AMD | Grafické karty | Design

Značka „Radeon“ bude mít nový design. AMD chce přinést osvěžení s novými grafikami

Značka „Radeon“ bude mít nový design. AMD chce přinést osvěžení s novými grafikami

Minulý týden byl přeplněný herními novinkami, které se na nás chystají jak pro počítače, tak i novou generaci herních konzolí. V záplavě herních trailerů ale došlo k úniku něčeho, co vypadá jako nový design značky Radeon.

AMD používá značku Radeon pro herní grafické karty a doposud byl design zcela jednoduchý a poměrně nudný. Na konci traileru ke hře Godfall se však objevilo logo ve zcela novém moderním designu, který je podobný jako u značky „Ryzen“ a nejspíše jde tak o stejný font.

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekSoučasné logo Radeon vs. Ryzen

Je možné, že ho AMD začne používat právě s novou generaci grafických karet (Big Navi), které se chystají na trh v období kolem září nebo října, tedy pravděpodobně o trochu dříve, než budou k dispozici nové herní konzole. Nové grafické karty od AMD by měly být postavené na stejné architektuře jako integrované grafické čipy v herních konzolích Xbox Series X a PlayStation 5.

Diskuze (10) Další článek: Whitelist a blacklist jsou rasistická slovíčka. Některé firmy je přestanou používat

Témata článku: Hardware, AMD, Herní konzole, Grafické karty, Ryzen, Design, MIT, Playstation, Xbox Series X, Big Navi, Nový design, DESI, Značka, Grafika, Grafická karta, Nová grafika, Radeon, Osvěžení, Bude, GodfallGoogle přiznal, že Asistent v telefonu nebo chytrém reproduktoru může nahrávat zvuk bez vědomí majitele

Google přiznal, že Asistent v telefonu nebo chytrém reproduktoru může nahrávat zvuk bez vědomí majitele

** Asistent Google může nahrávat zvuk i když není aktivován pokynem ** Zaměstnanci Googlu poslouchají některé nahrávky konverzací ** Vyplývá to z informací člena indického parlamentního výboru

Karel Kilián
Google AsistentIndieSoukromí
Jak jsme testovali powerbanky s kapacitou 20 000 mAh
Antonín Trčálek
PowerbankaTesty
Youtuber vyhrál sázku nad fyzikem. Vozidlo poháněné větrem opravdu může jet rychleji, než je rychlost větru

Youtuber vyhrál sázku nad fyzikem. Vozidlo poháněné větrem opravdu může jet rychleji, než je rychlost větru

** Může se objekt poháněný větrem pohybovat rychleji než vítr? ** Youtuber Muller tvrdí, že ano. Fyzik Kusenko, že nikoli ** Uzavřeli proto sázku o deset tisíc dolarů. Jak to dopadne?

Karel Kilián
Fyzika