Živě Premium: Otázky a odpovědi

K předplatnému Živě Premium vás může napadnout řada otázek. Podívejte se, jestli jsme na některou z nich už neodpověděli. Nebo nám napište na e-mail podpora@cncenter.cz.

Podrobnosti k Živě bez reklam

Předplatitelé Živě Premium nebudou mít na stránkách webu reklamy. Zmizí bannery i spoty před videi. Je zde ale několik výjimek.

1) Propagace webu a vydavatele. Na Živě zůstanou upozornění na články jiných webů našeho vydavatelství. Stejně tak stále zobrazíme upoutávku na aktuální číslo Computeru, v budoucnu třeba na naše články s vánočními tipy, zůstanou zde odkazy na srovnávač Hledej ceny a podobně. Naší vlastní propagace se omezení reklam netýká.

2) Komerční články. Ve výpisu na titulní straně i nadále najdete označené komerční články.

3) Reklama v mobilní aplikaci. Je to technicky oddělená služba, předplatitelé proto obsah v aplikaci uvidí ve stejné podobě jako ostatní návštěvníci.

4) Videa. Ta, která jsou v našem redakčním přehrávači, mají předplatitelé bez reklam. Vedle toho ale někdy používáme také jiné přehrávače (YouTube, Vimeo, Mall.tv…), do kterých reklamy vkládají jejich provozovatelé a nedokážeme je ovlivnit.

Kdybyste si všimli nějaké reklamy, která podle vás nespadá do těchto výjimek, napište nám. Budeme rádi, když přiložíte obrázek.

Otázky a odpovědi

Jakých webů se Živě Premium týká

Jsou to tyto weby, které běží na doméně zive.cz:

  • Hlavní web Živě: počítače a internet
  • MobilMania: mobilní zařízení, aplikace
  • VTM: věda a technika
  • AVmania: hudba, film, AV technika
  • DIGIarena: digitální fotografie
  • Doupě: počítačové hry

Mohou se podmínky Živě Premium časem změnit?

Ano, mohou. Můžete si být jisti, že během vašeho aktuálního předplaceného období zůstane všechno přesně tak, jak jste si službu objednali. Nemůžeme ale vyloučit, že v budoucnu podmínky nezměníme.

Zejména pokud jde o zobrazení webu bez reklam se může ukázat, že naše odhady, které jsme dělali před spuštěním, nebyly správné. A budeme muset nějak reagovat. O případných změnách se samozřejmě dozvíte a budete se moci rozhodnout, co dál.

Jestli z tohoto vyjádření cítíte, že roční varianta předplatného Živě Premium se může ukázat jako velmi výhodná, něco na tom bude...

Mohu si zaplatit jen za jeden konkrétní článek?

Aktuálně ne. Nejmenší jednotka je měsíční předplatné. O možnosti nákupu individuálních článků zatím neuvažujeme, ale samozřejmě nic nelze do budoucna vyloučit.

Bude tmavý režim webu k dispozici i pro nepředplatitele?

Noční režim je aktuálně součástí našeho „Živě Lab“. To jsou funkce a služby, které předplatitelům zpřístupníme s předstihem. Když teď nebudeme uvažovat o variantě, že funkci zrušíme, protože se neosvědčila, jsou dvě možnosti: buď se později dostane na celé Živě, nebo zůstane jako výhoda pouze předplatitelům. Zatím nedokážeme říct, jak to bude u nočního režimu.

Budou otevřené diskuze k předplaceným článkům?

U těchto článků budou otevřené diskuze, uvidí je ale pouze předplatitelé.

Mohu číst články pro předplatitele i v mobilní aplikaci Živě?

Články pro předplatitele najdete i v aplikaci. Pro zobrazení plné verze ale bude potřeba kliknout na odkaz, stránka se otevře v prohlížeči.

Jak mohu změnit typ předplatného?

Ve svém profilu předplatitele vyberte a objednejte novou variantu předplatného. Začne běžet hned po skončení platnosti stávajícího předplatného.

Jak zrušit automatickou obnovu předplatného

Ve svém profilu předplatitele klikněte na tlačítko „Ukončit obnovování“.

Jak obnovit zapomenuté heslo?

Na stránce pro přihlášení klikněte na odkaz Zapomněli jste heslo?

Diskuze (24) Další článek: Speciální kosmická loď od Northrop Grumman „oživila“ starý satelit

Témata článku: Web, Reklama, Předplatné, Noční režim, Živě Premium, Aplikace, Location, Odkaz, Předplatitelé, Computer, OTA, Možnost nákupu, Článek, Řada otázek, PremiumSex manželských párů? Jen výjimečně. Ložnice ovládnou roboti s umělou inteligencí

Sex manželských párů? Jen výjimečně. Ložnice ovládnou roboti s umělou inteligencí

** Sex manželských párů jen při zvláštních příležitostech. ** Ložnice ovládnou sexuální roboti s umělou inteligencí. ** I to je jeden ze závěrů Mezinárodní robotické konference.

Filip KůželJiří Liebreich
RobotiSexUmělá inteligence
Munice ze zrušeného railgunu se postaví střelám s plochou dráhou letu

Munice ze zrušeného railgunu se postaví střelám s plochou dráhou letu

** Americké letectvo chce v nejbližší době postavit a otestovat prototyp nového samohybného děla ** To by mělo být schopné sestřelovat střely s plochou dráhou letu ** Při tom bude využívat munici určenou původně pro railgun

Stanislav Mihulka
VojenstvíUSA
Google na obchodu Play pustil do oběhu malware obřích rozměrů. Dostal se do více než 60 milionů smartphonů

Google na obchodu Play pustil do oběhu malware obřích rozměrů. Dostal se do více než 60 milionů smartphonů

** Doslova každý týden se na Google Play objeví nový malware ** Ten nejnovější si do mobilů stáhlo na 60 milionů uživatelů ** Vývojáři aplikací vydělávají na přeprodeji citlivých dat

Martin Chroust
Google PlayMalwareAndroid
Co s dětmi, kterým čínští vědci „vylepšili“ dědičnou informaci? Experti se nemohou shodnout

Co s dětmi, kterým čínští vědci „vylepšili“ dědičnou informaci? Experti se nemohou shodnout

** Tvůrce prvních geneticky „vylepšených“ dětí bude brzy propuštěn na svobodu ** Čínští bioetici se obracejí na vládu s naléhavou výzvou: „Děti musí mít zajištěnou péči a dohled“ ** Odborníci ze světa mají zhusta jiný názor

Jaroslav Petr
DětiGenetika
25 nejlepších filmových parodií, které můžete vidět. Víme, kde je najdete online

25 nejlepších filmových parodií, které můžete vidět. Víme, kde je najdete online

Filmové parodie jsou divácky velmi vděčné a mezi filmaři oblíbené. Tvůrci v nich mohou totiž zcela beztrestně vykrádat cizí díla a v jejich nápodobě popustit uzdu své fantazii. Vybrali jsme nejlepší zahraniční i české parodie.

Jaromír PukMarek Čech
Filmy, které musíte vidět