WebTime, AboutTime, Dimension 4 – synchronizujte si svůj čas

Pokud chcete nastavit přesný čas na vašich systémových hodinách, můžete si vybrat z následujících programů, které jsou k dispozici zdarma.
Jako první program, který synchronizoval čas vašeho systému, byl AtomTime; je však nabízen jako shareware. Pokud chcete nastavit přesný čas na vašich systémových hodinách, můžete si vybrat z následujících programů, které jsou k dispozici zdarma.

WebTime 2.6
Nejmenší synchronizátor času, který vám zabere na disku pouhých 148 kB. Ovládání je jednoduché a intuitivní. Program je rozdělen do několika záložek. První záložka Synchronize – zde máte k dispozici několik nastavených časových serverů. Dále máte k dispozici nápovědu a nastavení programu (umístění ikony na pracovní plochu, spuštění programu při startu atd.). Jediná funkce, která tomuto programu chybí, je přidání časového serveru. WebTime je distribuován jako freeware. Instalační soubor má velikost pouhých 70 kB.

AboutTime 4.8
Obdobně jako předchozí program je aplikace rozdělena do několika záložek. Ovládání je jednoduché. K dispozici máte různá nastavení programu. Obsahuje přednastavené časové servery, se kterými se můžete spojit a nastavit přesný čas. Máte na výběr z několika nastavených serverů a další můžete jednoduše přidat a nastavit. Program můžete minimalizovat do dolní lišty. AboutTime je distribuován jako freeware. Instalační soubor má velikost 820 kB pro systém s IE 4 a vyšší a 770 kB pro systém bez IE.

Dimension 4 4.3
Program, který se liší od předchozích uspořádáním. Není rozdělen do záložek, ale všechny potřebné funkce jsou obsaženy v hlavním okně aplikace. K dispozici máte přednastavené časové servery, můžete nastavit časové pásmo, zvolit a nakonfigurovat server atd. Program má jednoduché a intuitivní ovládání. Dimension 4 je distribuován jako freeware. Instalační program má velikost 292 kB.

TIP: Synchronizace vašeho počítače se serverem ATLAS
Na adrese http://cas.atlas.cz si můžete zkontrolovat a synchronizovat čas s tímto serverem, nabízí i nápovědu, jak si nastavit přesný čas na vašem počítači. Pokud nechcete stahovat žádný software, může pro vás tato možnost být jistou alternativou.
Diskuze (2) Další článek: Dell rozšiřuje spolupráci s Red Hat

Témata článku: Software, Download, Sync, Dimension, Atlas software, Čas, Syn, Jednoduché uspořádání, Nejmenší plocha, Jediná funkce, Software na Heureka.czForza Horizon 5 odhaluje nášup nových vozidel pro druhou a třetí sezónu

Forza Horizon 5 odhaluje nášup nových vozidel pro druhou a třetí sezónu

Do garáže si naházíte celou řadu nových bouráků.

Michal Maliarov
Forza Horizon 5Závodní
Jak ovládnout procesy ve Windows 10 a odemknout zablokovaný soubor?

Jak ovládnout procesy ve Windows 10 a odemknout zablokovaný soubor?

V každém operačním systému běží celá řada procesů a služeb. Ukážeme vám, jak plně získat pod kontrolu jejich běh.

Karel Kilián
Windows 10TipySoftware
Lék proti depresi za stokorunu snižuje riziko těžkého průběhu i úmrtí na onemocnění covid-19

Lék proti depresi za stokorunu snižuje riziko těžkého průběhu i úmrtí na onemocnění covid-19

** Klinická studie zkoumala vliv antidepresiva fluvoxamin na covid-19 ** Počet úmrtí souvisejících s covidem-19 klesl zhruba o 90 % ** Potřeba intenzivní lékařské péče se snížila zhruba o 65 %

Karel Kilián
COVID-19LékyDepreseMedicína
Nejpirátěnější filmy: Co se teď nejvíc stahuje (aktualizace prosinec 2021)

Nejpirátěnější filmy: Co se teď nejvíc stahuje (aktualizace prosinec 2021)

Vzali jsme týdenní přehledy nejstahovanějších filmů, které se objevují na torrentech, a spojili je do jednoho žebříčku. Tohle jsou aktuálně filmy, o které je na světě největší zájem, které se nejvíc pirátí.

Ondřej Králík
Filmy a seriály
Recenze Windows 11. Microsoft nás opíjí rohlíkem a omezuje použitelnost

Recenze Windows 11. Microsoft nás opíjí rohlíkem a omezuje použitelnost

** Oproti Desítkám významně stouply hardwarové požadavky ** Windows 11 mají nový vzhled, ale výrazně narušují workflow. ** Potěší vyhledávání, multitasking i rychlejší aktualizace

Petr Urban
Windows 11Testy
Jak rozmazat dům, aby vás sousedi nemohli šmírovat. Jde to v Mapách Google i na Mapy.cz

Jak rozmazat dům, aby vás sousedi nemohli šmírovat. Jde to v Mapách Google i na Mapy.cz

** Nelibí se vám, když cizí lidé okukují váš dům? ** Všechny mapové aplikace nabízejí možnost rozmazání snímku ** Máme návod pro Apple Maps, Bing Maps, Mapy Google a Mapy.cz

Karel Kilián
SoukromíNávodyMapy