Tolik povyku kvůli malému výpadku. Viděl jsem jen technické problémy webové služby a následné řešení problémů improvizací. Co se tady vlastně řeší?
hehe, aspoň si kopne do "univerzálnych" aplikácii ... asi ani v MS všetci nie sú happy z nich ...
Stáhnout a instalovat chrome - 15 sekund.Přihlášení do azure - 20 sekund.Co na to říct...
V oboch pripadoch nejde o casy, ktore ta pripravia o kus zivota
Tak něco to svědčí o tom jaký moloch ten jejich cloud je. A vzhledem k tomu, že to používáme v práci, tak neustálého čekání na něco se na MS platformě za den nasbírá docela dost.
Máš recht, jde o princip.
Akoze niekedy mam pocit ze IE vyvija nejaka uplne ina firma nez MS. Pametam si este, ked prisla tusim IE10 (alebo 9) ako v nom vobec nefungovali partnerske stranky microsoftu. Vazne by si mohli dat trochu zalezat na vlastnej kompatibilite produktov.
Kámo, tohle je MICROSOFT!Co já už se kvůli nim nabrečel. Nakonec jsem si to ale zakázal, a dneska jsou mi volný..
Jo, tak tohle jsou přesně ty hloupé situace, kdy člověk vybírá mezi tím, jestli to zabalí se slovy sorry, máme problém, nebo se ztrapní s tím, že to nějak pojede. Těžko říct, co by u této prezentace byla lepší volba.
radsej s defektom prist do ciela, ako si sadnut na obrubnik.
Zalezi na situaci, s defektem se to jeste da, pri normalnim zavode by se to dalo i dotlacit. Ale treba v Dakaru na pisku, bych to asi neutlacil ani ten metr a kdyz by se pri pokusu vytlacilo neco jineho, asi by to bylo jeste trapnejsi...
Ještě tam říká zajímavou větu v 38:35 - "Ten chlápek co mi tu radí co mám dělat je šéfarchitekt Azure Migrate". Takže je to asi know bug.
Technici z Azure asi vědí co dělají neb jim celý Azure beží na Linuxu B-]
A to máme něčím podloženo nebo se tu vytváří nějaká nová urband legend?
Ale tak. V azure bezi vykuchany Windows server 2016 a 1709 (pripadne novejsi buildy podle toho pro co slouzi hosty...).
Sice to ukazuje na nedokonalost EDGE, ale hlavně to ukazuje na totální nepřipravenost onoho vývojáře. Je logické, že předtím, než jdu něco prezentovat, tak si tu prezentaci vyzkouším a projdu. Leda že něco prezentoval poprvé v životě. To tréma dělá divy. Ale nevěřím, že by Microsoft takovému nováčkovi svěřil důležitou prezentaci.
Složitější vývojářské prezentace sleduji každou chvíli. Menší nefunkčnosti se stávají i opravdovým profesionálům, kteří jsou evidentně připraveni. Navíc takovéto věci se v podstatě nelze bránit.
Hodne stesti... taky jsem si nedavno pripravoval prezentaci / tutorial excelu. Nekolikrat zkusil, 100%. No pak prijde prednaska a sup error. Dojel jsem na nemeckou verzi nainstalovaneho excelu, kdy eng funkci neznal...Pouceni je, ze na 100% nelze nic.
On život je svině a i když si svou prezentaci vyzkoušíte nepočetně krát, tak se při prezentaci stejně jako naschvál něco přihodí... "Úžasné" je, když už se přeci jen stane, že prezentace proběhne bez technických problémů, ale vám například v nějakém slově uteče jedno písmeno (protože jste prostě nedoklepl) a všichni na vás koukají jako na exota, který neumí psát...
"ale hlavně to ukazuje na totální nepřipravenost onoho vývojáře"ako ze tou pripravenostou vyvojara si predstavujes, ze vyvojar dokaze to co nikto iny na svete a teda zabezpecit totalne nemenne podmienky.
Alespoň že při instalaci zakázal zasílání telemetrických dat pro zlepšování funkcí Chromu. Tak tohle je nádherná poznámka. Místo abyste lidem vysvětlovali, že je ta hysterie zbytečná, tak to v lidech ještě rozdmýcháváte, to pak každý blbec tu telemetrii vypne a zlepšení chodu softwaru se nedočkáme.😀
Je to jedno, telemetrie chod softwaru stejně nezlepšuje. Desítky let tady žádná telemetrie nebyla, SW se dal krásně zlepšovat. Teď tu telemetrie je a každou chvíli nefungujou ani základní funkce :-/
Software se v podstatě obecně zlepšuje co se týká takovýchto faux pas. Prohlížeče jsou krásným příkladem. V minulosti bylo naopak problémů s prohlížeči daleko více.
