Wang Global a InfoNET na nás spolu

Firmy Wang Global a FileNET koncem října u nás představily vzájemné partnerství za účelem poskytování komplexních řešení pro správu dokumentů na našem trhu.
Firmy Wang Global a FileNET koncem října u nás představily vzájemné partnerství za účelem poskytování komplexních řešení pro správu dokumentů na našem trhu. Hodlají zde nabízet ucelená řešení pro správu dokumentů od firmy FileNET a profesionální služby firmy Wang Global, jakými jsou např. projektování, implementace a provozní servis.

FileNET je jednou z mála
Firma FileNET je jednou z mála, které se správou dokumentů zabývají. Při správě dokumentů jde totiž o to, dostat do pořádku nestrukturované informace v podniku, kterými dokumenty jsou. Strukturovaných informací v podobě podnikových dat v databázích je pouze nějakých 20 %, nestrukturované dokumenty tvoří zbylých 80 %.

Firma FileNET byla založena v roce 1982, v centrále pro Evropu má 120 zaměstnanců (celkově 1 500), její obrat v roce 1997 byl 251 milionů dolarů, a na další výzkum a vývoj FileNET věnuje rovněž nemalé náklady.

FileNET dodává prostřednictvím partnerů a je přesvědčena, že ve střední Evropě je Wang Global správným partnerem. Největšího obratu v Evropě FileNET dosahuje ve Velké Británii, ve Francii a v německy mluvících zemích, zatímco východní Evropa zatím tvoří pouhé 2 % jejího obratu.

Wang Global má pestrou historii
Firma Wang vznikla v roce 1956 a v roce 1993 se transformovala z produktově orientované firmy na firmu, orientovanou na služby. Firma Wang Global má uzavřeny strategické aliance s rozhodujícími technologickými producenty IT, např. se společnostmi Dell, Microsoft, Cisco Systems a FileNET.

Klíčovou činností firmy Wang Global je poskytování profesionálních služeb v rámci propojených technologií a řešení, která umožňují zákazníkům dosáhnout strategických cílů.

Wang Global dnes nabízí služby v oblasti elektronického obchodu, integrace aplikací, síťových architektur, Internetu a intranetu, správy sítí WAN a LAN, podporou helpdesku (správou problémů a správou inventáře), správy a instalace, a řešení záručních podmínek. Společnost Wang Global vznikla spojením firmy Olivetti Solutions s obchodním názvem Olsy, zabývající se projekty a servisem v oblasti IT, a s firmou Wang Laboratories v březnu 1998. Wang Global se s obratem okolo 3,6 miliardy dolarů a s více než 21 tisíci zaměstnanci řadí na první místo v Evropě a mezi pět nejvýznamějších společností v oblasti síťových řešení a desktopových služeb informačních technologií.

Umí to ušít na míru
Elektronická správa a řízení oběhu dokumentů jsou schopny výrazným způsobem ovlivnit produktivitu v organizacích, které si uvědomují, že jejich vztah k zákazníkům je do jisté míry určován dostupností, přesností a včasností informací, zpracovávaných administrativním způsobem. Implementací právě takových systémů se Wang Global zabývá a dodává je v rámci služeb svým zákazníkům.

Většina zákazníků firmy Wang Global pochází z bankovního sektoru, kam patří nejen banky, ale též pojišťovny a ostatní finanční ústavy.

Elektronické zpracování dokumentů vyžaduje určitou znalost především v počátečním stadiu šití aplikace na míru (customizace). V této oblasti mají obě firmy, tj. Wang Global i FileNET, velké zkušenosti, které mohou využít rovněž zákazníci v sektorech telekomunikací a zdravotnictví.

