WinRAR pokračuje, na světě je 2.7 beta 2

WinRAR patří k oblíbeným komprimačním programům a připravovaná verze 2.7 chce popularitu tohoto programu ještě zvýšit.
WinRAR patří k oblíbeným komprimačním programům a připravovaná verze 2.7 chce popularitu tohoto programu ještě zvýšit. Nový WinRar přináší zlepšení také v rychlosti a účinnosti komprese, což v dnešní době již není u komprimačních programů moc obvyklé. Spíše se jde cesto doplňování zbytečností, než opravdovou optimalizací klíčových modulů. Z nových funkcí zaujme zejména vylepšená podpora pro Windows NT a Windows 2000, kdy jsou do archívu přidávány volitelně i informace o vlastnících a přístupových právech k souborům získávané z systému NTFS. Integrována byla podpora formátů CAB, ARJ a LZH, k jejichž rozbalení již nepotřebujete externí program. Přidána byla také podpora formátů TAR, GZ, ACE a UUE. Přidány byly i další užitečné příkazy pro kompresi z příkazové řádky.

Je opravdu dobré pozorovat, že i tak dobrý program jako je WinRAR má stále energii na další užitečné vylepšování. WinRAR patří ke kvalitním utilitám, které je radost používat. Verzi 2.7 beta 2 si můžete nahrát z www.rar.cz, má 609 kB.

Diskuze (4) Další článek: Černobílý AutoCAD?

Témata článku: Windows, WinRAR, Dobrá cesta, Dobrá optimalizace, Svět, Win +, Oblíbený program, SVESrovnávací test: Wi-Fi 6 mesh do 5 000 Kč. Víc antén neznamená lepší signál, vyhrály nenápadné krabičky

Srovnávací test: Wi-Fi 6 mesh do 5 000 Kč. Víc antén neznamená lepší signál, vyhrály nenápadné krabičky

Pro pokrytí domů či větších bytů rychlou Wi-Fi je ideální mesh řešení, a to takové, které už myslí na budoucnost, a tedy podporuje Wi-Fi 6. Otestovali jsme jich pro vás rovnou osm.

Antonín Trčálek
Srovnávací testRouterWi-Fi
9 nejlepších českých webů, kde lze stáhnout filmy a seriály

9 nejlepších českých webů, kde lze stáhnout filmy a seriály

** Když selžou legální zdroje, můžete se zkusit obrátit na služby pro stahování souborů ** Ulož.to není zdaleka jediné, které nabízí videoobsah ke stažení ** Konkurenční služby nabízí levnější placené účty

redakce
TipyHudba, filmy, seriályWeb
Podrobný návod, jak zrušit SIPO. Nejsnazší je převedení plateb jinam

Podrobný návod, jak zrušit SIPO. Nejsnazší je převedení plateb jinam

**Než zrušíte SIPO, musíte platby převést jinam. **Neplatí to nutně pro poplatky veřejnoprávním médiím. **SIPO zrušíte osobně, elektronicky nebo se zruší automaticky.

Petr Urban
Česká poštaNávody
Jsou vůbec DALL-E, Midjourney nebo Copilot legální? Někdo by to měl rozčísnout, dokud je ještě čas

Jsou vůbec DALL-E, Midjourney nebo Copilot legální? Někdo by to měl rozčísnout, dokud je ještě čas

** Z textových a obrázkových AI generátorů se stávají komerční služby ** Už to není experiment pro pár geeků a programátorů ** Právní experti začínají řešit, jestli náhodou neporušují autorské právo

Jakub Čížek
Autorské právoUmělá inteligence
Zuckerbergovo metaverzum je zatím tak špatné, že jej nechtějí používat ani jeho zaměstnanci

Zuckerbergovo metaverzum je zatím tak špatné, že jej nechtějí používat ani jeho zaměstnanci

**V interním oběžníku šéf metaverza v Metě přiznává, že jeho hlavní aplikaci nechtějí používat ani lidé z vývoje. **Horizon Worlds trpí řadou chyb, špatným výkonem nebo neslavně vypadající grafikou. **Ani po výzvě od šéfa metaverza zaměstnanci aplikaci příliš nepoužívají, takže je management musí donutit.

Petr Urban
MetametaverseVirtuální realita