Smartphone | Týden mobilně

VYZKOUŠENO: RedMagic 5G tlumí barevnou diskotéku, zato chlazení hučí jak v notebooku

Nubia updatuje svoji herní řadu RedMagic každého půl roku. V lednu jsme testovali model 3S, dnes vám představíme RedMagic 5G a už se spekuluje o nástupci. Co se dá za tak krátkou dobu změnit? Překvapivě hodně!

Design je úplně jiný, nová je podpora 5G sítí, čtečka otisků prstů se přestěhovala ze zad do displeje a místo jednoho foťáku jsou tu tři. Místo nápadné diskotéky modelu 3S má 5G jen decentní nápis. Výrobce si zakládá na displeji, říká mu ESports Display a je celosvětově první s obnovovací frekvencí 144 Hz.

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek
Klepněte pro větší obrázek
Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek
Ukázkové fotky

Chlazení pomocí kapalinových heatpipe a aktivního větráku je ještě silnější a je to slyšet. Když se větrák rozjede naplno, telefon hučí hlasitěji než kde který notebook. Výkon je bezkonkurenční díky čipsetu Snapdragon 865 a brzdit vás nebude ani operační paměť (LPDDR5), ani úložiště (UFS 3.0).

Výbava posílila, ale s ní vyrostla i cena. Za 8/128GB verzi dáte 15 500 Kč, špičková 12/256GB verze stojí 16 700 Kč a stále platí, že RedMagic koupíte pouze na webu redmagic.gg

Diskuze (4) Další článek: Vertikální doky Brydge udělají z MacBooků elegantní stolní počítač

Témata článku: Video, Smartphone, Snapdragon, Týden mobilně, Jak, Větrák, Chlazení, Nápis, Operační paměť, Notebook, Huc, DIS, Displej, Diskotéka, Mobilní telefony na Heureka.cz