Testy | Epson | Hewlett Packard (HP) | Canon | Tiskárny

Výsledky srovnávacího testu multifunkčních inkoustových tiskáren: nehleďte jen na pořizovací cenu

  • Vyzkoušeli jsme 5 multifunkčních inkoustovek a porovnali je
  • Porovnali jsme různé přístupy - klasické tonery vs. tanky
  • Rozhoduje nejen kvalita tisku, ale i rychlost, náklady a obsluha

Vyzkoušeli jsme pět multifunkčních inkoustových tiskáren z aktuální nabídky na trhu. Koukli jsme jak na tu nejdostupnější za 1200 Kč a klasickými inkoustovými kazetami, tak na dražší modely s tankovými náplněmi. Porovnali jsme náklady na tisk a snadno si tak zjistíte návratnost vyšší počáteční investice. 

Obecné poznatky o aktuální nabídce inkoustových tiskáren jsme shrnuli v minulém článku. Tam se detailněji zaměřujeme právě na srovnání nákladů na tisk či samotnou práci s inkousty:

V tomto článku už si ale představíme konkrétní tiskárny a vítěze našeho srovnávacího testu. Vlastnosti tiskáren si můžete porovnat buď ve velké přehledové tabulce anebo se můžete prohlédnout detailní hodnocení každého modelu.

Pokračování článku patří k prémiovému obsahu

Získejte neomezený přístup a Živě bez reklam už za 41 Kč měsíčně

Témata článku: Testy, Epson, Wi-Fi, Články z Computeru, Google Asistent, Hewlett Packard (HP), Canon, Tiskárny, Příslušenství, ergonomie, Pořizovací cena, MS Office, Sken, Tiskárna, Odklopení, Provozní náklady, Canon Pixma, Tisk, Inkoust, Aplikace, HP Smart„OK, Google“: Praktické příklady, jak vám hlasový Asistent zpříjemní život
Karel Kilián
Hlasový asistentGoogle AsistentChytrá domácnost
Zaujala vás Hra o trůny (Game of Thrones)? Potom se vám budou líbit i tyto seriály

Zaujala vás Hra o trůny (Game of Thrones)? Potom se vám budou líbit i tyto seriály

Hra o trůny (Game of Thrones) je legendární seriál televize HBO. Od roku 2011 v osmi sezónách popisoval boj šlechtických rodů o vládu a moc. Hra o Trůny sice skončila, ale tady jsou další seriály podobného charakteru, které by se vám mohly líbit.

Ondřej Králík
Filmy, které musíte vidět