Tak já neříkám, že problémy nebyly. Narážím spíš na to, že je šlo zlepšovat/opravovat i bez telemetrie. Teď tu telemetrie je, prezentuje se, jak je strašně důležitá pro opravování problémů a přitom i ve finální verzi SW narážím na chyby, které bych čekal tak v nějaké alfa verzi.
"prezentuje se, jak je strašně důležitá pro opravování problémů"Myslím, že ne. Opravdu jsem nikdy nikde nečetl takovéhle úsměvné vysvětlení v kontextu nefunkčnosti která s telemetrií nesouvisí. Pokud máš zdroj, nechám se překvapit. Můžeme telemetrii, tedy slídění proti kterému se těžko bránit, ve skrytu duše nenávidět a bojovat proti ní, ale neměli bychom vymýšlet báchorky 😉.
Možná by tedy stačilo víc číst zdejší diskuze a ne záměrně přehlížet to, co se mi nehodí do krámu... B-]
Právě naopak. Zdejší prudilové nemají prakticky žádnou opravdovou relevanci. Z nemalé části už jsem chodí amatéři a brouci pytlíci. A pak samozřejmě "agresivnější "linuxáci" kteří si přihřívají svoji polívčičku.Obraz který dává živě je naopak dosti zkreslený. To už je lepší chodit na root. I když poslední dobou je podle mě trpí podobnými symptomy.[edit]Nějaký zdroj, počítám, jako obvykle ... nemáš.[/edit]
Názor byl 1× upraven, naposled 31. 10. 2017 09:48
Jsme na zive a tudíž reaguji na to, co se píše na zive. Bez ohledu, kdo to píše. A zdroj - ten jsem ti už uvedl. Jsou to právě zdejší příspěvky 😀 schválně jsem zkusil použít google k vyhledání zdejších příspěvků o telemetrii a zvláštní, že každý kdo tu telemetrii obhajoval, tak přesně tímto stylem: "je strašně důležitá pro opravování problémů".
To jsi hodný že do nějakých tvých myšlenkových pochodů nezatahuješ oficiální postoje a zdroje. V podstatě si vystačíš s diskuzema na zivě které jsou v podstatě koncipovány jako clickbajt.
On totiž v podstatě pouze ignorant půjde do diskuze a bude reagovat na něco, co v té diskuzi vůbec nebylo psáno a ještě každý příspěvek překrucovat tak, aby na něj mohl dál reagovat svýma výplodama.
Třeba takhle za sebou to bude pro tebe jasnější...."Teď tu telemetrie je, prezentuje se, jak je strašně důležitá pro opravování problémů a přitom i ve finální verzi SW narážím na chyby, které bych čekal tak v nějaké alfa verzi."" A zdroj - ten jsem ti už uvedl. Jsou to právě zdejší příspěvky schválně jsem zkusil použít google k vyhledání zdejších příspěvků o telemetrii a zvláštní, že každý kdo tu telemetrii obhajoval, tak přesně tímto stylem: "je strašně důležitá pro opravování problémů"."To jsi hodný že do nějakých tvých myšlenkových pochodů nezatahuješ oficiální postoje a zdroje. V podstatě si vystačíš s diskuzema na zivě které jsou v podstatě koncipovány jako clickbajt."
Když už umíš zdejší diskuze kopírovat, tak se je ještě můžeš naučit i číst a teprve pak na ně reagovat 😝
Asi si něco chtěl říct, ale zapadlo to do bahna tvých ne moc vtipných bonmotů.
Ano, software se obecně zlepšuje, ale ne v Microsoftu..Vždyť desítky nesahají po kotníky ani starším sedmičkám..OS co si při upgradu nepamatuje pravidla firewallu, je OS k h0vnu!
