Software | E-mail

Vyšel eM Client 8. Český pošták získal nový vzhled a hromadu funkcí

Pro koho je Outlook příliš drahý a Thunderbird příliš omezený, tomu by se mohla líbit poštovní aplikace eM Client od stejnojmenné pražské společnosti. Ta zrovna vydala čerstvou osmičkovou verzi programu pro Windows a macOS. Dle tvůrců přináší největší vizuální upgrade v historii a k tomu i řadu dalších novinek.

eM Client 8 lze nově spustit ve více instancích najednou, upravuje boční panely a konečně má i prohledávatelné nastavení. Vzhled si pak můžete přizpůsobit jedním z více než deseti motivů.

Zlepšila se podpora IMAPu, uživatelé se mohou těšit jednodušší správu PGP šifrování nebo snadnou úpravu šablon. Nově lze vkládat příloh z cloudových úložišť (Dropbox, OneDrive a Google Drive), e-maily ukládat do PDF a u důležitých zpráv si můžete nastavit zvláštní upozornění na odpovědi.

Úprav se dočkaly i adresář a kalendář. Přibyla nová funkce Poznámky, která může fungovat lokálně, ale také se umí synchronizovat s příslušnou službou na serverech Exchange, Office 365 a IceWarp. Velkou novinkou je centrální místo se všemi přílohami. Kompletní seznam změn najdete na oficiálním blogu.

eM Client má bezplatnou verzi Free, kterou lze nekomerčně používat se dvěma e-mailovými účty. Placená licence Pro je i pro komerční účely, podporuje neomezený počet účtů a má i některé funkce navíc. Jednorázová licence pro jeden počítač stojí 899 Kč, příplatek za doživotní licenci (upgrady na další verze) je 1500 Kč. Nákupy licencí pro další počítače už stojí v řádech stokorun.

via Betanews

Diskuze (22) Další článek: Astronomové objevili horký neptun u mladého vzteklého trpaslíka AU Microscopii

Témata článku: Software, Outlook, Dropbox, Komunikace, Licence, E-mail, Thunderbird, Exchange, Google Drive, Client, Windows a macOS, Free, Počítač, Centrální místo, Poznámka, Hromada, VzhledMobil od ČEZ má nové tarify. Vnutí data do všech paušálů, nejnižší zdraží o 50 Kč
Jan Láska
Mobil od ČEZTarify a mobilní službyVirtuální operátoři
Ode dneška se vydávají nové občanky včetně NFC a otisků prstů
Lukáš Václavík
eObčankaČeskoeGovernment
Bezpečnostní díra ohrožuje routery 17 výrobců. Na stupnici závažnosti má 9,9 bodů, útočníci už ji zneužívají

Bezpečnostní díra ohrožuje routery 17 výrobců. Na stupnici závažnosti má 9,9 bodů, útočníci už ji zneužívají

** Experti odhalili chybu, ohrožující routery nejméně 17 výrobců ** Útočníci tuto chybu začali aktivně využívat k instalaci botnetu ** Bezpečnostní nedostatek CVE-2021-20090 je velmi vážný

Karel Kilián
RouterHackingBezpečnost