Zaplaťte povinné ručení online

Blíží se konec února a sním i nutnost zaplatit zákonné pojištění motorových vozidel. Nechce se vám stát ve frontách? Zaplaťte povinné ručení online.
Blíží se konec února a sním i nutnost zaplatit zákonné pojištění motorových vozidel. Nechce se vám stát ve frontách? Zaplaťte povinné ručení online.

K povinnému ručení se dostanete přes speciální adresu http://ruceni.cpoj.cz a rovnou můžete začít s registrací. Nejdříve zadáváte své osobní údaje, pokračujete registrací vozu, která je stejně jednoduchá jako při placení běžnou cestou. Obsah válců, SPZ a typ vozidla, je možno registrovat několik vozidel najednou a služba je dostupná pro všechny druhy včetně prostředků městské hromadné dopravy. Nakonec je spočtena cena a posledním krokem bude placení. Možné jsou tři cesty - přes banku Expandia, přes projekt SET Komerční banky a platební kartou CCS Kontakt. Celá platba je pak otázkou několika minut a všechny tři způsoby jsou považovány za bezpečné, nemělo by tedy hrozit zneužití vašich peněz. Českou pojišťovnou vám bude neprodleně zasláno policí požadované potvrzení o zaplacení včetně zelené karty pro pojištění do zahraničí. Vše je pro usnadnění – nebo zlevnění?- posíláno obyčejným dopisem, což považuji za nejslabší místo celé této služby..

Váš názor Další článek: Prodej hudby přes MP3 začíná!

Témata článku: Běžná platba, Platební údaj, Osobní doprava, Vozidlo, CCS, Komerční banka, Městská doprava

Určitě si přečtěte


Aktuální číslo časopisu Computer

Test 6 odolných telefonů a 22 powerbank

Srovnání technologií QLED a OLED

Měřte své sportovní výkony

Sady pro chytrou domácnost