Windows 2000: pro změnu odloženo

Microsoft v pondělí oznámil, že oficiální uvedení třetí betaverze Windows 2000 se odsouvá na duben.
Microsoft v pondělí oznámil, že oficiální uvedení třetí betaverze Windows 2000 se odsouvá na duben místo začátku února, jak bylo dříve ohlašováno. Podobné sliby jsou zatím vedeny i ohledně uvedení ostré verze, která je slibována na poslední čtvrtletí letošního roku. S posunem uvedení třetí betaverze to však ale vypadá tak, že Microsoft nakonec skutečně vypustí svůj mimořádně očekávaný systém až v roce 2000 a dostojí tak názvu produktu.

Microsoft od letošní června připravuje podporu upgradů pro NT Server 4.0, zákazníci, kteří si koupí upgrade ze čtvrté verze NT v průběhu června, budou mít pak levnější upgrade na Windows 2000.

O Windows 2000 beta 3 již na Živě pravidelně píšeme, odložena byla konečná beta 3, kupodivu totiž i betaverze Windows 2000 mají své vlastní betaverze, tady jde tedy o konečnou třetí betaverzi. Třetí betaverze by měla obsahovat drtivou většinu funkcí, které nalezneme v konečném systému Windows 2000. Nadále budeme o těchto prvcích informovat, nicméně na takovou betaverzi, kterou bude možné pohodlněji sehnat, si prostě ještě budeme muset chvíli počkat.

Váš názor | @Home koupí Excite za 6,7 miliardy dolarů

Témata článku: Microsoft, Windows, Očekávaný systém, Oficiální název, Poslední betaverze, Ostrá verze, Upgrade

Určitě si přečtěte


Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší