Reklama

Vyrážíte na dovolenou? Pozor na rizika spojená s Covidem

Zná to každý – zabalit kufry, pojistit se, zkontrolovat doklady. Před letošní dovolenou však řešíme další věc - Covid. Vyberte proto pojištění, které rizika spojená s ním kryje.
Vyrážíte na dovolenou? Pozor na rizika spojená s Covidem

Při přípravách na letošní dovolenou se chtě nechtě dostavují otázky, co vše nám hrozí ve spojitosti s Covid-19. Nejenže jsme v jeho společnosti prožili rok, který si nikdo z nás dříve ani nedokázal představit, ale v rámci cestování na nás stále číhá kdejaká nástraha. Může například nastat situace, kdy se na vašem hotelu vyskytne nákaza a přes vaši obezřetnost budete z hygienických důvodů nuceni absolvovat několikadenní karanténu. To zpravidla znamená náklady na ubytování a náhradní letenku, se kterými jste nepočítali.

Existuje řešení

V takovém případě by se vám mohlo hodit Chytré cestovní pojištění od O2, které se přizpůsobí nečekaným změnám. Stačí si před dovolenou aktivovat Chytré cestovní pojištění v samoobsluze Moje O2 a pojištění se vám pak samo aktivuje při přihlášení do zahraniční sítě a vypne se při návratu do České republiky. Navíc nově kryje i rizika spojená s Covid-19. Pojištění těchto rizik se vztahuje i na náklady spojené s nucenou karanténou a vy tak na placení hotelu či letenky nebudete sami.

Absolutní svoboda

Kouzlo Chytrého cestovního pojištění spočívá v tom, že se nemusíte nikomu hlásit, dávat údaje své karty a prozrazovat vaše plány na dovolenou. Vše se děje automaticky. U cestovatelů je stále oblíbenější nesvazovat se organizovanými zájezdy, procestovat více míst a nevědět, kde budu zítra nebo kdy přesně se vrátím. Stejně jako spontánní krátkodobé výlety nejen po Evropě. I to je výhodou Chytrého cestovního pojištění. Nejen, že pojištění nemusíte zařizovat před každou cestou, ale nemusíte ani předem vědět kam a na jak dlouho pojedete. Nebo jestli vůbec odjedete. Dokud zůstanete v České republice, neplatíte nic. Poplatky se spustí až společně s pojistnou ochranou na základě informací o přihlášení SIM karty do zahraniční mobilní sítě, a účtují se stejnou sazbou na den, ať jste vyrazili kamkoli po světě.

Kromě rizik spojených s Covid-19 pokrývá pojištění všechna obvyklá rizika včetně pojištění zavazadel a odpovědnosti za škody. V rámci jednoho tarifu je navíc možné pojistit i další členy domácnosti za zvýhodněnou cenu. Chytré cestovní pojištění mohou využít všichni zákazníci O2 s hlasovým tarifem. Cena pro jednotlivce je 39 Kč / den, cena pro rodinu bez omezení počtu dětí je 99 Kč / den. Více na www.o2.cz/cestovni-pojisteni.cz.

Další článek: Na Steam Deck už si brousí zuby vypečení přeprodejci. Nabízí ho i za více než 100 tisíc korun

Témata článku: Reklama, Prezentace klienta

Advertisement

Reklama jede. Google dokázal ztrojnásobit zisk a přibližuje se Applu
Lukáš Václavík
AlphabetFinanční výsledkyGoogle
Druhotné softwarové licence. Kdo by nechtěl legální Windows za stovku…

Druhotné softwarové licence. Kdo by nechtěl legální Windows za stovku…

Koupě originálního programového vybavení přímo od výrobce není jedinou možností, jak sehnat pro váš počítač legální software. Další možností je koupit licenci od toho, kdo ji už nepotřebuje nebo nevyužije. Můžete ušetřit nemalou částku, zároveň si však dávejte pozor na podvodníky.

Jan Spěšný
Youtuber vyhrál sázku nad fyzikem. Vozidlo poháněné větrem opravdu může jet rychleji, než je rychlost větru

Youtuber vyhrál sázku nad fyzikem. Vozidlo poháněné větrem opravdu může jet rychleji, než je rychlost větru

** Může se objekt poháněný větrem pohybovat rychleji než vítr? ** Youtuber Muller tvrdí, že ano. Fyzik Kusenko, že nikoli ** Uzavřeli proto sázku o deset tisíc dolarů. Jak to dopadne?

Karel Kilián
Fyzika