Koronavirus | CES 2021

CES proběhne jen online. Pořadatelé nevěří, že se do ledna problémy s koronavirem vyřeší

Největší světová výstava spotřební elektroniky CES 2021 proběhne pouze v digitální online podobě na internetu. Tradiční akce, která vždy zaplnila výstaviště v Las Vegas i řadu okolních hotelů, se musí přizpůsobit aktuální situaci ohledně šíření nového typu koronaviru. Ačkoli proběhne až v lednu, pořadatelé zjevně nepočítají s tím, že by se situace do té doby natolik spravila, aby bylo možné tak masivní akci organizovat. 

Organizátoři v prohlášení slibují, že díky digitálnímu přístupu bude možné CES 2021 udělat velmi personalizovaný pro každého účastníka. Vystavovatelé připraví řadu keynote a konferencí, virtuálních mítinků a komentovaných prohlídek nových produktů. Organizovány budou také rozhovory či diskuzní panely, vše digitálně. 

Organizátoři neztrácejí optimismus a ve svém prohlášení uvádějí, že se do Las Vegas chtějí v roce 2022 vrátit a zkombinovat tradiční výstavu s novými možnostmi, které přinese její digitální podoba v roce 2021. Jejich optimismus jim ale mohou zhatit vystavovatelé, pro které může výstava CES pozbýt na atraktivitě. 

Váš názor Další článek: Užívejte si ticha: Otestovali jsme náhlavní bezdrátová sluchátka s aktivním potlačením hluku

Témata článku: Koronavirus, Internet, CES 2021, Výstava, Las Vegas, Optimismus, Organizátor, Hotel, Pořadatel, Vegas, Leden, Vystavovatel

Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest mobilů do 8 000 Kč

Test bezdrátových headsetů

Linux i pro začátečníky

Jak surfovat anonymně