Zajímavý přehrávač médií

Pokud občas přehráváte na svém počítači multimediální soubory, např. filmy, ke kterým jsou přidány externí titulky, pak víte, že za normálních podmínek je vám do Windows zahrnutý Media Player k ničemu, protože tyto titulky neuvidíte.

Samozřejmě v takovém případě existuje jednak způsob, jak zobrazit titulky přímo v Media Playeru, ale kdo by se s tím dělal, když může použít spoustu programů, které jsou jednak méně náročné a také umí zobrazit titulky a také přehrávat i jiná multimedia. Jedním z nich je i český DiViON Player. V tomto případě se jedná o zajímavý jednoduše řešený, ale na druhou stranu slušným potenciálem vybavený přehrávač, se kterým byste neměli mít větší problémy.

Když shrnu vlastnosti programu, jedná se o zajímavý přehrávač multimediálních souborů, tj. běžně používaných audio a video souborů. Podporuje dnes hojně používané externí titulky k filmům a je zde sympatická možnost ovládání pomocí klávesových zkratek. Program je také skinovatelný, s jeho instalací dostane uživatel 3 druhy skinů, což se může v budoucnu měnit. Navíc je program volitelně v češtině, takže by s jeho ovládáním neměl nastat nějaký větší zádrhel.

Klepněte pro větší obrázek

V dnešní době, kdy po světě kolují programy jako RadLight a jemu podobné,je tento program příjemnou změnou a současně se může stát zajímavým programem, kterým bude disponovat počítač, na kterém je nainstalován. Nutno dodat, že se jedná o free verzi programu a jeho instalační soubor má velikost okolo 940 kB.

Diskuze (28) Další článek: Neohlášený Celeron 2,3 GHz na českém trhu

Témata článku: Windows, Hudba, filmy, seriály, Zajímavý případ, Přehrávač


Určitě si přečtěte

Takhle zemřete, když asteroid dopadne na vaše město

Takhle zemřete, když asteroid dopadne na vaše město

** Jak by to dopadlo, kdyby na světovou metropoli či do nedalekého moře dopadl velký asteroid? ** Simulovali to odborníci z University of Southampton ** Výsledky jsou velmi zajímavé

Petr Kubala | 32

Apple: naše mapy budou nejlepší na světě. Tajně jsme na nich pracovali několik let

Apple: naše mapy budou nejlepší na světě. Tajně jsme na nich pracovali několik let

** Apple odhalil své plány na zcela nové mapy ** Několik let pracuje na nových mapách, které by měly předběhnout konkurenci ** Objeví se s příchodem iOS 12 pro vybrané státy

Karel Javůrek | 50

Alan Turing: Genius, který matematicky stvořil počítač

Alan Turing: Genius, který matematicky stvořil počítač

Řešením matematického problému se dostal k modelu teoretického stroje, který nese jeho jméno a je základem logiky univerzálních počítačů.

Pavel Tronner | 56

Nová zbraň Microsoftu proti iPadu: Levný tablet Surface Go bude stát jen deset tisíc

Nová zbraň Microsoftu proti iPadu: Levný tablet Surface Go bude stát jen deset tisíc

** Microsoft představil nový tablet Surface Go ** Nový model zaujme nízkou cenou, ale schopnostmi zařízení Surface ** Microsoft nepoužil čip ARM, ale klasický procesor od Intelu 

Karel Javůrek | 116


Aktuální číslo časopisu Computer

Velký test 18 bezdrátových sluchátek

Vše o přechodu na DVB-T2

Procesory AMD opět porážejí Intel

7 NVMe M.2 SSD v přímém souboji