače. Ušetří vám to peníze i starosti.

Nenechte si ujít tuto exkluzivní nabídku: získejte všechny výše uvedené funkce aplikace CCleaner Professional na 3 měsíce za pouhou 1 korunu. Po uplynutí této doby se vám předplatné automaticky prodlouží za běžnou cenu, tedy za 479 Kč ročně – nebo je můžete včas zrušit. [KLIKNĚTE NA TLAČÍTKO / KLIKNĚTE NA ODKAZ] a využijte ještě dnes nejvýkonnější verzi aplikace CCleaner, která se vám postará o čistší, rychlejší a bezpečnější počítač.

Další článek: Rozostřené pozadí, OCR a rozpoznávání objektů. Microsoft ve Windows vylepšil práci s fotkami

Témata článku: Software, Počítače, Reklama, Prezentace klienta, Software na Heureka.cz