Software | Microsoft

Wunderlist končí. Jeho autor ale chystá novou službu Superlist

Wunderlist byla velmi populární aplikace na správu úkolů. Před lety ji ale koupil Microsoft, který ji dnes oficiálně ukončil. Přejít máte na novou aplikaci To Do. Tvůrce Wunderlistu se ale nevzdává a chystá novou službu – Superlist.

V červnu roku 2015 koupil Microsoft tehdy velice populární úkolovník – aplikaci Wunderlist. Ta sloužila ke správě úkolů s aplikacemi dostupnými pro všechny platformy. Od té doby ale postupně firma vybudovala nástupce. To Do získal všechny funkce, které měl původní Wunderlist a tak v prosinci loňského roku došlo k rozhodnutí, že původní služba skončí.

Klepněte pro větší obrázek 
Na oficiálním webu prozatím příliš informací není.

Zakladatel Wunderlistu ale nabídl Microsoftu, že aplikaci odkoupí zpět, aby ji zachránil před úplným koncem. K dohodě ale nedošlo a tak nyní na Twitteru oznámil, že chystá konkurenci – novou aplikaci Superlist. O ní samotné toho prozatím nebylo příliš zveřejněno – je jasné, že se bude opět jednat o aplikaci zaměřující se na produktivitu a bude pracovat s úkoly.

Nově vznikající služba aktuálně nabírá nové zaměstnance a připojit by se měli někteří z Microsoftu. Zatím ale není jasné, kdy spatří „nová generace Wunderlistu“ světlo světa. 

Zdroj: The Verge

Diskuze (1) Další článek: Astronomové našli rekordně blízkou černou díru. Na objevu se podílel i Čech

Témata článku: Software, Microsoft, Internet, Mobilní aplikace, Twitter, Autor, Úkol, Světlo světa, Super, Služba, Nová služba, The Verge, Aplikace, Wunderlist, Nová aplikace

Aktuální číslo časopisu Computer

Jak prodloužit výdrž notebooku

Velké testy: gamepady a inkoustové tiskárny

Důkladný test Sony Playstation 5