Slýchávám takovéto věci. A velmi často stále stejné věci od stále stejných lidí kteří při každé příležitosti omýlají 100x vyřčené. Takže to vypadá jako by všude byly nějaké problémy. Ale sám takovéto věci nemůžu potvrdit. Tím neříkám, že neexistují. Takoví lidé podle mě mají vesměs insider verzi kde, lze takovéto drobnosti čekat. K desítkám jsem také velmi kritický, ale ze zcela jiných důvodů.
100x vyřčené - ano a to je právě asi ten problém. Když jsem zkoušel jednu z prvních testovacích verzí Win10, tak jsem narážel na spoustu chyb, které jsem ale toleroval, protože to byla testovací verze. Když se ale stejné chyby začnou objevovat i po 5 letech vývoje po vydání asi 4 velkých aktualizací, tak už je někde něco špatně. Zvlášť, když se ty chyby neobjevují na jednom stroji, ale snad každém druhém.Kolik lidí si např. stěžovalo, že v první verzi Win10 občas nešla otevřít nabídka Start? Microsoft to údajně opravil, ale chyba se i nadále občas objevila i v další verzi. No a včera jsem sednul k poslednímu buildu, kliknul jsem na Start a ejhle, nabídka nešla otevřít.
Řešit problémy vyvojářských buildů považuji za opravdu úsměvné a to i v případě, že chyby se objevují opakovaně.
Ok, tak znova, pro tebe trochu pomaleji... chyby, které se objevovaly v prvním TESTOVACÍM buildu přetrvávají i v posledním FINÁLNÍM buildu. Ještě jednou - FINÁLNÍ verze trpí stejnými problémy jako verze TESTOVACÍ. Už chápeš, nebo mám ještě zopakovat?
Tak on není finál jako finál. Některé finály do běžné produkce vůbec nemusí jít. Problémy s nabídkou se ke mě třeba vůbec nedostaly. Jediné problémy které jsem zaznamenal byly s tweakama které si hrály s nabídkou a tam to lze chápat.Neříkám že problémy nejsou. Říkám, že ten obraz který tobě podobní omýlači vytvářejí nemusí být úplně správný.
Názor byl 1× upraven, naposled 31. 10. 2017 10:41
Aha, takže on teď už není finál jako finál. Pěkné jak umíš všechno překroutit :-O
Některé finální buildy opravdu nemusí doputovat až k uživateli. To je prostě fakt. Prostor k překrucování tam nevidím.
Křepelko, Křepelko, a co má nějaké tvoje tvrzení "finální buildy opravdu nemusí doputovat až k uživateli" společného s tím, že jsem na začátku popsal jeden konkrétní problém ve Win10 ? :-O
To má společného to, že není zřejmé z tvých výplodů ani jasné jestli to co popisuješ došlo reálně do běžné produkce nebo zůstává v nějakých insider verzích na kterých si lidi jako ty potom honí ego nebo si stěžují jestli jim to a tohle nefunguje.[Edit]Já to zkrátím abych ti ušetřil čas:Na to mi napíšeš že jo. Že existují milióny příspěvků tady na živě, že jim nefunguje to a tohle. A že před tím zavírám oči.A já ti zopakuji, že nezavírám, ale říkám, že ten obraz který vytváří tobě podobní štěkalové bude nepřesný. Lidi jako ty se opakují, neustále postují roky staré a dávno překonané problémy nebo 100x zopakují jednu věc. 10-15% tobě podobných posteru generuje 90% těch "zlých" Windows 10[/Edit]
Názor byl 1× upraven, naposled 31. 10. 2017 12:47
Jo jo, ono to určitě nebylo jasné. Zvlášť když jsem hned v úvodu napsal, že problémy v testovací verzi toleruji, ale problém přetrvává i po 4 velkých aktualizacích. Jestli to nebude tak, že evidentně nemáš argument, ale máš potřebu dál plácat svý nesmysly, a tak se to aspoň pokoušíš překroutit. Jenže ti to trošku nevyšlo.Takže stále platí to, co jsem ti psal nejen já, ale i několik dalších lidí - nejdřív čti, a pak teprve na to reaguj 😉
Ježiš, Křepelko, ty jsi fakt retardovanej. "neustále postují roky staré a dávno překonané problémy nebo 100x zopakují jednu věc." - přečetl jsi si vůbec můj první příspěvek, kde jsem reagoval právě na to, že lidi neustále postují roky staré problémy z toho důvodu, že ty problémy ani po těch letech nejsou opravený? Nebo maj bejt lidi ovce jako ty a říct, že když ten problém existuje už 5 let, tak budu šoupat nohama a tvrdit, že neexistuje?
