WhatsApp | Android | Instant Messaging

WhatsApp na Androidu získává šikovnou funkci. Celou aplikaci si můžete zamknout otiskem prstu

Populární messenger WhatsApp nově přidává pro Android možnost zamknout celou aplikaci za pomoci otisku prstu. K vašim konverzacím se tak nedostane nikdo, jehož otisk nemáte v telefonu zaregistrovaný.

Zamknutí aplikace již nějakou dobu WhatsApp umožňuje na iOS za pomoci Touch ID i Face ID, na Android tak přichází se značným zpožděním. Díky funkci si ale nově můžete uzamknout přístup do celé aplikace. Do ní se pak dostanete pouze vy či osoby, kterým přidáte otisk v rámci nastavení telefonu.

Klepněte pro větší obrázek 
WhatsApp nově umožňuje zamknutí aplikace za pomoci otisku prstu.

Novinku si lze nastavit v nejnovější verzi aplikace v Nastavení – Účet – Soukromí – Odemykání otiskem prstu. Zde naleznete i volbu, jak rychle se má WhatsApp opětovně uzamknout – zda ihned, jakmile aplikaci opustíte či zhasnete displej, či až po minutě, nebo dokonce 30 minutách. V základu se také skryje obsah zpráv v notifikacích, zde ale můžete povolit opětovné zobrazení textů.

Jaké soukromí nabízí různé chatovací aplikace?

Diskuze (21) Další článek: Tip: Mapy.cz nově ukážou, kde se staví nová silnice, obchvat nebo i dálnice

Témata článku: Software, WhatsApp, Android, Facebook, Mobilní aplikace, Instant Messaging, Chat, Play Store, Komunikace, Soukromí, Face ID, Funkce, Touch ID, Aplikace, Otisk, Otisky prstů, Prst, Zamknutí


Určitě si přečtěte


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest 20 procesorů

Srovnání 15 True Wireless sluchátek

Vyplatí se tisknout fotografie doma?

Vybíráme nejlepší základní desky