Zákaznický den společnosti Algotech

(inzerce) Společnost Algotech pořádá dne 23. 5. 2013 od 11.30 hodin v kongresovém hotelu Academic Roztoky u Prahy svůj již tradiční Zákaznický den.
Zákaznický den společnosti Algotech

Zajímají vás chytrá ICT řešení? Požadujete výjimečné služby? Chcete poznat nejnovější trendy v oblasti ICT? Chcete se dozvědět více informací o cloudu v opravdu praktické rovině? Jsou pro vás důležité pojmy jako úspora nákladů, bezpečnost, flexibilita a mobilita?

Pak budete na Zákaznickém dni společnosti Algotech 23. května v hotelu Academic v Roztokách u Prahy na pravém místě. Seznámíme vás s produktovými novinkami společnosti Algotech, partneři Zákaznického dne (Avaya, Oracle, HP, NICE, Avnet a Jabra) a jejich odborníci vám také představí to nejnovější ze svého portfolia.

Velká pozornost bude věnována zejména produktům a aplikacím v cloudu, jako jsou aplikace pro kontaktní centra (AlgoCC), unifikovanou komunikaci (AlgoUC), Customer Relationship Management (AlgoCRM), Business Intelligence (AlgoBI), elektronický archiv (AlgoArchiv), Enterprise Resource Planning (AlgoERP) a Infrastructure as a Service (AlgoIaaS). Získáte také informace o službách Service Desk.

Nebudou chybět ani praktické ukázky a zajímavé case study zákazníků. Akce bude po skončení odborné části pokračovat společenským programem, včetně koncertu zpívajícího právníka JUDr. Iva Jahelky.

Druhý den mohou účastníci akce navštívit Centrum sdílených služeb společnosti v Libčicích nad Vltavou

Více informací na www.algotech.cz/cs/akce

Další článek: Video: Ovládání Windows 8 pomocí Leap Motion

Témata článku: Nice, Spol, Resource, Academic, Velká pozornost, Jabra, Nejnovější trend, Zákaz, Den


Určitě si přečtěte


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest SSD s kapacitou 1 TB

Srovnávací test robotických vysavačů

Vybíráme nejlepší telefony na trhu

Jak zlepšit zvuk televize