Vyvíjíte aplikace na platformě Microsoft?

(Inzerce) Potom nezapomeňte na setkání s vývojářskou špičkou - TechEd-DevCon 2015
Vyvíjíte aplikace na platformě Microsoft?

Pokud vyvíjíte aplikace na platformě Microsoft, neměli byste si nechat ujít největší odbornou konferenci pro vývojáře a IT specialisty u nás – TechEd-DevCon 2015. Již 13. ročník konference se koná ve dnech 18. – 21. května 2015 v prostorách Parku Hostivař, kde se opět sejdou přední čeští i zahraniční certifikovaní odborníci a IT profesionálové.

Účastníky konference čeká seznámení s nejnovějšími trendy z oblasti produktů, systémů a nástrojů z vývojářské dílny společnosti Microsoft. Pozornost je pro toto jaro samozřejmě zaměřena na Windows 10 a vývoj aplikací pro tento nový systém, ale paleta témat bude mnohem pestřejší – jednotlivé tematické bloky budou zaměřeny na vývoj aplikací, správu IT a zajištění bezpečnosti systémů a na SQL nástroje.

Pro vývojáře je připraven bohatý program primárně v tzv. DevCon Hall. Účastníci konference se mohou těšit na hvězdy české vývojářské scény, jakými jsou Michal Altair Valášek, Jiří Činčura nebo David Gešvindr. Z témat přednášek vybíráme například:

  • ASP.NET MVC pro líné programátory
  • Vývoj univerzálních aplikací pro Windows 10
  • Jednorázová hesla a proč je používat
  • C# 6 a co nám přinese
  • Nové principy vývoje aplikací ASP.NET
  • Entity Framework 7 – velká tlustá černá čára za jednou érou a další.

Informace o konkrétním zaměření jednotlivých přednášek a přednášejících, na které se mohou zájemci z řad vývojářů i odborné veřejnosti těšit, jsou na stránkách www.teched.cz.

Již tradičně mohou zájemci získat na letošní ročník konference TechEd-DevCon vstup zdarma.  V případě, že si na období od 1. 6. do 31. 10. 2015 objednají účastníci konference libovolný oficiální kurz Microsoft (MOC) o délce 5 dnů (včetně příručky), a v tomto období kurz i absolvují, dostanou zpět vstupné na TechEd v plné výši (cena vstupného bude odečtena od výsledné ceny kurzu). Kurzu se musí zúčastnit stejná osoba, která byla přihlášena na konferenci TechEd, sleva je tedy nepřenosná.

Účastníci konference TechEd-DevCon 2015 jistě očekávají kvalitní odborné přednášky, společnost Gopas pro letošní ročník ale pro letošní ročník připravila mnohá zpestření zaměřená na zvýšení pohody a relaxaci. Konkrétně jsou k dispozici celodenní občerstvení, volný vstup do fitness centra včetně sauny, partnerské stánky, nebo možnost vyzkoušet si moderní zařízení včetně 3D tiskárny.

I v letošním roce konference vyvrcholí TechEd party, která se bude konat ve středu 20. května 2015 v pozdních odpoledních hodinách po skončení přednášek. V neformální atmosféře se bude možné setkat s odborníky, zástupci Gopasu i dalších partnerských firem.

V době konference proběhne také soutěž o tituly The Best Developer a The Best IT Pro. Po dobu akce bude k dispozici Twitter wall, kde bude možné sledovat názory na přednášky a probíraná témata všech, co v rámci Tweetů použijí TechEdDevCon. Aplikaci vytvořil pan Tomáš Jecha, který bude na konferenci také přednášet.

Partnery konference jsou společnosti Tieto Czech s.r.o. – Gold partner, Kentico software s.r.o. – Generální partner, KPCS CZ s.r.o. a Živě.cz  – Hlavní partneři, vydavatelství Averia LTD. – Exkluzivní mediální partner, vydavatelství IDG Czech Republic, a. s. a časopis IT Systems – Mediální partneři, dále pak Speed8, Shavlik, AV MEDIA, a.s., ha-vel internet s.r.o., WUG, Active24 s.r.o. a Askon International s.r.o..

Další informace o konferenci a jejím programu – přednášejících, tématech přednášek – naleznete na stránkách TechEdu www.teched.cz.

Klepněte pro větší obrázek
Další článek: Byznys s bitcoiny by mohl ožít, investuje do něj banka Goldman Sachs

Témata článku: Redmond, Moderní zařízení, Altair, Hall, Askon International, Exkluzivní aplikace, Černá čára, Čára, Tieto, Plát, WWW, Paleta, Kentico Software, Kentico, Mediální partner, Tiskárny na Mall.cz


Určitě si přečtěte

Wi-Fi 6 konečně začíná dostávat smysl. Poradíme, jak ji využít

Wi-Fi 6 konečně začíná dostávat smysl. Poradíme, jak ji využít

** Na trh míří první levné Wi-Fi 6 routery ** Nabídka zařízení, zejména notebooků, každý den roste ** Poradíme, jak nejlépe přejít s domácností na Wi-Fi 6

Tomáš Holčík | 30

Už desítky let se pokoušíme odposlouchávat mozek. Rusům se podařil kousek, ze kterého vám spadne brada

Už desítky let se pokoušíme odposlouchávat mozek. Rusům se podařil kousek, ze kterého vám spadne brada

** K odposlechu mozků používáme EEG ** To má ale žalostné informační rozlišení ** Rusům pomohla počítačová neuronová síť

Jakub Čížek | 29

Pojďme programovat elektroniku: Rádiový čip, který má skoro každá bezdrátová myš

Pojďme programovat elektroniku: Rádiový čip, který má skoro každá bezdrátová myš

** Bezdrátové myši řídí čip od Nordic Semiconductors ** Jeho rádiové vysílače si před lety oblíbila i komunita kutilů ** Dnes si je vyzkoušíme v praxi

Jakub Čížek | 9

10 mýtů a polopravd o bateriích, kterým možná ještě věříte

10 mýtů a polopravd o bateriích, kterým možná ještě věříte

** Kolem baterií a akumulátorů koluje řada mýtů, nepravd a polopravd ** Dnes vám devět z nich zkusíme vyvrátit na základě faktů ** Většina z nich totiž neplatí pro moderní lithiové baterie

Karel Kilián, David Polesný | 102Aktuální číslo časopisu Computer

Test 9 bezdrátových reproduktorů

Jak ovládnout Instagram

Test levných 27" herních monitorů

Jak se zbavit nepotřebných věcí na internetu