Google | Chrome | Windows 7

Windows 7 brzy končí. Chrome je ale bude podporovat minimálně do půli roku 2021

Podpora Windows 7 skončí již 14. ledna. Po tomto datu již drtivá většina uživatelů tohoto systému nedostane žádné aktualizace. Přesto ale bude Google se svým Chromem podporovat minimálně dalších 18 měsíců.

Konečná podpory Windows 7 znamená, že po 14. lednu již systém nedostane žádné aktualizace, ani ty bezpečnostní. Uživatelé se tak vystavují riziku, že někdo zneužije nově objevené chyby, které již nezískají záplatu. Pro běžné uživatele je nejsnazší přejít na aktuální Windows 10, pro firmy se ale může jednat o náročný a komplikovaný proces. I proto Microsoft nabízí možnost dokoupit si podporu na další roky, ta je ale značně drahá.

Takovým firmám a uživatelům, kteří se rozhodnou ještě setrvat na Sedmičkách, nyní jde vstříc i Google. Ten na svém blogu uvedl, že starý systém bude s jeho prohlížečem Chrome podporovat minimálně dalších 18 měsíců, tedy alespoň do 15. června 2021.

Co pro vás znamená konec podpory Windows 7?

Diskuze (32) Další článek: Windows Terminal přijde s novými funkcemi. Přibude i vtipná simulace staré CRT obrazovky

Témata článku: Microsoft, Software, Google, Windows, Prohlížeče, Bezpečnost, Chrome, Windows 10, Windows 11, Operační systémy, Aktualizace, Windows 7, Brzy, Windows +, Systém, Win +, Podpor, Půl roku, Bude, Chrome Enterprise, Podpora, Půl, Uživatelé, Win + N, MINI +, Software na Heureka.czSex manželských párů? Jen výjimečně. Ložnice ovládnou roboti s umělou inteligencí

Sex manželských párů? Jen výjimečně. Ložnice ovládnou roboti s umělou inteligencí

** Sex manželských párů jen při zvláštních příležitostech. ** Ložnice ovládnou sexuální roboti s umělou inteligencí. ** I to je jeden ze závěrů Mezinárodní robotické konference.

Filip KůželJiří Liebreich
RobotiSexUmělá inteligence
S drátem i bez. Jak snadno dostat fotky a další soubory z telefonu do počítače

S drátem i bez. Jak snadno dostat fotky a další soubory z telefonu do počítače

Pokud chcete přenášet soubory mezi telefonem s Androidem a PC, můžete si vybrat hned z několika způsobů. Je dobré si ale předem ujasnit, kolik a jak velkých souborů chcete nahrávat.

Jan Spěšný
Jak poznat, že máte možná hacknutý telefon? Toto je devět symptomů, které můžete pozorovat

Jak poznat, že máte možná hacknutý telefon? Toto je devět symptomů, které můžete pozorovat

** Jak poznat, že je váš smartphone hacknutý? ** Hledejte známky po nestandardním chování telefonu ** Stačí když telefon vydrží méně nebo topí i v klidovém režimu...

Martin Chroust
Jak...Malware
Nastal pravý čas na výměnu telefonu. Jak poznat, že ten váš už dosluhuje?

Nastal pravý čas na výměnu telefonu. Jak poznat, že ten váš už dosluhuje?

** Jak poznat, že váš telefon má nejlepší dny za sebou? ** Vypadá potlučeně, má pavučinu nebo nedostává aktualizace? ** Ukážeme si, kdy má smysl jeho oprava, a kdy už jen koupě nového

Martin Chroust
Prasklý displejVysloužilý mobilSmartphony