Zajímavý přehrávač médií

Pokud občas přehráváte na svém počítači multimediální soubory, např. filmy, ke kterým jsou přidány externí titulky, pak víte, že za normálních podmínek je vám do Windows zahrnutý Media Player k ničemu, protože tyto titulky neuvidíte.

Samozřejmě v takovém případě existuje jednak způsob, jak zobrazit titulky přímo v Media Playeru, ale kdo by se s tím dělal, když může použít spoustu programů, které jsou jednak méně náročné a také umí zobrazit titulky a také přehrávat i jiná multimedia. Jedním z nich je i český DiViON Player. V tomto případě se jedná o zajímavý jednoduše řešený, ale na druhou stranu slušným potenciálem vybavený přehrávač, se kterým byste neměli mít větší problémy.

Když shrnu vlastnosti programu, jedná se o zajímavý přehrávač multimediálních souborů, tj. běžně používaných audio a video souborů. Podporuje dnes hojně používané externí titulky k filmům a je zde sympatická možnost ovládání pomocí klávesových zkratek. Program je také skinovatelný, s jeho instalací dostane uživatel 3 druhy skinů, což se může v budoucnu měnit. Navíc je program volitelně v češtině, takže by s jeho ovládáním neměl nastat nějaký větší zádrhel.

Klepněte pro větší obrázek

V dnešní době, kdy po světě kolují programy jako RadLight a jemu podobné,je tento program příjemnou změnou a současně se může stát zajímavým programem, kterým bude disponovat počítač, na kterém je nainstalován. Nutno dodat, že se jedná o free verzi programu a jeho instalační soubor má velikost okolo 940 kB.

Diskuze (28) Další článek: Neohlášený Celeron 2,3 GHz na českém trhu

Témata článku: Windows, Hudba, filmy, seriály, Zajímavý případ, Přehrávač

Určitě si přečtěte


Aktuální číslo časopisu Computer

Test 6 odolných telefonů a 22 powerbank

Srovnání technologií QLED a OLED

Měřte své sportovní výkony

Sady pro chytrou domácnost