Windows 10 | Android | Smartphone

Windows Timeline zamíří na telefony díky Microsoft Launcheru

Microsoft Launcher na Androidu získal od svého uvedení poměrně na oblibě a Microsoft se skrze něj snaží přiblížit své desktopové Windows 10 se smartphony. nyní do něj v betaverzi přidal podporu i Windows Timeline.

I na smartphonu si tak snadno zobrazíte přímo na domovské obrazovce naposledy navštívené stránky či otevřené dokumenty v rámci Office či z jiných podporovaných aplikací. Prozatím jich ale není mnoho, Timeline tak bohužel většinou zeje prázdnotou. Hodit se al bude minimálně všem uživatelům prohlížeče Edge.

Klepněte pro větší obrázek
Už i na telefonech si zobrazíte obsah z Windows Timeline.

V Microsoftu si jsou ale vědomi toho, že jejich prohlížeč nepoužívá tolik lidí, chystají tak oficiální doplňky, které historii navštívených stránek sesynchronizují i z Chromu či Firefoxu. Do té doby můžete vyzkoušet například tento neoficiální doplněk.

Microsoft Launcher můžete stahovat z Google Play, kde se také můžete přihlásit k testování betaverze.

Pozor! Windows 7 brzy skončí podpora!

Diskuze (1) Další článek: V Kalifornii zakážou slabá hesla v elektronice. Zatočí tak s hesly „admin“, „password“ apod.

Témata článku: Microsoft, Google, Prohlížeče, Windows, Windows 10, Chrome, Android, Firefox, Smartphone, October 2018 Update, Betaverze, Office, Win +, Window, Timeline, Telefon, Microsoft Launcher, Domovská obrazovka, Otevřený dokument, Oficiální doplněk, Neoficiální doplněk, Windows +, Navštívená stránka, Desktopový Windows

Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest 24 PC zdrojů

Jak využít umělou inteligenci

10 špičkových sluchátek s ANC

Playstation 5 vs Xbox Series X