Linkedin | Office 365 | Microsoft Word

Word vám sám nachystá základ životopisu. Data si vycucne z LinkedIn

Budou to letos dva roky, co Microsoft koupil LinkedIn, teprve až teď dochází k nějakému propojení s kancelářským balíkem Office. Máte-li předplatné, budete moci využít data z této sociální sítě pro snazší vytvoření svého životopisu. Funkce je prozatím dostupná pouze pro předplatitele Office 365 ve vybraných zemích.

K jejímu fungování není třeba mít na LinkedInu vlastní profil. Vše je totiž postavené na tom, že se můžete pro inspiraci podívat na předpřipravené životopisy a porovnat svůj životopis s požadavky na jednotlivé pozice, po kterých se aktuálně díváte.

Takhle služba funguje:

Funkce je aktuálně dostupná pro uživatele Office 365 s aktuálním Wordem 2016. Mezi další podmínky pak patří nastavený region ve Windows na Austrálii, Brazílii, Kanadu, Čínu, Indii, Japonsko, Nový Zéland, Singapur, Jihoafrickou republiku, nebo USA, přičemž jazyk počítače musí být nastaven na angličtinu.

Diskuze (11) Další článek: Lenovo svolává Thinkpady X1 Carbon. Kvůli špatně dotaženému šroubku hrozí požár

Témata článku: Microsoft, Windows, Microsoft Office, Japonsko, USA, Čína, Linkedin, Austrálie, Indie, Office 365, Microsoft Word, Sociální síť, Vybraná země, Jihoafrická republika, Word, Snadné vytvoření, Kanada, Funkce, WoR, Singapur, Kancelářský balík, Zak, Office, Základ, Data