Seznam.cz | Vyhledávače | E-shopy

Zajímavá inovace mezi srovnávači cen - Zboží porovnává důležité parametry produktů

Srovnávač cen Zboží.cz přichází s novinkou: nabízí porovnání důležitých parametrů produktů. Slibuje možnost porovnání, jak si vámi zvolený produkt stojí ve srovnání s ostatními výrobky ve stejné kategorii. K základnímu vyjádření používá jednoduchou barevnou škálu od zelené, přes oranžovou, až po červenou.

Každá položka je prezentována v podobě „teploměru“, kde červená barva značí, že daný produkt je v tomto ohledu horší než konkurence, oranžová indikuje „běžnou“ hodnotu a zelená lepší, respektive „velmi dobrou“ hodnotu. 

Tabulka s porovnáním parametrů je umístěna za seznamem e-shopů s doporučenými a nejlevnějšími nabídkami, před uživatelskými hodnoceními a recenzemi. K dispozici není u každého produktu, ale alespoň na nějaký parametr lze narazit poměrně často – například myčky lze srovnávat podle hlučnosti a roční spotřeby, pračky dle kapacity, hlučnosti, spotřeby vody a elektřiny, atp. 

Zdroj: Seznam blog

Diskuze (15) Další článek: Dánsko má nový rekord: 47 % elektrické energie v roce 2019 vyrobilo z větru

Témata článku: Seznam.cz, Vyhledávače, E-shopy, Inovace, Zajímavá inovace, Seznam blog, Porovnání, Srovnávač cen, Produkt, Důležitý parametr, Hlučnost, Zboží, Parametr, Srovnávač


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest 12 bezdrátových sluchátek

Vyplatí se Apple z bazaru?

Test batohů pro notebooky

Vybíráme nejlepší sportovní hodinky