Hry

Výrobce brambůrků Pringles si vystřelil z hráčů. Představil vynález, který je krmí během hraní

Každý velký gamer se někdy dostal dostal do situace, že ho hra natolik nadchla, že se zapomněl starat o své biologické potřeby a po osmi hodinách hraní zjistil, že nic nejedl ani nepil. To není zdravé, proto výrobce oblíbených brambůrků Pringles přišel s vynálezem, který vás během hraní videoher nakrmí. 

Jde o jakousi plastovou násadu vytištěnou na 3D tiskárně, kterou lze nasadit na herní sluchátka značky Razor. Jmenuje se Pringles Hunger Hammer a funguje tak, že podavač nositeli podsune brambůrek přímo před pusu. 

Asi je jasné, že jde jen o vtípek, se kterým Pringles společně s Razorem přišly v rámci propagace nového pokračování hry Gears of War. Ale i tak „krmič brambůrkami“ funguje,  jak dokazuje testovací video Engadgetu:

Ale chce to ještě vychytat mouchy. Vadí třeba už jen fakt, že aby se podavač rozpohyboval, musíte zmáčknout na sluchátkách tlačítko. Takže stejně dáte ruce pryč z klávesnice nebo ovladače. Nehledě na to, že část brambůrků bezesporu skončí na zemi.

Nicméně problém zanedbané péče o organismus během hraní existuje. Stačí si vzpomenout na několik případů z minulosti, kdy například muž z Taiwanu zemřel poté, co tři dny v kuse hrál hru a nehnul se přitom od počítače. První taková smrt se dokonce datuje do roku 1981 při hraní na automatech. Takže pokud bychom si z vtipu Pringels měli něco odnést, tak upomínku, že při dlouhém hraní je třeba nezanedbávat stravu, fyzickou aktivitu ani spánek. Jen bude lepší sáhnout po něčem jiném než zrovna po brambůrkách.

Diskuze (6) Další článek: 10 mýtů a polopravd o bateriích, kterým možná ještě věříte

Témata článku: Technologie, Hry, 3D tisk, Gadgety, Razor, Gears of War, Brambůrky, Krmič, Hraní, Krmě, Výrobce, Podavač, Pringles, Vynález


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest 12 bezdrátových sluchátek

Vyplatí se Apple z bazaru?

Test batohů pro notebooky

Vybíráme nejlepší sportovní hodinky