YouTube Music | Hudba, filmy, seriály

YouTube Music výrazně mění vzhled přehrávače. Přidává texty písní a tlačítka

YouTube Music je „novou“ hudbení službou od Googlu, která má nahradit staré Play Music. To se prozatím nestalo i z důvodu chybějících funkcí. To se aktuálně firma snaží napravit a přináší další aktualizaci – přepracovanou obrazovku přehrávače v aplikaci pro Android.

Jedna z nejotravnějších věcí na YouTube Music na mobilních telefonech byla až doposud absence tlačítek pro náhodné a opakované přehrávání přímo v rámci přehrávače. U drtivé většiny aplikací se jedná o standard, Google se ale rozhodl, že u své nové streamovací platformy půjde jinou cestou a obě tlačítka schoval až na obrazovku s frontou písniček. Pro zapnutí a vypnutí tak uživatel musel skákat sem a tam.

Klepněte pro větší obrázek 
Takto vypadá nová obrazovka přehrávání včetně textů písní. (Zdroj: Engadget)

To se ale nyní konečně změnilo s příchodem nové verze. Google předělal kompletně celou obrazovku včetně tlačítek pro přepínání mezi hudbou a videoklipem. Obrázek alba je nyní menší a hlavně se vedle tlačítek pro přeskakování skladeb nachází i ta pro opakování a náhodné přehrávání. Stejně tak přibyla u podporovaných písniček záložka s texty, která se nachází hned vedle fronty.

Novinka by měla být aktuálně dostupná pro všechny uživatele aplikace pro Android a šíří se bez nutnosti aktualizovat aplikaci. A byť se může zdát, že se jedná o drobnou aktualizaci, tak aktivním uživatelům může velmi usnadnit používání. Alespoň mně určitě.

Co umí jednotlivé hudební služby a jakou si vybrat? Poradíme:

Zdroj: Engadget

Diskuze (2) Další článek: I váš počítač může hledat lék na koronavirus. Co potřebujete vědět o Folding@home

Témata článku: Software, Google, YouTube, YouTube Music, YouTube Premium, Android, Mobilní aplikace, Hudba, filmy, seriály, Předplatné, Google Play Music, Přehrávač, Play Music, Engadget.com, Tlačítko, Text písní, Přehrávání, Obrazovka, Text, Aplikace, Píseň, Software na Heureka.czSex manželských párů? Jen výjimečně. Ložnice ovládnou roboti s umělou inteligencí

Sex manželských párů? Jen výjimečně. Ložnice ovládnou roboti s umělou inteligencí

** Sex manželských párů jen při zvláštních příležitostech. ** Ložnice ovládnou sexuální roboti s umělou inteligencí. ** I to je jeden ze závěrů Mezinárodní robotické konference.

Filip KůželJiří Liebreich
RobotiSexUmělá inteligence
Druhotné softwarové licence. Kdo by nechtěl legální Windows za stovku…

Druhotné softwarové licence. Kdo by nechtěl legální Windows za stovku…

Koupě originálního programového vybavení přímo od výrobce není jedinou možností, jak sehnat pro váš počítač legální software. Další možností je koupit licenci od toho, kdo ji už nepotřebuje nebo nevyužije. Můžete ušetřit nemalou částku, zároveň si však dávejte pozor na podvodníky.

Jan Spěšný
Nový hit. Tahle appka vám udělá profilovku jako od pouličního ilustrátora

Nový hit. Tahle appka vám udělá profilovku jako od pouličního ilustrátora

** Aplikace NewProfilePic se na Androidu stala hitem ** Můžete si v ní vytvořit profesionálně vypadající profilovky ** Pozor ale na agresivní cenovou politiku za Pro verzi

Martin Chroust
FotografieUmělá inteligenceMobilní aplikace
Zaujala vás Hra o trůny (Game of Thrones)? Potom se vám budou líbit i tyto seriály

Zaujala vás Hra o trůny (Game of Thrones)? Potom se vám budou líbit i tyto seriály

Hra o trůny (Game of Thrones) je legendární seriál televize HBO. Od roku 2011 v osmi sezónách popisoval boj šlechtických rodů o vládu a moc. Hra o Trůny sice skončila, ale tady jsou další seriály podobného charakteru, které by se vám mohly líbit.

Ondřej Králík
Filmy, které musíte vidět
25 nejlepších filmových parodií, které můžete vidět. Víme, kde je najdete online

25 nejlepších filmových parodií, které můžete vidět. Víme, kde je najdete online

Filmové parodie jsou divácky velmi vděčné a mezi filmaři oblíbené. Tvůrci v nich mohou totiž zcela beztrestně vykrádat cizí díla a v jejich nápodobě popustit uzdu své fantazii. Vybrali jsme nejlepší zahraniční i české parodie.

Jaromír PukMarek Čech
Filmy, které musíte vidět
Světu hrozí „vlhká žárovka.“ Měla dorazit až v polovině století, ale už je tu

Světu hrozí „vlhká žárovka.“ Měla dorazit až v polovině století, ale už je tu

** Nejteplejší místo na Zemi nemusí být to nejnebezpečnější ** Největším zabijákem se stane až mix tepla a vlhkosti ** Asie se nebezpečně přiblížila hraniční hodnotě 35 °C twb

Jakub Čížek
MeteorologieGlobální oteplování