Živě Premium: Otázky a odpovědi

K předplatnému Živě Premium vás může napadnout řada otázek. Podívejte se, jestli jsme na některou z nich už neodpověděli. Nebo nám napište na e-mail podpora@cncenter.cz.

Podrobnosti k Živě bez reklam

Předplatitelé Živě Premium nebudou mít na stránkách webu reklamy. Zmizí bannery i spoty před videi. Je zde ale několik výjimek.

1) Propagace webu a vydavatele. Na Živě zůstanou upozornění na články jiných webů našeho vydavatelství. Stejně tak stále zobrazíme upoutávku na aktuální číslo Computeru, v budoucnu třeba na naše články s vánočními tipy, zůstanou zde odkazy na srovnávač Hledej ceny a podobně. Naší vlastní propagace se omezení reklam netýká.

2) Komerční články. Ve výpisu na titulní straně i nadále najdete označené komerční články.

3) Reklama v mobilní aplikaci. Je to technicky oddělená služba, předplatitelé proto obsah v aplikaci uvidí ve stejné podobě jako ostatní návštěvníci.

4) Videa. Ta, která jsou v našem redakčním přehrávači, mají předplatitelé bez reklam. Vedle toho ale někdy používáme také jiné přehrávače (YouTube, Vimeo, Mall.tv…), do kterých reklamy vkládají jejich provozovatelé a nedokážeme je ovlivnit.

Kdybyste si všimli nějaké reklamy, která podle vás nespadá do těchto výjimek, napište nám. Budeme rádi, když přiložíte obrázek.

Otázky a odpovědi

Jakých webů se Živě Premium týká

Jsou to tyto weby, které běží na doméně zive.cz:

  • Hlavní web Živě: počítače a internet
  • MobilMania: mobilní zařízení, aplikace
  • VTM: věda a technika
  • AVmania: hudba, film, AV technika
  • DIGIarena: digitální fotografie
  • Doupě: počítačové hry

Mohou se podmínky Živě Premium časem změnit?

Ano, mohou. Můžete si být jisti, že během vašeho aktuálního předplaceného období zůstane všechno přesně tak, jak jste si službu objednali. Nemůžeme ale vyloučit, že v budoucnu podmínky nezměníme.

Zejména pokud jde o zobrazení webu bez reklam se může ukázat, že naše odhady, které jsme dělali před spuštěním, nebyly správné. A budeme muset nějak reagovat. O případných změnách se samozřejmě dozvíte a budete se moci rozhodnout, co dál.

Jestli z tohoto vyjádření cítíte, že roční varianta předplatného Živě Premium se může ukázat jako velmi výhodná, něco na tom bude...

Mohu si zaplatit jen za jeden konkrétní článek?

Aktuálně ne. Nejmenší jednotka je měsíční předplatné. O možnosti nákupu individuálních článků zatím neuvažujeme, ale samozřejmě nic nelze do budoucna vyloučit.

Bude tmavý režim webu k dispozici i pro nepředplatitele?

Noční režim je aktuálně součástí našeho „Živě Lab“. To jsou funkce a služby, které předplatitelům zpřístupníme s předstihem. Když teď nebudeme uvažovat o variantě, že funkci zrušíme, protože se neosvědčila, jsou dvě možnosti: buď se později dostane na celé Živě, nebo zůstane jako výhoda pouze předplatitelům. Zatím nedokážeme říct, jak to bude u nočního režimu.

Budou otevřené diskuze k předplaceným článkům?

U těchto článků budou otevřené diskuze, uvidí je ale pouze předplatitelé.

Mohu číst články pro předplatitele i v mobilní aplikaci Živě?

Články pro předplatitele najdete i v aplikaci. Pro zobrazení plné verze ale bude potřeba kliknout na odkaz, stránka se otevře v prohlížeči.

Jak mohu změnit typ předplatného?

Ve svém profilu předplatitele vyberte a objednejte novou variantu předplatného. Začne běžet hned po skončení platnosti stávajícího předplatného.

Jak zrušit automatickou obnovu předplatného

Ve svém profilu předplatitele klikněte na tlačítko „Ukončit obnovování“.

Jak obnovit zapomenuté heslo?

Na stránce pro přihlášení klikněte na odkaz Zapomněli jste heslo?

Diskuze (21) Další článek: Speciální kosmická loď od Northrop Grumman „oživila“ starý satelit

Témata článku: Web, Reklama, Předplatné, Location, Noční režim, Článek, Premium, Možnost nákupu, Živě Premium, Řada otázek, Computer, OTA, Předplatitelé, Aplikace, OdkazJak zaznamenat dění na obrazovce: našli jsme 5 nejlepších programů

Jak zaznamenat dění na obrazovce: našli jsme 5 nejlepších programů

** Nahrávat dění lze snadno a kvalitně i zdarma ** Některé programy zvládnou i streaming na videoservery ** U placených se dočkáte nadstandardních funkcí

Vladislav Kluska
Nejlepší programySoftware
Google Translate našel přemožitele. Vyzkoušeli jsme překladač DeepL

Google Translate našel přemožitele. Vyzkoušeli jsme překladač DeepL

** DeepL Translator využívající strojové učení se konečně naučil česky ** Na 22 příkladech vám ukážeme, jak si stojí oproti Googlu a Microsoftu ** Překladatelé nebudou mít brzy co žrát, jak by řekl klasik

Lukáš Václavík
PřekladačSoftware
Zahoďte Windows, Linux i macOS. Už roky máme českou Helenku z Matfyzu

Zahoďte Windows, Linux i macOS. Už roky máme českou Helenku z Matfyzu

** Ajťáci z Matfyzu už roky vyvíjejí vlastní systém ** Má grafické rozhraní, tetris a kalkulačku ** Studenti se na něm učí programovat

Jakub Čížek
ČeskoOperační systémy