Vystartujte na Internet Expres od Českého Telecomu

Společnost ČESKÝ TELECOM razantně navýšila rychlost svého vysokorychlostního připojení INTERNET EXPRES. Uživatelé mohou nyní surfovat až čtyřikrát rychleji a to při zachování či snížení cen. Co dodat? Vyzkoušejte sami, kdo ještě nemá. Stávajícím zákazníkům bude rychlost navýšena automaticky.

Klepněte pro větší obrázekČESKÝ TELECOM přistoupil k zvýšení rychlosti u základního připojení INTERNET EXPRES IMPULS ze 128/64 kb/s na 512/128 kb/s a u připojení INTERNET EXPRES IDEAL z 512/128 kb/s na 2 Mb/s při zachování stávajících cen. „Současná nejrychlejší varianta připojení INTERNET EXPRES MAXI pak nyní dokonce umožňuje stahovat soubory rychlostí až 4 Mb/s,“ říká Fernando Astiaso Laín, viceprezident pro marketing a prodej ČESKÉHO TELECOMU. To znamená, že v domácnostech, kde je pouze jedna televize a jedno vysokorychlostní připojení, by již nemělo docházet ke konfliktům, zda sledovat fotbal či telenovelu.

Navýšením rychlostí tak ČESKÝ TELECOM potvrzuje pozici jedničky v oblasti zavádění vysokorychlostního internetu v České republice, zkvalitňuje své stávající služby a vychází vstříc aktuálním potřebám zákazníků. „Věřím, že tímto krokem řádně zamícháme karty na trhu internetu v České republice. Vysokorychlostní internet je pro nás prioritou, a tak doufám, že INTERNET EXPRES i nadále bude preferovanou formou vysokorychlostního připojení pro všechny české zákazníky,“ doplňuje Astiaso.

O navýšení rychlosti nebudou ochuzeni ani stávající klienti ČESKÉHO TELECOMU. „Našim současným zákazníkům bude automaticky postupně navýšena rychlost připojení při zachování současné ceny. O podrobnostech budou všichni zákazníci v průběhu března informováni,” poznamenal Martin Žabka, tiskový mluvčí společnosti. Stávající zákazníci, kteří budou přesto příliš netrpěliví, si mohou o nárůst rychlosti žádat již od začátku února na stránkách www.internetexpres.cz v aplikaci Moje konto.

S celou nůší nových rychlostí INTERNET EXPRES je také pro zákazníky připravena lákavá akční nabídka - zřízení služby za korunu, jeden měsíc užívání služby za další korunu k tomu a zakoupení modemů za nové speciální ceny.

Líbí? A už jen řešíte, jak tyto nové internetové rychlíky dostat domů? Rodinu služeb INTERNET EXPRES, kterou krášlí nové rychlosti, lze velmi jednoduše získat na internetové adrese www.internetexpres.cz, v prodejnách Telepoint, Telepoint Partner a prodejnách Eurotel či na telefonní lince 800 123 456. Rychlost nade vše!

(placená inzerce)

Diskuze (108) Další článek: Webové stránky Karnevalu hacknuty!

Témata článku: Internet, Rychlost, Televize doma, Ideal, Stávající zákazník, Tel, Nový dům, Základní připojení, Český zákazník


Určitě si přečtěte

Vybrali jsme 16 programovatelných hraček a stavebnic pro děti. A vlastně i pro vás

Vybrali jsme 16 programovatelných hraček a stavebnic pro děti. A vlastně i pro vás

** Získejte děti pro matematiku a základy techniky ** Kupte jim hračku nebo stavebnici, které vdechnou vlastní život ** Vybrali jsme 16 stavebnic pro nejmenší caparty i vás samotné

Jakub Čížek | 17

Jak funguje kontroverzní program, který ženám krade plavky. Mají se čeho bát?

Jak funguje kontroverzní program, který ženám krade plavky. Mají se čeho bát?

** Strojové učení ještě nepřitáhlo takový zájem jako na začátku prázdnin ** Ne, umělá inteligence nenašla lék na rakovinu ** Naučila se svlékat ženy nejen z plavek

Jakub Čížek | 34

Elon Musk: kupovat si jiné auto než Tesla je bláznovství, chystáme velké věci

Elon Musk: kupovat si jiné auto než Tesla je bláznovství, chystáme velké věci

** Tesla uspořádala prezentaci pro investory na téma autonomního řízení ** Zveřejnila podrobnosti o vlastním neuročipu i autonomní technologii ** Příští rok chce spustit vlastní platformu samořídicích sdílených aut

Karel Javůrek | 102

Šmírování na Street View: Koukněte se, co nového zachytily kamery Googlu

Šmírování na Street View: Koukněte se, co nového zachytily kamery Googlu

Google stále fotí celý svět do své služby Street View. A novodobou zábavou je hledat v mapách Googlu vtipné záběry. Podívejte se na výběr nejlepších!

redakce | 6Aktuální číslo časopisu Computer

Velký test Wi-Fi mesh

Nejlepší hodinky pro všechny aktivity

Důležité aplikace na cesty

Jak streamovat video na Twitch