„Žere“ vaše ICT peníze a váš čas?

(inzerce) Využívání ICT jako služby minimalizuje rostoucí náklady na jeho pořízení, správu a provoz a učiní je srozumitelnou a plánovatelnou součástí rozpočtu.
„Žere“ vaše ICT peníze a váš čas?

Počítači, mobilními telefony, tablety nebo notebooky jsou dnes vybaveni všichni. Předpokladem jejich kvalitního a účelného využití je spolehlivé a rychlé propojení v rámci organizace, mezi pobočkami i se zákazníky. Jen výkonné, spolehlivé a správně dimenzované výpočetní zázemí, servery a datová úložiště, ale zajistí hladký a spolehlivý běh aplikací, jež zaměstnanci ke své práci potřebují. Dobře fungující procesy, řízení důležitých podnikových provozů a činností, hospodaření s energiemi, efektivní řízení zdrojů a projektů nebo zajištění souladu provozu s legislativními požadavky, standardy a normami jsou dalším z klíčových faktorů úspěšného a plynulého chodu firmy či organizace.

Klepněte pro větší obrázek

ICT jako služba

Využívání ICT od O2 je ověřenou alternativou rostoucích interních nákladů na pořízení technologií, jejich správu a provoz. Není třeba pořizovat zařízení dimenzovaná na nejvyšší výkon, ICT služby lze využívat podle skutečných potřeb, které jsou v průměrném provozu mnohem nižší. Minimalizují se investiční náklady na pořízení a obnovu techniky, výrazně se snižují i náklady na celkový provoz a personální zajištění IT. Pravidelné platby, jejich výše se odvíjí od skutečně spotřebovaného množství výpočetního výkonu a služeb, umožňují predikovat a rozložit náklady na IT v čase.

IT infrastruktura od O2

Klepněte pro větší obrázekO2 již více než 10 let poskytuje širokou škálu ICT služeb. Globální know-how a dlouholeté zkušenosti staví O2 mezi přední poskytovatele ICT.Je držitelem certifikace VMware vCloud Powered, Gold partnerem společností Microsoft a Cisco Systems. Datová centra o celkové ploše 7 600 m2 umístěná v ČR získala jako první a zatím jediná certifikaciTier III. Disponuje certifikací ISO 20000-1:2011, zaručující kvalitu řešení požadovanou zákazníkem, a certifikací ISO 27000, která zajišťuje, že data a aplikace zákazníků jsou vždy v bezpečí. Produkty O2 několikrát obdržely prestižní ocenění IT Produkt roku a umísťují se na předních místech významných žebříčků.

Více na ICT od O2 pro firmy nebo ICT o O2 pro veřejnou správu.

Další článek: Universal natočí adaptaci herní série Warcraft. Do kin zamíří 18.12. 2015

Témata článku: Peníze, Prestižní ocenění, Rychlé propojení, Klíčový faktor, Celkový provoz, O2 mobilní telefony, Efektivní řízení, Nejvyšší čas, Celkové náklady, Investiční náklad, Spotřebovaná energie, Čas, Kvalitní notebooky na Mall.cz


Určitě si přečtěte

Vyzkoušeli jsme eObčanku a přihlásili se s ní na weby úřadů. Vážně to funguje!

Vyzkoušeli jsme eObčanku a přihlásili se s ní na weby úřadů. Vážně to funguje!

** Máme eObčanku, máme čtečku, vyzkoušeli jsme přihlášení na weby úřadů. ** Objevily se drobné problémy, podařilo se nám je vyřešit. ** Používání eObčanky pro online identifikaci je velmi pohodlné.

Marek Lutonský | 37

Kdyby dnes USA vypnuly GPS, možná byste si toho na mobilu ani nevšimli

Kdyby dnes USA vypnuly GPS, možná byste si toho na mobilu ani nevšimli

** Satelitní navigaci jsme si zvykli říkat podle americké předlohy GPS ** Dnešní telefony ale používají také evropský, ruský a čínský systém ** Kdyby USA nyní vypnuly GPS, možná byste to ani nepoznali

Jakub Čížek | 48

Modelářský zázrak: Maketa raketoplánu Columbia, která létá jako skutečná raketa

Modelářský zázrak: Maketa raketoplánu Columbia, která létá jako skutečná raketa

** Model raketoplánu Columbia od českého konstruktéra umí i létat ** Obdivuhodný model si vzal 1600 hodin práce ** Podívejte se na fotografie ze stavby a prvního letu

Karel Jeřábek | 25Aktuální číslo časopisu Computer

Velký test Wi-Fi mesh

Nejlepší hodinky pro všechny aktivity

Důležité aplikace na cesty

Jak streamovat video na Twitch