Časopis Computer

Že jsou nové herní konzole drahé? Nákup starší generace není vůbec špatný nápad. Radíme, na co si dát pozor

  • Nové generace jsou stále nedostatkovým zbožím
  • Starší generace může dávat ještě rok či dva smysl
  • Jaké typické chyby ale mají a na co si dát pozor?

Nové generace herních konzolí stále nejsou dostatkovým zbožím, byť situace u Microsoftu a Xboxu je mírně lepší než u Sony PlayStation. Stále se objevují inzeráty nabízející nerozbalené konzole za cenu výrazně vyšší než prodejní. V takové situaci není vůbec od věci zvážit, zda vůbec novou generaci nutně potřebujete. A třeba na to můžete jít i přes počet her, které jsou pro tu nejvýkonnější generaci již dostupné.

Možná zjistíte, že vám ještě rok či dva zcela dobře poslouží i generace starší. Podívali jsme se na nabídku na trhu a zjistili, jaké charakteristické nedostatky a neduhy mají starší generace, a čemu byste se měli vyhnout. Zaměříme se i na gamepady.

Neznáte Computer? Zadarmo vám pošleme ukázkové číslo

Klikněte na tento odkaz a objednejte si ukázkové vydání Computeru zdarma.

Nepošleme vám aktuální květnové vydání, zrovna rozesíláme březnové číslo s testem robotických vysavačů a levných notebooků. Ale je to úplně zadarmo a bez kliček. Myslíme si totiž, že se vám Computer bude líbit a zjistíte, že je to zajímavý časopis, který má smysl kupovat, nebo si ho výhodně předplatit.

Líbí se vám Computer a chcete podpořit naši práci? Předplaťte si časopis rychle a pohodlně na iKiosek.cz. Nechcete-li papír, předplaťte si elektronické vydání.

Časopis Computer

V Computeru každý měsíc na 148 stranách přinášíme nejdůležitější informace ze světa počítačů, technologií a internetu. Dva důkladné srovnávací testy odhalí a ocení ty nejlepší produkty na trhu. Praktické tipy a triky vyřeší nejčastější problémy s počítači i telefony. Podrobné návody a tipy vám pomohou využít technologie v každodenním životě.

CR2306_mockup.png
 

Časopis za nejvýhodnější cenu získáte na iKiosku. Můžete si vybrat mezi tištěnou a elektronickou verzí. U tištěné verze ušetříte ve srovnání s nákupem na stáncích výrazných 438 Kč a jedno vydání vás vyjde jen na 82,50 Kč.

Diskuze (6) Další článek: Přehledně: Ceny drahých grafik v Česku výrazně padají, hlavní důvody teprve přijdou

Témata článku: Časopis Computer, Microsoft, Herní konzole, Xbox, PlayStation, Playstation 5, Xbox Series X, Pozor, Smysl, Špatný nápad, Generace, Sony Playstation, Nedostatkové zboží, Stará generace, Zboží, Nápad, Computer, Nová generace, Herní konzole na Heureka.cz