Herní konzole | Playstation 5 | Luxus

Za osm milionů korun si můžete koupit… třeba zlatý PlayStation 5. Levnější pozlacená verze je jen za 280 tisíc

Hráči rádi platí za různé speciality a unikátnosti, a pokud mají opravdu velkou peněženku, mohou to být velmi drahé hračky. Právě na tyto uživatele cílí ruská společnost Caviar, která se pochlubila tím, že kromě zlatých Airpodů Max a zlatého iPadu mini 6 vyrobí i pět kusů unikátních zlatých herních konzolí PlayStation 5.

PlayStation 5 však samozřejmě není celý ze zlata, ale pouze jeho snadno vyměnitelná část v podobě dvou krytů. Oba jsou vyrobené z 18karátového zlata, přičemž jsou na výběr dva druhy vzorů: Caviar Sony PlayStation 5 Prime Gold s cenou v přepočtu asi 7 800 000 korun a dražší PlayStation 5 Golden Rock za cenu kolem 8 milionů korun.

Hmotnost krytů je v obou případech přibližně 3,8 kg a pozlacené jsou i páčky ovladače, který je součástí balení. Zlaté PlayStationy 5 budou dostupné od 15. prosince, takže to ještě stihnete jako dárek pod stromeček. Pokud chcete výrazně ušetřit, můžete si objednat jen pozlacený PS5, který vyjde pouze na přibližně 280 tisíc korun.

Diskuze (5) Další článek: Stále nejste rozhodnutí? Přehled volebních programů v oblasti digitalizace a kybernetické bezpečnosti

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , ,