Webové stránky zdarma k doméně .CZ

Jedinečná podzimní nabídka webových stránek a elektronické pošty k doméně CZ za pouhých 240 Kč od společnosti ZONER software.
Webové stránky zdarma k doméně .CZ

Ještě nemáte webové stránky na internetu?

Pokud vám v dnešní době chybí webová prezentace na internetu, pravděpodobně řešíte následující otázky:

 • samotná tvorba stránek je časově náročná, nemám čas se jí věnovat
 • k tvorbě stránek musím umět programovat
 • sám si stránky nezvládnu udělat
 • stojí to hodně peněz
 • klienti budou mít problém dohledat moje firemní stránky na internetu

Pokud kýváte ano na všechny odrážky, můžete se začít usmívat. Společnost ZONER software totiž aktuálně nabízí program inPage pro jednoduchou tvorbu www stránek. inPage je moderní systém pro snadné vytvoření a správu webových stránek včetně e-mailu a registrace vlastní i firemní domény.

inPage za cenu domény .CZ

V rámci kampaně na podporu domény .CZ připravila společnost ZONER software speciální akci, díky které můžete mít vlastní webové stránky za cenu domény .CZ - 240 Kč.

inPage je nejlepší pro osobní a firemní webové stránky, pro tzv. microsites na podporu služeb a produktů nebo MFA stránky. Akční cena 240 Kč + DPH zahrnuje registraci nebo prodloužení domény, systém pro vytvoření a správu webových stránek, webhostingové služby a schránky elektronické pošty. Vše kompletně připraveno pro Vaši úspěšnou prezentaci!

Program inPage v současnosti využívají stovky živnostníků a firem. Jejich stránky si můžete prohlédnout přímo na stránkách inPage v přehledném katalogu. Mohou se tu zdarma objevit i vaše vlastní webové stránky a pokud budou opravdu hezké, můžeme vám bezplatně zařídit i další formy propagace těchto stránek.

Klepněte pro větší obrázek

inPage nabízí

 • vlastní webové stránky
 • vlastní doména
 • vlastní správa stránek
 • vlastní e-mailová adresa
 • e-mail až 1 GB
 • mnoho kombinací vzhledu z připravených šablon
 • jednoduchý průvodce vytvořením stránek

Jednou z hlavních výhod programu inPage je především jednoduché vkládání obsahu. Díky své jednoduchosti umožňuje inPage správu stránek i naprostému začátečníkovi. Během chvíle tak zvládnete vytvořit firemní nebo osobní prezentaci na internetu. Stránky si jednoduše upravíte jako v běžném textovém editoru - například MS Word. Vše se po potvrzení úprav nahraje přímo na webové stránky. Pokud jste pokročilejší uživatelé, jistě uvítáte možnost kompletní úpravy kaskádových stylů CSS nebo podporu SEO pro vyhledávače (např. Seznam.cz, Google.com).

Klepněte pro větší obrázek
Stránky vytvořené v programu inPage

Opravdové příběhy na blog.inpage.cz

Práce s programem inPage je rychlá, jednoduchá a pohodlná. Spokojenost se službami může potvrdit například podnikatel pan Horký, který si nechal vytvořit nové firemní stránky pomocí inPage. Stránky rozšířily panu Horkému možnosti podnikání a pomohly zvýšit tržby. Sám k tomu dodává:

Nemám vůbec zkušenosti s tvorbou webu. S tímto se mi pracuje úžasně. Pravý důkaz úspěchu je ale vidět v reakci a přílivu nových klientů.

Celý rozhovor naleznete na adrese blog.inpage.cz. Tým inPage publikuje na stránkách svého blogu také návody pro začátečníky i pro pokročilé, užitečné tipy a rady pro práci s programem inPage a informace o novinkách.

Nemáte čas na vytvoření stránek nebo si nevíte rady?

Pokud nemáte dostatek času na tvorbu webové prezentace, a přesto chcete mít kompletní, pofesionálně vytvořené firemní stránkypodle svých představ, využijte balíček Komplet, který zahrnuje návrh struktury webu, design, nastavení elektronické pošty a zoptimalizování obsahu pro lepší umístění ve vyhledávačích (Google, Seznam). Kompletní řešení na míru s doménou .CZ stojí 3 990 Kč.

Vyzkoušejte zdarma

Tvorbu webu si můžete vyzkoušet na 90 dní zdarma. Bude Vám zřízena zkušební doména 3. řádu (nazev-firmy.inpage.cz). Tyto zkušební stránky lze pak bezproblémově převést na vlastní doménu.

Veškeré informace o programu inPage pro podnikatele naleznete na stránkách www.inpage.cz, nebo se můžete obrátit na zákaznickou podporu společnosti ZONER software, tel: 420 736 510 012, e-mail: admin@zoner.cz.

Další článek: Kupte si e-mail na Linux.com a pomozte Torvaldsovi

Témata článku: Doména, Připravená šablona, Kompletní editor, Přehledný průvodce, Pokročilý průvodce, Nemo, Úspěšný editor, Kompletní úprava, Snadné vytvoření, Web Mail, Admin, Rychlé vkládání, Str, Nema, Připravený průvodce, Webová prezentace, Webová stránka


Určitě si přečtěte

Podívejte se, jak vypadá mikrofon nebo blecha pod elektronovým mikroskopem

Podívejte se, jak vypadá mikrofon nebo blecha pod elektronovým mikroskopem

** Z Brna pochází třetina světové produkce elektronových mikroskopů ** První československý kus vyrobila Tesla už v 50. letech ** Dnes na ni navazuje třeba brněnský Tescan

Jakub Čížek | 19

Vyzkoušeli jsme chytrou čínskou zásuvku Sonoff S26 za tři stovky. Nevyhořeli jsme

Vyzkoušeli jsme chytrou čínskou zásuvku Sonoff S26 za tři stovky. Nevyhořeli jsme

** Je sice z Aliexpressu, ale funguje ** Můžete ji ovládat hlasem přes Amazon Echo nebo Google Home ** Za tři stovky zautomatizuje menší 230V spotřebič

Jakub Čížek | 101


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest 20 procesorů

Srovnání 15 True Wireless sluchátek

Vyplatí se tisknout fotografie doma?

Vybíráme nejlepší základní desky