Windows „ztuhnou“ po restartu po připojení externího zařízení SCSI zařízení

Když připojíte k počítači s Windows 98 v jeho vypnutém stavu externí zařízení typu SCSI, může se stát, že při startu počítač „ztuhne“ při nabíhání Windows 98.
Když připojíte k počítači s Windows 98 v jeho vypnutém stavu externí zařízení typu SCSI, může se stát, že při startu počítač „ztuhne“ při nabíhání Windows 98 (při naskočení inicializační obrazovky s logem Windows 98).

Příčinou může být neobvyklá, ale možná konfigurace, při které používáte v počítači SCSI adaptér (kartu) s dvěma interními porty a jedním portem externím, přičemž oba interní porty jsou již obsazeny SCSI zařízeními (jsou využity). V této konfiguraci není možné připojit externí SCSI zařízení (konfigurace není systémově podporována) a nelze situaci vyřešit tak, aby vše fungovalo. Odpojte externí SCSI zařízení a restartujte počítač; pokud toto zařízení chcete používat, musíte pořídit další SCSI adaptér.

Diskuze (3) Další článek: Kšefty na síti

Témata článku: Windows, Win +, Připojení, Windows +, Možná konfigurace, Window, SCSI, Externí zařízení, Zář25 nejlepších filmových parodií, které můžete vidět. Víme, kde je najdete online

25 nejlepších filmových parodií, které můžete vidět. Víme, kde je najdete online

Filmové parodie jsou divácky velmi vděčné a mezi filmaři oblíbené. Tvůrci v nich mohou totiž zcela beztrestně vykrádat cizí díla a v jejich nápodobě popustit uzdu své fantazii. Vybrali jsme nejlepší zahraniční i české parodie.

Jaromír PukMarek Čech
Filmy, které musíte vidět
Černobyl po 35 letech: Stále vypadá děsivě, elektřina se tu ale vyrábí dál

Černobyl po 35 letech: Stále vypadá děsivě, elektřina se tu ale vyrábí dál

** Dnes uběhlo 35 let od tragické nehody v černobylské elektrárně ** Celá oblast je událostí stále silně poznamenaná ** Z Černobylu znovu teče elektřina – tentokrát solární

David Polesný
ElektrárnaEnergetikaReaktor