Xbox nebo iPad zdarma k SSL certifikátům

7. března 2012
Nakupovat firemní hardware? Proč?
(inzerce) Pokud si chcete zabezpečit webové stránky SSL certifikátem, máte nyní možnost získat ZDARMA – Xbox 360 nebo iPad 2.

Největší prodejce SSL certifikátů v ČR a SR, společnost ZONER software, rozdává k vybraným SSL certifikátům dárky zdarma – Xbox 360 nebo iPad 2. Pokud si objednáte na stránkách CZECHIA.COM vybraný serverový certifikát, obdržíte hodnotný dárek, který ocení všichni fanoušci nejnovějších tabletů a herních konzolí.

Thawte Wildcard certifikát + XBox 360

Wildcard SSL certifikát zabezpečuje všechny domény 3. řádu v rámci hlavní domény, hodí se tedy pro zabezpečení všech subdomén (*.nazevdomeny.cz). Certifikáty Thawte jsou standardně podporovány všemi webovými prohlížeči a jsou tedy plně důvěryhodné. Pokud plánujete zabezpečit neomezené množství domén 3. řádu, je pro vás tento wildcard certifikát nejlepší volbou.

Klepněte pro větší obrázek

Ke všem objednávkám certifikátu Thawte Wildcard zdarma Xbox 360™ 4GB.
Více informací.

Prestižní certifikát VeriSign EV + iPad 2

VeriSign je se svými certifikáty nejznámější, největší a nejuznávanější certifikační autorita na světě. Prestižní SSL VeriSign EV (Extended Validation) certifikát nabízí více než většina běžných certifikátů. Poskytuje nejvyšší stupeň ověření dané společnosti a je v prohlížečích identifikován výraznou zelenou barvou v adresním řádku. Zde se také zobrazuje název organizace, pro kterou byl certifikát vystaven. To dává vašim zákazníkům důvěru pro dokončení on-line transakcí.

Klepněte pro větší obrázek

Certifikáty VeriSign používá většina významných světových společností. Využití nachází především v bankovním sektoru, finančních a vládních institucích nebo významných internetových obchodech. Jde o subjekty, pro které je zajištění ochrany citlivých dat zákazníků prioritou.

Získáním certifikátu VeriSign Vaše společnost deklaruje vyšší úroveň kvality služeb a zabezpečení.

Klepněte pro větší obrázek

Ke všem objednávkám certifikátu VeriSign EV zdarma Apple iPad2 WI-FI 16GB.
Více informací.

Sleva 10% na ostatní SSL certifikáty

Nehodí se vám žádný z uvedených certifikátů? Vyberte si jiný typ z naší nejširší nabídky SSL certifikátů, navíc se slevou 10% při objednání do 31. 3. 2012. Pro uplatnění slevy je nutné zadat slevový kód ZIVE-10-SSL. Objednávejte na stránkách ssl.czechia.com.

Nevíte si rady s výběrem vhodného certifikátu pro váš projekt? Rádi vám s výběrem pomůžeme na zákaznické podpoře 603 196 637 nebo admin@zoner.cz. Díky našemu Platinum partnerství nabízíme nižší ceny, fakturaci v Kč a mnoho dalších výhod.

Klepněte pro větší obrázek

Ostatní články k tematice:

Další článek: Nakupovat firemní hardware? Proč?

Témata článku: iPad, Xbox, Herní konzole, SSL, Certifikát, VeriSign, Admin, Slevový kód, Největší fanoušek, Nejvyšší stupeň, Hodnotný dárek, Tablet apple na Mall.cz


Určitě si přečtěte

Bývalý zaměstnanec Nokie vysvětluje, proč telefony s Windows Phone neuspěly

Bývalý zaměstnanec Nokie vysvětluje, proč telefony s Windows Phone neuspěly

** Za neúspěchem Microsoftu v mobilech stojí i Windows 8 ** Microsoft pozdě naskočil do rozjetého vlaku ** Uživatelé neměli zásadní důvody, proč přejít

Karel Kilián | 133

Nové iPhony, hodinky a další novinky Applu: Zase bude za co utrácet

Nové iPhony, hodinky a další novinky Applu: Zase bude za co utrácet

Dnes proběhla další velká prezentační akce Applu, na které došlo k odhalení nových iPhonů a dalších novinek. Událost jsme sledovali online, a tak se můžete podívat na chronologický zápis těch nejdůležitějších informací.

David Polesný | 136

10 novinek Androidu 10, které vás budou bavit

10 novinek Androidu 10, které vás budou bavit

Jan Láska, Vladislav Kluska | 24Aktuální číslo časopisu Computer

Speciál o přechodu na DVB-T2

Velký test herních myší

Super fotky i z levného mobilu

Jak snadno upravit PDF