Zážitek pro hráče CityTab Vision 7i, tablet Colorovo

(Inzerce) CityTab Vision 7i, nejnovější tablet Colorovo, určitě potěší každého, kdo miluje multimédia a hry.
Zážitek pro hráče CityTab Vision 7i, tablet Colorovo

CityTab Vision 7i, nejnovější tablet Colorovo, určitě potěší každého, kdo miluje multimédia a hry. Toto kompaktní zařízení je vybaveno procesorem Intel Atom Z2520 a 2 GB paměti RAM, je to výkonné zařízení, které splňuje požadavky i nejnáročnějších nadšenců pro Android.

Elegantní a štíhlý, jeho hardwarová konfigurace umožňuje hrát jakýkoliv z posledních herních titulů. Už nemusíte obětovat 3D grafický detail, abyste postoupili do další fáze hry. Editace obrázků a jednoduchých videí nepředstavuje problém pro CityTab Vision 7i.

"Použili jsme Intel technologii a podpořili ji 2 GB paměti RAM, aby bylo zajištěno, že i ty nejnáročnější aplikace poběží plynule. Taková konfigurace hardware není standardem mezi dnešními tablety a doufáme, že herní a multimediální fanoušci toto ocení," řekl Paweł Małecki, manažer Colorovo Business Unit.

Klepněte pro větší obrázek

CityTab Vision 7i je dodáván s 8 GB vestavěné flash paměti, která může být rozšířena až na 32 GB pomocí SD karty. Obrazovka tabletu využívá technologii IPS pro zajištění živé reprodukce barev, vysoký kontrast a dobrou kvalitu zobrazení, i když se díváte na obrazovku z velkého pozorovacího úhlu.

V souladu s cenovou politikou Colorovo bude nový tablet vyhovovat každému rozpočtu. Doporučená maloobchodní cena CityTab Vision 7i je PLN 299.

Produkty Colorovo jsou k dispozici v distribuční síti ABC Data, ale i také u našich VIP partnerů Internet Mall a.s., T.S. Bohemia a.s. a CZC.cz. Ostatní partneři jsou zveřejněni na www.colorovo.cz v sekci „Kde nakupovat“.

Colorovo je značka spotřební elektroniky, spotřebního materiálu a počítačových doplňků. Nabízí tři řady moderních a efektivních Colorovo CityTab tabletů (Lite, Vision a Supreme), jejichž cílem je uspokojit potřeby různých skupin uživatelů, CityTone smartphony, přenosné PowerBox baterie pro mobilní zařízení, dále inkousty a tonery do tiskáren, fotografický papír, a čistící příslušenství pro počítače a mobilní zařízení.

Technická specifikace

Název: CityTab Vision 7i
OS Android 4.2
Velikost 7”
Display 1024 x 768 IPS
Procesor 1.2 GHz Intel Atom Z2520 processor
RAM 2GB
FLASH 8GB
Kamera 3 / 2 Mpix
Wi-Fi Ano
Baterie 2800 mAh
Další článek: Facebook se pochlubil nejvýznamnějšími událostmi roku

Témata článku: Vision, Hráč, Unity 3D, Reprodukce, Macro, Tab, Zážitek, Spotřební materiál, Tablety, Výkonné zařízení, CZC.cz, Hardwarová konfigurace, Maloobchodní cena, Distribuční síť, Supreme, Grafický detail, Cit, Kompaktní zařízení, Herní počítače pro na Mall.cz


Určitě si přečtěte

3D tisk pro naprosté zelenáče: Co vyrobíte na laciném stroji za pár tisíc korun

3D tisk pro naprosté zelenáče: Co vyrobíte na laciném stroji za pár tisíc korun

** Domácí 3D tisk je dnes už finančně dostupný prakticky všem ** Lacinou tiskárnu pořídíte za pár tisíc korun ** Jak vlastně tisk probíhá a jak navrhnout, co vytisknout

Jakub Čížek | 63

Že by konečně revoluce? Nové chytré hodinky od Garminu mají průhledný solární panel

Že by konečně revoluce? Nové chytré hodinky od Garminu mají průhledný solární panel

** Chytré hodinky mají relativně malou výdrž ** Sportovní fénixy od Garminu jsou na tom ale lépe ** Poslední verze nabízí dokonce transparentní solární panel

Jakub Čížek | 54

10 novinek Androidu 10, které vás budou bavit

10 novinek Androidu 10, které vás budou bavit

Jan Láska, Vladislav Kluska | 21

Jak funguje kontroverzní program, který ženám krade plavky. Mají se čeho bát?

Jak funguje kontroverzní program, který ženám krade plavky. Mají se čeho bát?

** Strojové učení ještě nepřitáhlo takový zájem jako na začátku prázdnin ** Ne, umělá inteligence nenašla lék na rakovinu ** Naučila se svlékat ženy nejen z plavek

Jakub Čížek | 34Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest 18 grafických karet

Ukliďte data v počítači

Jak dobře koupit starší telefon

Vylepšete zvuk televize: test 7 soundbarů