Hele fakt poslední pokus. Zkusím to víc polopatě. Nezávisle na tom o jakého výrobce SW se jedná. Pokud bude existovat jedna chyba a nebude opravena po dobu 5let a někdo jako ty ji 100x bude omýlat dokola, tak vytvoří obraz 100 chyb, ale ve skutečnosti to bude pouze jedna. Je to samozřejmě ostuda.A nebojím se hrát tvoji hru. Zmiňoval jsi nějakou chybu v nabídce která se děla při prvních verzí windows 10. Mohl bys být tak hodný a projednou místo bezobsažných výkřiků dodat reálný důkaz že ta chyba trvala alespoň donedávna. Fakt bych si chtěl ověřit jestli jsi takový běžný plácal nebo máš něco o co jsi schopen s opřít. Díky.
Jenže tady nikdo netvrdí, že 100x omýlaná chyba je 100 chyb. To je pouze výplod tvé fantazie. Dál se nemá smysl bavit, protože ať člověk reaguje jakkoli, tak to stejně stočíš k něčemu, co nikdo nikde netvrdil a vytváříš si báje na svých vlastních tvrzeních.Navíc nevim, proč bych zrovna tobě měl uvádět nějaký důkaz. Ta chyba se prostě objevila a je úplně jedno, co budeš tvrdit ty. A i kdybych ti nahrál video, tak ty si stejně jako vždy vymyslíš nějakej trapnej argument jako že třeba není jasné, co mám za verzi 😀
Takže opět nic. Díky za odpověď.
Musíš se chápat, psaný text"Jenže tady nikdo netvrdí, že 100x omýlaná chyba je 100 chyb." To netvrdím ani já, přesedni si.
"To netvrdím ani já,".. jasně chápu, takže jsi vlastně jenom zase napsal nějakou argumentaci na něco, co nikdo netvrdí. Jako vždy.
Navíc, já jsem třeba schopen připustit, že to je chyba na mém přijímači. Jenže jsem to schválně teď hodil do googlu a ejhle :"On October 18, I upgraded to Windows V1709 and now Start Menu is totally broken. Despite the fact that many tiles and universal apps are gone, Start Menu and Cortana often fail to respond at all. Press Windows key won’t respond...""One of such bug is the broken start menu in Windows 10 Fall Creators Update. A lot of users on both Microsoft forums and Reddit reported that the start menu looks corrupted in Windows 10 after installing the Fall Creators Update.Microsoft is already aware of the broken start menu bug in Windows 10 Fall Creators Update and the bug is being actively investigated."Ale chápu, teď asi začneš tvrdit, že jsem to jenom okoíroval z nespolehlivého zdroje B-]
Tady je vidět nesmyslnost diskuse s tebou. Bavíme se o situaci která má trvat dlouho, tedy stejnou chybu která trvala někdy na začátku a stejnou chybu někdy na konci a ty vygeneruješ dvě chyby z letošního podzimu.Měj se.
Tady se fakt musim smát, jak na jakýkoli argument vymyslíš nějakou ptákovinu, ale sám nejsi schopen žádné argumenty uvést... projevuje se ta chyba stejně jako na začátku? Ano projevuje, takže je bezpředmětné jakou koninou na to ty zareaguješ.
Na základě čeho tvrdíš, že žádná telemetrie předtím nebyla?
Protože to je fakt a to, že tu někteří nazývají telemetrii funkci v XP, kdy při pádu aplikace bylo možné dobrovolně odeslat dump, který jsem si předtím mohl (včetně všech doplňujících informací) prohlédnout, na tom faktu nic nezmění.
Tak to mají to funkci asi všichni vypnutou, že se ten software vůbec nezlepšuje. Spíš tam mají nějakou inverzní telemetrii, protože se ten software spíš neustále zhoršuje.
