Zážitek pro hráče CityTab Vision 7i, tablet Colorovo

(Inzerce) CityTab Vision 7i, nejnovější tablet Colorovo, určitě potěší každého, kdo miluje multimédia a hry.
Zážitek pro hráče CityTab Vision 7i, tablet Colorovo

CityTab Vision 7i, nejnovější tablet Colorovo, určitě potěší každého, kdo miluje multimédia a hry. Toto kompaktní zařízení je vybaveno procesorem Intel Atom Z2520 a 2 GB paměti RAM, je to výkonné zařízení, které splňuje požadavky i nejnáročnějších nadšenců pro Android.

Elegantní a štíhlý, jeho hardwarová konfigurace umožňuje hrát jakýkoliv z posledních herních titulů. Už nemusíte obětovat 3D grafický detail, abyste postoupili do další fáze hry. Editace obrázků a jednoduchých videí nepředstavuje problém pro CityTab Vision 7i.

"Použili jsme Intel technologii a podpořili ji 2 GB paměti RAM, aby bylo zajištěno, že i ty nejnáročnější aplikace poběží plynule. Taková konfigurace hardware není standardem mezi dnešními tablety a doufáme, že herní a multimediální fanoušci toto ocení," řekl Paweł Małecki, manažer Colorovo Business Unit.

Klepněte pro větší obrázek

CityTab Vision 7i je dodáván s 8 GB vestavěné flash paměti, která může být rozšířena až na 32 GB pomocí SD karty. Obrazovka tabletu využívá technologii IPS pro zajištění živé reprodukce barev, vysoký kontrast a dobrou kvalitu zobrazení, i když se díváte na obrazovku z velkého pozorovacího úhlu.

V souladu s cenovou politikou Colorovo bude nový tablet vyhovovat každému rozpočtu. Doporučená maloobchodní cena CityTab Vision 7i je PLN 299.

Produkty Colorovo jsou k dispozici v distribuční síti ABC Data, ale i také u našich VIP partnerů Internet Mall a.s., T.S. Bohemia a.s. a CZC.cz. Ostatní partneři jsou zveřejněni na www.colorovo.cz v sekci „Kde nakupovat“.

Colorovo je značka spotřební elektroniky, spotřebního materiálu a počítačových doplňků. Nabízí tři řady moderních a efektivních Colorovo CityTab tabletů (Lite, Vision a Supreme), jejichž cílem je uspokojit potřeby různých skupin uživatelů, CityTone smartphony, přenosné PowerBox baterie pro mobilní zařízení, dále inkousty a tonery do tiskáren, fotografický papír, a čistící příslušenství pro počítače a mobilní zařízení.

Technická specifikace

Název: CityTab Vision 7i
OS Android 4.2
Velikost 7”
Display 1024 x 768 IPS
Procesor 1.2 GHz Intel Atom Z2520 processor
RAM 2GB
FLASH 8GB
Kamera 3 / 2 Mpix
Wi-Fi Ano
Baterie 2800 mAh
Další článek: Facebook se pochlubil nejvýznamnějšími událostmi roku

Témata článku: Vision, Cit, Tab, Hardwarová konfigurace, Grafický detail, Supreme, Unity 3D, Maloobchodní cena, Hráč, Reprodukce, Spotřební materiál, Tablety, Distribuční síť, Zážitek, Kompaktní zařízení, CZC.cz, Výkonné zařízení, Macro, Herní počítače pro na Mall.cz


Určitě si přečtěte

Vybrali jsme 21 programovatelných hraček a stavebnic pro děti i jejich rodiče

Vybrali jsme 21 programovatelných hraček a stavebnic pro děti i jejich rodiče

** Získejte děti pro matematiku a základy techniky ** Kupte jim hračku nebo stavebnici, které vdechnou vlastní život ** Vybrali jsme 21 stavebnic pro malé caparty i budoucí experty na A.I.

Jakub Čížek | 10

Jak funguje kontroverzní program, který ženám krade plavky. Mají se čeho bát?

Jak funguje kontroverzní program, který ženám krade plavky. Mají se čeho bát?

** Strojové učení ještě nepřitáhlo takový zájem jako na začátku prázdnin ** Ne, umělá inteligence nenašla lék na rakovinu ** Naučila se svlékat ženy nejen z plavek

Jakub Čížek | 35


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest: 20 powerbank s USB-C

Test: mobily do 3 500 Kč

Radíme s výběrem routeru

Tipy na nejlepší vánoční dárky