Testy | Huawei | Sluchátka

Vývoj správným směrem. Recenze true wireless sluchátek Huawei FreeBuds Pro 2

Vzhled si ponechávají z první generace, ale zvuk je naprosto jiný. Huawei slibuje silný a zábavný projev, což musím zcela potvrdit.

Plusy

  • Výborný zvuk
  • Pohodlí
  • Možnost Hi-Res zvuku

Minusy

  • Lesklé provedení sluchátek
  • Instalace mobilní aplikace přes .APK soubor
8,9
Hodnocení

Předchozí generace mě příliš nezaujala, tedy hlavně po stránce zvuku. Ta současná je ale jiná a nebojí se vyzvat renomované značky. Dokonce je na tom se zvukem tak dobře, že může konkurenci způsobit hodně špatné spaní.

Elegantní

Povrch krabičky je matný, neklouže a jistě si všimnete kovového prvku na zádech, kde je kromě výrobce uveden také vrchní ladič zvuku, kterým je firma Devialet. Cívku pro Qi nabíjení nenajdete dle očekávání na zádech u pantu, ale na přední straně. Jinak se pochopitelně můžete spolehnout na USB-C.

Huawei FreeBuds Pro 2 Huawei FreeBuds Pro 2
nabízí 26 obchodů za ceny od 3 465 Kč
Srovnat ceny na Živě

Víko i sluchátka jsou v pouzdře uchycena pomocí magnetů, a protože jsou lesklá jako zrcadlo, není jejich vyjmutí z krabičky úplně jednoduché. Musí se nechat, že v uchu drží sluchátka skvěle a jsou velmi pohodlná. Z předchozí generace bylo převzato ovládání, kdy dvěma prsty proti sobě stisknete nožičku sluchátka. V aplikaci si najdete kolikanásobný stisk provádí jakou akci, tu pak můžete případně vypnout. Hlasitost upravujete přejetím prstu po nožičce nahoru a dolů. Je to funkční a návykové.

70abf409-1c1b-4909-8d5f-8a1c49d8e3d1

Pokračování článku patří k prémiovému obsahu pro předplatitele

Chci Premium a Živě.cz bez reklam Od 41 Kč měsíčně
Diskuze (1) Další článek: Tohle jinde nezažijete. V Turíně se můžete autem projet po střeše kdysi supermoderní továrny

Když navštívíte internetový obchod přes náš katalog zboží, Živě za to může získat provizi. Službu Zboží Živě provozujeme ve spolupráci s Heureka.cz.

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,