To jsou "live" prezentace. Osobně vidím jako mnohem lepší možnost si dopředu natočit a sestříhat video, fotky, slidy a pak prezentovat z nich a tu prezentovanou věc mít jenom na podívání se, ale přímo na ní nic nedělat.Nemusí to být ani chyba zařízení, často jen někdo udělá něco špatného v konfiguraci, spadne připojení k Internetu nebo cokoliv. Pokud prezentujete na záznamu, tak tohle eliminujete.Přitom divákovi je celkem jedno, jestli obsah vidí "live" nebo je to připravený záznam. Sice dělat živě je taková machrovinka, ale právě za cenu pověstných failů, které se zkrátka přihodí vždy... A nemusí to být jen chyba techniky, ono úplně bohatě stačí, když třeba zařízení zobrazí při živé prezentaci nějakou "pěknou zprávu" od nadřízeného, šéfa, přítelkyně a podobně - to jsem zažil už HODNĚKRÁT a dotyčný pak vždy málem leze pod stůl 😀
je to urcite istejsie ak to mas pripravene, ale divak skor uveri produktu ak je to live, to video by som skor mal vzalohe, ak by nesiel trebarz ten net ;)
To je jako jít na koncert a poslouchat CD z playbacku
Profík to udělá tak, že k živé ukázce má zálohu v prezentaci, ke které se může kdykoli vrátit, nebo to rovnou prokládá. A rozhodně si vypne cokoli, co může házet hlášky a zprávy, to je vyloženě amatérské to nechat puštěné.
ano je to lepsie urobit takto po "marketacku", ale zas by sa vytratila sranda ako v tomto konkretnom pripade.
"..divákovi je celkem jedno, jestli obsah vidí "live" nebo je to připravený záznam.."No jasně, stejně tak je to jedno i uživateli.Prostě nejdůležitější je hezký obal a usmívat se u toho.Obsah stejně nikoho nezajímá.
الرياض شركة تنظيف مساجد بالرياض شركة نقل عفش بالرياض شركة مكافحة حشرات بالرياض شركة رش مبيدات بالرياض شركة مكافحة النمل الابيض بالرياض شركة مكافحة ثعابين بالرياض شركة تنظيف بالرياض شركة تنظيف منازل بالرياض شركة تنظيف خزانات بالرياض شركة تخزين عفش بالرياض شركة مكافحة حمام بالرياض شركة تنظيف ستائر بالرياض شركة تنظيف مكيفات سبيلت بالرياض شركة كشف تسربات المياه بالرياض شركة تنظيف مسابح بالرياض شركة صيانة سباكة منازل بالرياض شركة تسليك مجاري بالرياض شركة مكافحة حشرات بالخرج شركة نقل عفش بالقصيم شركة نقل عفش بعنيزة شركة رش مبيدات بالقصيم شركة مكافحة حشرات بالقصيم شركة عزل اسطح بالقصيم شركة كشف تسربات بالقصيم شركة عزل خزانات المياه بالقصيم شركة تنظيف منازل بالقصيم شركة تنظيف خزانات بالقصيم شركة تنظيف فرشات بالقصيم شركة مكافحة حشرات بالدمام شركة رش مبيدات بالدمام شركة مكافحة النمل الابيض بالدمام شركة تنظيف مجالس بالدمام شركة مكافحة حشرات بحائل شركة رش مبيدات بحائل شركة مكافحة النمل الابيض بحائل شركة تنظيف منازل بحائل شركة تنظيف خزانات بحائل شركة تنظيف مجالس بحائل شركة رش مبيدات بجازان شركة نقل عفش بجدة شركة مكافحة الحمام بجدة شركة مكافحة فئران بجدة شركة مكافحة حشرات بابها شركة رش مبيدات بخميس مشيط شركة عزل اسطح بابها شركة عزل اسطح بخميس مشيط شركة نقل عفش بالمدينة المنورة شركة نقل عفش من الرياض الي مكة شركة نقل عفش بالمدينة المنورة شركة الوطنية خدمات عامة
To je opravdu jasnej dukaz že bazmek Edge a Desítky jsou nepoužitelné.Už i lidi v MS na to přišli.Jen takový vul jako je litecky bude pořád řikat jak jsou skvělé a nikdo s tim neumí.
Asi není článek o MS nebo vůbec žádný článek u kterého byste si nekopnul do MS. Asi vám hodně ublížili nebo jste "linuxultras" a nebo ... přemýšlel jste o tom, že jste nemocnej na hlavu?Rozhodne neděláte linuxové komunitě dobrý obraz.
Je to proste hater. Musi si "kopnout" do cehokoliv, co je od MS, jinak se mu nepostavi 😉
Ano, to vysvetluje jeho nick "Maly" 🙂
jn, to bude jiste jeho nick, ktery si dobrovolne vybral a zapsal do rodneho listu.
Jaká komunita, nekomunita.. To musím být členem nějaké komunity, abych mohl říct, že je celej Microsoft totálně neschopnej, že ani jejich vlastní služby, nefungují v jejich vlastním prohlížeči???
Na rovinu. Asi nejseš tak blbej abys nepochopil co jsem chtěl napsat. Kopej si do MS dle libosti. Je mi to jedno.
LOLOLOUž vidím jak řešíš buglej profil přímo na prezentaci.... Je to jen bublina... Zkrátka Murphyho 1. zákon. Nic víc...
Takže je u Microsoftu zcela normální, že se bugujou profily?To je teda kvalita!😃 LOLOLOL..😃
Hele ale vždyť takové Sedmičky byli poslední docela použitelný os.Co přišlo pak...uz všichni víme.I skalní uživatel widlí musel přejít na jinej os.
K novějším OS jsem taktéž kritický, ale do tvého přitroublýho trolování se nenechám zatáhnout.
Křepelka křičí chyťte křepelku. Aneb těžký život trola.
Jen mi to nandej. Patří mi to, anonyme.
Ano. Je to ošklivý, co napsal. Ale Vy zase vypadáte, že jste naivní amatér, který asi v životě nepracoval s počítači nebo jste tak navedenej. Nevidět, co ně kdy MS vytváří, může snad jenom ignorant. Viz Edge - demence, která si hraje na standard.
Reaguješ na něco o čem nebyla řeč.
Mohol by si mi vysvetlit v com je 10 nepouzitelny?Myslim to uplne vazne.Ja som uplne normalny pouzivatel PC,internet,office,photoshop,filmy sem tam hry a nikdy som nemal najmensi problem.Nikdy som nepochopil preco niektori ludia tak kydaju na desinu a preto prosim o vysvetlenie.Fakt to nemyslim zle a dakujem za vysvetlenie.
Mezerník používáte jen v nutných případech a jako negramotný nemůžete mít jiný "názor". A co třeba tenkrát, když po jedný aktualizaci přestali být vidět externí diyk nebo co to bylo? To pro Vás důkazem asi není, protože jste ignorant...
externí disky
Nebo ten update, po kterým OS vůbec nenajel....
Tak muj priklad: Zakazal jsem si update sluzbu, protoze po jendom updatu system nenajel.. Rok vse fungovalo OK, a najednou mi system hodi, ze mi konci moje verze (officialni!!) windows?Nuze co, update jsem povolil, provedl jsi aktualizaci (tim byla hlaska vyresena), a sluzbu opet zastavil..Dva tydny na to zjistim, ze mi system provadi aktualizaci systemu, bez ohlednu na to, ze sluzba update je zakazana? (v sluzbach vidim zakazana ale spustena..)Jen co budu mit trosku vice casu, vracim se na sedmicky (teda mam doma 6 pocitacu, z toho 2 na win 7 a 4 na win 10.. , takze jenom natahnout image na 4 systemy)
Slovo "nepoužitelný" asi bude dost silný pojem. Ale všechny zásadní problémy už tu byly psány tisickrát. Opakovat je nemá moc smysl, protože ignoranti dál budou tvrdit, že takové problémy nemají (třebaže si na stejný problém před nějakou dobou sami stěžovali v jiné diskuzi) a nebo příspěvky překrucovat - viz níže: problém popsaný ve finální verzi je překroucen, že prý jde o vývojovou verzi a když je několikrát zopakováno, že se jedná o finální verzi, tak se člověk dozví, že není finál jako finál, jenom aby ignorant mohl dál plácat svojí pravdu 😀😀😀
poviem ti to si takto, mam kupenu licenciu na Windows 10 Pro, ale kvoli krokom MS pouzivam nelegalnu verziu Enterprise. Teraz si predstav ze na hernej masine musim pouzivat system urceny pre podniky, lebo politike Windows 10 Pro je jedno ze PC je vytazene nejakou hrou a zacne ti na pozadi robit aktivity, ktore ti totalne zasekaju hru, alebo minimalizuju fullscreen hru. Windows Update si sam rozhoduje o driveroch, das verziu Enterprise a lala drivre su tie ktore som instaloval ja. Dalsia vec su neustale zmeny, toto z tejto verzie (Home) odstranime uplne, toto z tejeto verzie (Pro) zmenime a toto presunieme do novo vzniknutej verzie (Workstation).
Tym nechcem tvrdit ze Windows 10 je cely na h0vno. Na h0vno su velakrat schizofrenicke kroky MS, ktore na Windows 10 pacha.
Sranda jak kazdej "normalni" uzivatel pouziva profesionalni a drahy Photoshop 😃Proc je desitka nepouzitelna? Za me protoze ma absolutne hrozne UX a UI. Dal jsem treba vubec nemohl rozjet file sharing, kdyz jsem ho nainstaloval do virtualu. Linux i mac s tim nemaji problem, ale de*ilni Win 10 funguje jak na baterky. Nastesti ho nikde pouzivat nemusim.
Nevím, jestli se mám popadat smíchy za břicho či nad tebou plakat, když vidím, jak mi desítky nemají fungovat a ono, hle, nic nemusím opravovat. Zapnu, používám, vypnu. Asi té tvé křištálové kouli, došli baterky. 😀
Ano, říká někdo, jehož OS má tržní podíl na úrovni statistické chyby a nikdo ho nechce, ani zadarmo. Neberte to. B-]
Proč by mělo někoho zajímat, kolik dalších lidí používá jeho OS? To fakt desítkáři používají desítky jenom proto, že je používají i ostatní? :-O
شركة الوطنية شركة نقل عفش بالمدينة المنورة شركة تنظيف مساجد بالرياض شركة نقل عفش بالرياض شركة تخزين عفش بالرياض شركة نقل عفش شمال الرياض شركة تخزين عفش شمال الرياض شركة نقل عفش من الرياض الي مكة شركة مكافحة حشرات بالرياض شركة رش مبيدات بالرياض شركة مكافحة النمل الابيض بالرياض شركة مكافحة ثعابين بالرياض شركة مكافحة حمام بالرياض شركة تنظيف بالرياض شركة تنظيف منازل بالرياض شركة تنظيف خزانات بالرياض شركة تنظيف مسابح بالرياض شركة تنظيف مكيفات سبيلت بالرياض شركة تنظيف ستائر بالرياض شركة تسليك مجاري بالرياض شركة كشف تسربات المياه بالرياض شركة صيانة سباكة منازل بالرياض شركة مكافحة حشرات بالخرج شركة تنظيف مساجد بالقصيم شركة نقل عفش بالقصيم شركة نقل عفش بعنيزة شركة نقل عفش من الرياض الي القصيم شركة رش مبيدات بالقصيم شركة مكافحة حشرات بالقصيم شركة عزل اسطح بالقصيم شركة كشف تسربات بالقصيم شركة عزل خزانات المياه بالقصيم شركة تنظيف منازل بالقصيم شركة تنظيف خزانات بالقصيم شركة تنظيف فرشات بالقصيم شركة مكافحة حشرات بالدمام شركة رش مبيدات بالدمام شركة مكافحة النمل الابيض بالدمام شركة تنظيف مجالس بالدمام شركة مكافحة حمام بالدمام شركة نقل عفش من الرياض الي الدمام شركة مكافحة حشرات بحائل شركة رش مبيدات بحائل شركة مكافحة النمل الابيض بحائل شركة تنظيف منازل بحائل شركة تنظيف خزانات بحائل شركة تنظيف مجالس بحائل شركة تسليك مجاري بحائل شركة نقل عفش من الرياض الي حائل شركة نقل عفش من الرياض الي خميس مشيط شركة عزل اسطح بابها شركة مكافحة حشرات بابها شركة عزل اسطح بخميس مشيط شركة رش مبيدات بخميس مشيط شركة رش مبيدات بجازان شركة مكافحة الحمام بجازان شركة نقل عفش من الرياض الي جازان شركة نقل عفش من الرياض الي الطائف شركة مكافحة فئران بجدة شركة مكافحة الحمام بجدة شركة نقل عفش بجدة شركة نقل عفش من الرياض الي جدة شركة نقل عفش من الرياض الي تبوك
Určitě můžeme oprášit starý vtip o tom, jak je Živě technickým vzorem pro přehrávání videa, sociálním vzorem pro práci s reklamou atp. Posledních pár dní si podejte ruce s Chromem a WebGL.
Potvrďte prosím přezdívku, kterou jsme náhodně vygenerovali, nebo si zvolte jinou. Zajistí, že váš profil bude unikátní.
Tato přezdívka je už obsazená, zvolte prosím jinou.