Kickstarter | Myši | Gadgety

ZeroMouse, nejmenší bezdrátová myš na světě, hledá sponzory na Kickstarteru

Na crowdfundingovém serveru Kickstarter běží kampaň na nejmenší bezdrátovou myš na světě pro práci i zábavu. Jmenuje se ZeroMouse a jedná se o plnohodnotnou myš, laserové ukazovátko a bezdrátový ovladač k prezentacím.

Zařízení má fungovat s počítači a notebooky s operačními systémy Windows a macOS, tablety, ale i s chytrými telefony. K jeho hlavním výhodám patří minimalistické rozměry jen 13 × 24 × 46 milimetrů a malá hmotnost okolo 30 gramů.

Myš ZeroMouse

Výrobce vyzdvihuje jednoduchost, přesnost a odolnost myši, kterou lze ovládat jen jedním prstem. Pochopitelně nechybí žádná podstatná funkce, počínaje klepnutím, přes posouvání obsahu stránky, až po přetahování objektů.

Snímač údajně zvládne pracovat na jakémkoli povrchu – v propagačních materiálech myš jezdí nejen po desce stolu, ale například na hraně notebooku či džínových kalhotách. Samozřejmostí je bezdrátová konektivita, díky které není uživatel svazován kabely.

Myš ZeroMouse ocení především lidé, kteří cestují a na služebních cestách prezentují výrobky nebo služby. Zařízení lze totiž použít jako laserové ukazovátko s červeným paprskem. Současně zastane roli dálkového ovladače, kterým lze přepínat mezi jednotlivými stránkami prezentace.

Styl a pohodlí

Na rozdíl od jiných miniaturních myší, které se primárně soustředí na zmenšení rozměrů, což bývá na úkor pohodlí, se myš ZeroMouse postará o to, aby se její majitelé díky ergonomickému designu cítili naprosto pohodlně. Ovládá se intuitivně jedním prstem, podobně jako běžná myš, a její držení je prý příjemné a přirozené.

Na pohled zaujme moderním designem a minimalistickou estetikou. Má tvar podobný číslu „nula“ a její koncepce je zaměřena na odstranění zbytečností a soustředění se na to podstatné. Čistý oválný tvar se zakřivenými hranami a matnou povrchovou úpravou působí stylově. Dodává se v černé, bílé a stříbrné barvě.

Myš ZeroMouse je aktuálně nabízena v kampani na Kickstarteru, kde lze jeden kus získat se slevou 63 % za příjemných 35 amerických dolarů, což je v přepočtu asi 760 korun. Předpokládaný termín zahájení dodávek zákazníkům je v říjnu tohoto roku.

Diskuze (7) Další článek: Microsoft mění testování Windows 11. Některým uživatelům začne posílat velmi rané verze systému

Témata článku: Crowdfunding, Kickstarter, Příslušenství, Myši, Gadgety, Zábava, Operační systém, Přetahování, Tablety, Bezdrátová, Windows a macOS, Notebook, Počítač, Chytrý telefon, Tablety na Heureka.czSex manželských párů? Jen výjimečně. Ložnice ovládnou roboti s umělou inteligencí

Sex manželských párů? Jen výjimečně. Ložnice ovládnou roboti s umělou inteligencí

** Sex manželských párů jen při zvláštních příležitostech. ** Ložnice ovládnou sexuální roboti s umělou inteligencí. ** I to je jeden ze závěrů Mezinárodní robotické konference.

Filip KůželJiří Liebreich
RobotiSexUmělá inteligence
Toto je pět věcí, kterými Steve Jobs navždy změnil mobilní svět

Toto je pět věcí, kterými Steve Jobs navždy změnil mobilní svět

** Už je tomu více než 10 let od smrti Steva Jobse ** Změnil svět hned několika revolučními produkty ** Nyní se posmrtně dočkal udělení nejvyššího ocenění od prezidenta USA

Martin Miksa
Steve JobsiPhone
Jak poznat, že máte možná hacknutý telefon? Toto je devět symptomů, které můžete pozorovat

Jak poznat, že máte možná hacknutý telefon? Toto je devět symptomů, které můžete pozorovat

** Jak poznat, že je váš smartphone hacknutý? ** Hledejte známky po nestandardním chování telefonu ** Stačí když telefon vydrží méně nebo topí i v klidovém režimu...

Martin Chroust
Jak...Malware
Doba pokročila. Češi dostali aplikaci, se kterou mohou partnerovi odsouhlasit sexuální styk

Doba pokročila. Češi dostali aplikaci, se kterou mohou partnerovi odsouhlasit sexuální styk

** Mobilní aplikace XPass chce zatočit se sexuálním násilím ** Uživatelům umožní udělit souhlas k pohlavnímu styku QR kódem ** Kromě toho chce také chránit a edukovat

Martin Miksa
SexMobilní aplikace
Němci vyrobili telefon odříznutý od Googlu. V multibootu je na výběr Volla OS nebo několik distribucí Linuxu

Němci vyrobili telefon odříznutý od Googlu. V multibootu je na výběr Volla OS nebo několik distribucí Linuxu

** Volla Phone 22 je kompletně odříznutý od Googlu ** Unikátní funkcí je multiboot. Vyberete si systém, jaký chcete ** A dost nečekaným příadavkem je vyměnitelná baterie

Martin Chroust
Bez GoogluLinuxSmartphony