Vytvoříme vám webové stránky za super cenu!

(inzerce) Ušetřete čas a peníze! Webové stránky rychle, hezky a profesionálně včetně domény .CZ teď může mít opravdu každý!
Vytvoříme vám webové stránky za super cenu!

Společnost ZONER software, leader na poli hostingových služeb, vám na podzim vytvoří pěkné, profesionální a funkční webové stránky pro cokoli si řeknete. Navíc se slevou 20 % a s doménou .CZ v ceně.

Více informací o webových stránkách s doménou .CZ zdarma - www.inPage.cz

Mějte stránky s doménou .CZ za pár dnů

Z vámi dodaných podkladů vytvoříme web podle vašich představ v moderním a oblíbeném redakčním systému inPage. Díky tomu nepotřebujete žádné programátory pro tvorbu webu a své stránky budete moci v budoucnu sami snadno editovat.

Klepněte pro větší obrázek
Stránky vytvořené v inPage

„Bez nějakých korekcí byly stránky připraveny podle mých představ. Jsem rád, že jsem se rozhodl opustit stávajícího poskytovatele. Mohu jen doporučit.Stanislav Špelda, www.atelierkvicala.cz.

Co vám přinese redakční systém inPage

Pro firmy a drobné živnostníky jsou webové stránky na doméně .CZ důležitou podmínkou získávání nových zakázek a výraznou výhodou před konkurencí. Mohou totiž přinést nové zákazníky a zvýšit tržby.

inPage je moderní systém pro snadné vytvoření a správu webových stránek snadno včetně e-mailua registrace vlastní i firemní domény .CZ. Kromě výběru z desítek šablon vzhleduarůzných motivů nabízí i plnohodnotný e-shop.

S podzimní slevou 20 % web za 2.390 Kč

Pokud nechcete platit vysoké částky za tvorbu jednoduchých pěkných webových stránek, připravili jsme pro vás balíček Základ. Je vhodný pro každého, kdo má připraven vlastní podklady (texty, obrázky, soubory atd.), ze kterých během krátké doby vytvoříme vaši vlastní moderní webovou prezentacina doméně .CZ.

Výhodou je vytvoření individuálního obrázku prezentace (tzv. motivu), který dodá stránkám profesionální vzhled. Dalším plusem je registrace stránek do internetových vyhledávačů, samozřejmostí je česká doména .CZ v ceně.

Více informací k vytvoření stránek >>

Nyní mají všichni podnikatelé, firmy, blogeři nebo jednotlivci šanci nechat si udělat pěkný a profesionální web. To vše za bezkonkurenční cenu.

Reference

Přehled webů na českých doménách pro vaši inspiraci.

Klepněte pro větší obrázek 

Zvládnete web na doméně .CZ udělat sami?

Pokud vám nedělá problém pracovat s Wordem a jste šikovní, můžete se pustit do tvorby stránek na doméně .CZ i sami. Nejoblíbenější varianta pro kompletní web je inPage Standard, nyní s 50% slevou, jen za 600 Kč. Na začátku vám se vším pomůže jednoduchý průvodce inPage.
Více informací o 50% slevě na webové stránky>>

Úspěšné webové stránky vám přeje ZONER software.
Veškeré informace o programu inPage naleznete na stránkách www.inPage.cz.

*Ceny uvedené v článku jsou bez DPH. Každý další rok se hradí za webové stránky ve variantě inPage Standard (včetně domény .CZ) 1.200 Kč bez DPH.

Další článek: Oracle se stal druhou největší softwarovou firmou. Stvrdil to další akvizicí

Témata článku: Česká doména CZ, Webová stránka, Středa, Cena, Str, Jednoduchý průvodce, Snadné vytvoření, Profesionální varianta, Česká doména, Webová varianta, Sami


Určitě si přečtěte

Nejlepší notebooky do 20 000 Kč. Tipy, co se dnes vyplatí koupit

Nejlepší notebooky do 20 000 Kč. Tipy, co se dnes vyplatí koupit

** S cenou do 20 tisíc lze vybrat solidní notebook na práci i hry ** Přenosné notebooky nabídnou i kovová těla a rychlý hardware ** Na hraní se hodí více peněz, ale na použitelný základ dvacet tisíc stačí

Tomáš Holčík, David Polesný | 49

Nejlepší notebooky do 10 000 korun: Co koupit a čemu se raději vyhnout

Nejlepší notebooky do 10 000 korun: Co koupit a čemu se raději vyhnout

** Do deseti tisíc korun lze dnes koupit slušné notebooky ** V nabídce ale i tak převládají zastaralé a pomalé modely ** Poradíme, jak dobře vybrat i s omezeným rozpočtem

David Polesný | 112

Co je TikTok: Svérázná sociální síť chytla mladé uživatele, už jich má už 1,5 miliardy

Co je TikTok: Svérázná sociální síť chytla mladé uživatele, už jich má už 1,5 miliardy

** Sociální síť TikTok získala stamiliony uživatelů a stále roste ** Jaký obsah na ní najdete a co můžete v jejím rámci čekat? ** Je to zábava pro mladé, nebo platforma pro úchyláky?

Karel Kilián | 37

Měření rychlosti internetu: Populární Speedtest.net neřekne o skutečné rychlosti internetu téměř nic

Měření rychlosti internetu: Populární Speedtest.net neřekne o skutečné rychlosti internetu téměř nic

** Speedtest stále častěji měří jen rychlost na poslední míli ** Ta však ale neodpovídá reálnému surfování ** Jak se tedy pokusit změřit tu skutečnou?

Jakub Čížek | 85

Co všechno se spouští se startem Windows a proč by vás to mělo zajímat

Co všechno se spouští se startem Windows a proč by vás to mělo zajímat

** Společně s operačním systémem se spouští řada aplikací a služeb ** Mohou mít negativní dopad na celkovou dobu startu Windows ** Jak získat kontrolu nad automaticky spouštěnými programy?

Karel Kilián | 60Aktuální číslo časopisu Computer

Test 9 bezdrátových reproduktorů

Jak ovládnout Instagram

Test levných 27" herních monitorů

Jak se zbavit nepotřebných věcí na internetu