Software | E-mail

Vyšel eM Client 8. Český pošták získal nový vzhled a hromadu funkcí

Pro koho je Outlook příliš drahý a Thunderbird příliš omezený, tomu by se mohla líbit poštovní aplikace eM Client od stejnojmenné pražské společnosti. Ta zrovna vydala čerstvou osmičkovou verzi programu pro Windows a macOS. Dle tvůrců přináší největší vizuální upgrade v historii a k tomu i řadu dalších novinek.

eM Client 8 lze nově spustit ve více instancích najednou, upravuje boční panely a konečně má i prohledávatelné nastavení. Vzhled si pak můžete přizpůsobit jedním z více než deseti motivů.

Zlepšila se podpora IMAPu, uživatelé se mohou těšit jednodušší správu PGP šifrování nebo snadnou úpravu šablon. Nově lze vkládat příloh z cloudových úložišť (Dropbox, OneDrive a Google Drive), e-maily ukládat do PDF a u důležitých zpráv si můžete nastavit zvláštní upozornění na odpovědi.

Úprav se dočkaly i adresář a kalendář. Přibyla nová funkce Poznámky, která může fungovat lokálně, ale také se umí synchronizovat s příslušnou službou na serverech Exchange, Office 365 a IceWarp. Velkou novinkou je centrální místo se všemi přílohami. Kompletní seznam změn najdete na oficiálním blogu.

eM Client má bezplatnou verzi Free, kterou lze nekomerčně používat se dvěma e-mailovými účty. Placená licence Pro je i pro komerční účely, podporuje neomezený počet účtů a má i některé funkce navíc. Jednorázová licence pro jeden počítač stojí 899 Kč, příplatek za doživotní licenci (upgrady na další verze) je 1500 Kč. Nákupy licencí pro další počítače už stojí v řádech stokorun.

via Betanews

Diskuze (22) Další článek: Astronomové objevili horký neptun u mladého vzteklého trpaslíka AU Microscopii

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , , ,