EnderW
7. 9. 2011 • 17:31

Pokud vím tak iMacy se dodávají už minimálně dva měsíce s OS X 10.7 LION, kdo Vám to za tyhle peníze prodal se Snow Leopardem? 😁

Martin Oplocký
5. 9. 2011 • 16:29

Pokud stolní počítač,tak bych si ho rozhodně postavil sám,máte kontrolu nad tím,co si tam dáváte a postaví ho snad i úplnej lajk,žádná věda to v dnešní době není.Ikdyž osobně nechápu na co studentům je "stolní počítač" já bych radši volil nějaký přenosný počítač pokud ho tedy musejí mít,ikdyž jak vím tak studenti například středních škol z 90% notebook ani stolní počítač nepotřebují ke studiu,nebo přesněji řečeno ho nevyužijí....

klausner
5. 9. 2011 • 15:45

"Jako operační systém slouží Mac OS X Snow Leopard."Ne, neslouží. Je tam OS X Lion.

EtHANBB
5. 9. 2011 • 14:04

"Postavím si sám: Gigabyte + Intel + MSI"A potom si mozete rovno hodit maslu ked budete chodit s grafikami od MSI kazdeho pol roka na reklamaciu, vidim v praci kolko sa ich vracia .. radsej par drobnych naviac a aj GPU od Gigabyte a mate istotu ze vydrzi peknych par rokov.

Jiří Forman
Jiří Forman
5. 9. 2011 • 13:06

http://lenovoshop.cz/lenovo-thinkcentre-a70-e5... ... 3 roky NBD, procesor dostatečně výkonný na drtivou většinu office činností. nevydím důvod, proč si připlácet tolik za zmíněnou HP sestavu, pokud by se kupoval počítač, na kterém se nebude hrát. mimo to - tato sestava není zaplombovaná po koupi, takže není problém časem dokoupit za 1500-2000Kč dedikovanou grafickou kartu.

Barbar_cz
5. 9. 2011 • 8:43

Osobě naprosto nesnáším Oliny! (All-in-one). Oliny mají všechny nevýhody dekstopů (nejsou mobilní), ale i všechny nevýhody notebooků (nejdou upgradovat, uživatel si málokdy může sám vyměnit komponentu).
--
Stejně tak beru jako zbytečnost kupovat hotovou desktopovou sestavu. Přece jen je lepší si to složit sám a dát si tam přesně ty komponenty, které chci. A takové ty věci jako "záruka na celou sestavu" atd. to je jedno. Když se něco pokazí, tak prostě vytáhnu patřičnou komponentu a nesu na reklamaci jen ji 🙂, což je lepší i proto, že když si někde půjčím (a často přímo u místního prodejce) náhradní komponentu, tak můžu vše vesele používat dál 🙂. No a některou k běžnému provozu ani nepotřebuji... Asi by se mi nechtělo na měsíc se loučit s celým PC jenom kvůli vadné mechanice - do které dám stejně médium tak jednou za čtvrt roku, protože jinak všechna data do PC láduju z netu, flashky nebo externího disku přes USB 🙂.

Filip Flídr (Filip 535)
5. 9. 2011 • 5:50

Pro studenta se více hodí notebook ... No nic. pádím do školy 😀

Názor byl 1× upraven, naposled 5. 9. 2011 06:44

Lukáš Černý
5. 9. 2011 • 2:11

"Mladý člověk se často chce odlišit a nic mu to nedopřeje lépe než Apple iMac"Prosím, když už propagujete MAC, tak nepoužívejte slovo odlišit se jen kvůli tomu, že je to Apple....vždyť si to teď kupuje každej Jouda :-/

Určitě si přečtěte

Články odjinud