Koronavirus | CES 2021

CES proběhne jen online. Pořadatelé nevěří, že se do ledna problémy s koronavirem vyřeší

Největší světová výstava spotřební elektroniky CES 2021 proběhne pouze v digitální online podobě na internetu. Tradiční akce, která vždy zaplnila výstaviště v Las Vegas i řadu okolních hotelů, se musí přizpůsobit aktuální situaci ohledně šíření nového typu koronaviru. Ačkoli proběhne až v lednu, pořadatelé zjevně nepočítají s tím, že by se situace do té doby natolik spravila, aby bylo možné tak masivní akci organizovat. 

Organizátoři v prohlášení slibují, že díky digitálnímu přístupu bude možné CES 2021 udělat velmi personalizovaný pro každého účastníka. Vystavovatelé připraví řadu keynote a konferencí, virtuálních mítinků a komentovaných prohlídek nových produktů. Organizovány budou také rozhovory či diskuzní panely, vše digitálně. 

Organizátoři neztrácejí optimismus a ve svém prohlášení uvádějí, že se do Las Vegas chtějí v roce 2022 vrátit a zkombinovat tradiční výstavu s novými možnostmi, které přinese její digitální podoba v roce 2021. Jejich optimismus jim ale mohou zhatit vystavovatelé, pro které může výstava CES pozbýt na atraktivitě. 

Váš názor Další článek: Užívejte si ticha: Otestovali jsme náhlavní bezdrátová sluchátka s aktivním potlačením hluku

Témata článku: Koronavirus, Internet, Výstava, CES 2021, Pořadatel, Optimismus, Vystavovatel, Las Vegas, Probe, Organizátor, Hotel, Vegas, LedenCD Projekt odkládá next-gen verze Zaklínače 3 a Cyberpunku na příští rok

CD Projekt odkládá next-gen verze Zaklínače 3 a Cyberpunku na příští rok

Tým se chce postarat o to, aby nové verze odpovídali očekáváním fanoušků.

Michal Maliarov
Zaklínač 3: Divoký honCD Projekt REDCyberpunk 2077
40 ženských erotických symbolů osmdesátých let

40 ženských erotických symbolů osmdesátých let

Vyzývavá krása, rafinovanost, nevinnost i perverzní voyeurské fantazie. Filmaři už se sexu ve filmu nebáli, a tak dala 80. léta vzniknout řadě kultovních ženských erotických symbolů.

Marek Čech
Filmy a seriály
Jak promítnout displej telefonu na počítač s Windows 10

Jak promítnout displej telefonu na počítač s Windows 10

Chcete jednoduše ukázat známým fotky z dovolené a displej vašeho telefonu vám přijde malý? Promítněte si jej na obrazovku počítače, bez nutnosti kopírování nebo připojení přes kabel.

Jan Spěšný
SmartphoneWindows 10Android