Zajímavý přehrávač médií

Pokud občas přehráváte na svém počítači multimediální soubory, např. filmy, ke kterým jsou přidány externí titulky, pak víte, že za normálních podmínek je vám do Windows zahrnutý Media Player k ničemu, protože tyto titulky neuvidíte.

Samozřejmě v takovém případě existuje jednak způsob, jak zobrazit titulky přímo v Media Playeru, ale kdo by se s tím dělal, když může použít spoustu programů, které jsou jednak méně náročné a také umí zobrazit titulky a také přehrávat i jiná multimedia. Jedním z nich je i český DiViON Player. V tomto případě se jedná o zajímavý jednoduše řešený, ale na druhou stranu slušným potenciálem vybavený přehrávač, se kterým byste neměli mít větší problémy.

Když shrnu vlastnosti programu, jedná se o zajímavý přehrávač multimediálních souborů, tj. běžně používaných audio a video souborů. Podporuje dnes hojně používané externí titulky k filmům a je zde sympatická možnost ovládání pomocí klávesových zkratek. Program je také skinovatelný, s jeho instalací dostane uživatel 3 druhy skinů, což se může v budoucnu měnit. Navíc je program volitelně v češtině, takže by s jeho ovládáním neměl nastat nějaký větší zádrhel.

Klepněte pro větší obrázek

V dnešní době, kdy po světě kolují programy jako RadLight a jemu podobné,je tento program příjemnou změnou a současně se může stát zajímavým programem, kterým bude disponovat počítač, na kterém je nainstalován. Nutno dodat, že se jedná o free verzi programu a jeho instalační soubor má velikost okolo 940 kB.

Diskuze (28) Další článek: Neohlášený Celeron 2,3 GHz na českém trhu

Témata článku: Windows, Hudba, filmy, seriály, Přehrávač, Zajímavý případ


Určitě si přečtěte

Šmírování kamerami Googlu: Koukněte se, co zachytily na Street View

Šmírování kamerami Googlu: Koukněte se, co zachytily na Street View

Google stále fotí celý svět do své služby Street View. A novodobou zábavou je hledat v mapách Googlu vtipné záběry. Podívejte se na výběr nejlepších!

redakce | 44

Velká podzimní aktualizace: Co nového teď najdete ve Windows 10

Velká podzimní aktualizace: Co nového teď najdete ve Windows 10

** Microsoft se opět snaží spojit telefony a počítače. ** Místo velkých novinek se zaměřil spíše na drobná vylepšení. ** Vyhledávání je konečně použitelné a hledá téměř všude.

Vladislav Kluska | 78

Kde se bere elektřina v zásuvce? Poznejte 10 tajemství venkovních stožárů s dráty

Kde se bere elektřina v zásuvce? Poznejte 10 tajemství venkovních stožárů s dráty

Elektřina se vyrábí v elektrárnách, ale do zásuvek v našich domovech to pak má ještě hodně daleko. Dnes se na tuhle dlouhou cestu podíváme.

David Polesný | 82


Aktuální číslo časopisu Computer

Jak vytvořit a spravovat vlastní web

Velký test herních klávesnic a DVB-T2 tunerů

Vše o formátu RAW

Vybíráme nejlepší základní desku