Váš názor Další článek: Pevná linka zdarma a není to vtip

Témata článku: Microsoft, Strategický cíl, Evropa, Global, Spol, WAN, Šití, Wang


Určitě si přečtěte

Apple Macbook Air M1: testujeme výkon, výdrž, a hlavně kompatibilitu aplikací [průběžně aktualizováno]

Apple Macbook Air M1: testujeme výkon, výdrž, a hlavně kompatibilitu aplikací [průběžně aktualizováno]

** Testujeme Apple Macbook Air s procesorem M1 ** Zajímá nás nejen výkon, ale zejména kompatibilita aplikací ** Článek je průběžně doplňován na základě vašich dotazů

Jiří Kuruc | 205

Jiří Kuruc
Apple
10 míst na mapách Googlu, která nesmíte vidět. Nahradily je čtverečky

10 míst na mapách Googlu, která nesmíte vidět. Nahradily je čtverečky

** Deset míst, které nesmíte vidět ve webových mapách ** Jsou to letiště, základny i elektrárny ** Nejvíce míst tají Francie

Jakub Čížek | 21

Jakub Čížek
Mapy GoogleMapy
AMD uvádí grafické karty Radeon RX 6800, 6800 XT a 6900 XT. Útočí přímo na modely od Nvidie

AMD uvádí grafické karty Radeon RX 6800, 6800 XT a 6900 XT. Útočí přímo na modely od Nvidie

** AMD představilo tři nové grafické karty ** Všechny s architekturou RDNA2, kterou používají i PS5 a Xbox Series ** Karty útočí přímo na GeForce RTX 3000

Karel Javůrek | 78

Karel Javůrek
Radeon RX 6000Grafické kartyAMD
Čím nahradit WhatsApp: Vyberte si z 10 alternativních komunikátorů

Čím nahradit WhatsApp: Vyberte si z 10 alternativních komunikátorů

** Z WhatsAppu kvůli novým podmínkám utíkají tisíce uživatelů ** Čím nahradit populární aplikaci pro zasílání zpráv? ** Vybrali jsme pro vás 10 alternativních komunikátorů

Karel Kilián | 110

Karel Kilián
KomunikaceWhatsAppInstant Messaging
Micro:bit V2: Tuto destičku plnou čipů dokáže naprogramovat i vaše babička

Micro:bit V2: Tuto destičku plnou čipů dokáže naprogramovat i vaše babička

** Chcete se teď hned naučit programovat čipy? ** Nechcete nic instalovat a číst zdlouhavé manuály? ** Naprogramujeme si Micro:bit, který zahraje Tichou noc

Jakub Čížek | 33

Jakub Čížek
Pojďme programovat elektronikuProgramování pro děti
Nejlepší notebooky do 20 000 Kč. Tipy, co se dnes vyplatí koupit

Nejlepší notebooky do 20 000 Kč. Tipy, co se dnes vyplatí koupit

** S cenou do 20 tisíc lze vybrat solidní notebook na práci i hry ** Přenosné notebooky nabídnou i kovová těla a rychlý hardware ** Možná největší problém je nedostupnost, nejžádanější kusy jsou vyprodané

David Polesný | 33

David Polesný
VánoceNotebooky
CZ.NIC bezplatně naděluje USB/NFC klíče. Jak jej získat?
Lukáš Václavík
CZ.NICeGovernment
Archivovat data do cloudu, na HDD, SSD, DVD, nebo Blu-ray? Co je nejvýhodnější?

Archivovat data do cloudu, na HDD, SSD, DVD, nebo Blu-ray? Co je nejvýhodnější?

** Kam doma natrvalo uložit data? Vyplatí se ještě optická média? ** Jaké kapacity disků a médií má smysl koupit? ** Cenovou výhodnost si ukážeme na příkladech s 2TB úložištěm

Lukáš Václavík | 118

Lukáš Václavík
ZálohováníÚložištěPevné disky

Aktuální číslo časopisu Computer

Jak prodloužit výdrž notebooku

Velké testy: gamepady a inkoustové tiskárny

Důkladný test Sony Playstation 5