Vypalování CD ještě pohodlněji s novým Nero Burning ROM

Vypalování CD je dnes již běžnou věcí, která začíná zajímat v podstatě každého uživatele PC. Rozhodujícím zprostředkovatelem při vypalování CD je vypalovací software. Nero Burning ROM se představuje v novém kabátě, takže se máme na co těšit.
Vypalovacích programu je na světě opravdu hodně, jen některé se používají pro profesionální použití a zase jen některé jsou nejvíce rozšířeny v kancelářích, v domácnostech atd. Vypalovací software Nero Burning ROM patří právě mezi ty lepší na trhu, které Vás velice snadno a jednoduše provedou celým vypalovacím procesem. Nero také řeší a obsahuje celou řadu standardů, které jsou dnes používány. Mezi které například patří: možnost vypalování na AudioCD formát přímo z MP3 či WMA formátu, podpora MP3 grabování a enkodování atd. Program Nero Burning ROM tvoří německá společnost Ahead, která se touto problematikou zabývá již od roku 1995.

Nero Burning ROM existuje již několik let a za tu dobu se dokázal opravdu hodně zdokonalit. Od velice jednoduchého základního vypalovacího softwaru k dokonalému profesionálnímu vypalovacímu programu, který je na úrovni a dokáže konkurovat ostatním programům tohoto typu na trhu. Nero obsahuje také funkci Wizard, což vám ulehčí práci s veškerým vypalováním (jednoduše jste dotazování krok po kroku co od daného vypálení očekáváte). Podporovány jsou veškeré formáty CD médií, všechny druhy zapisování na CD. Také je podporován overburning, což umožňuje CD kapacitně přepsat ještě o nějaké procento svého obsahu. Nejnovější verze 5.5.5.1 má takové vychytávky jako je možnost vypnutí PC po dopálení CD. Oproti dalším verzím je tato nejnovější změněna trošku i po stránce grafické. Přidány byly také některé drobnější funkce. Nová verze také podporuje vypalování DVD a MP3PRO formátu. Samozřejmostí také je vlastní CD COVER EDITOR, který vám umožní vytvořené CD také popsat a vytisknout na vlastní CD obal, což je velice užitečné a praktické.

Klepněte pro větší obrázek

Tento vypalovací software plně doporučuji, protože splní vše co od vypalování CD očekáváte. Není potřeba se něčeho obávat, protože Nero udělá vše za vás. Nero Burning ROM se dá také změnit v jazykové mutaci. A dnes již také existují české pluginy, které se dají v Neru spustit a můžete s tímto programem komunikovat v češtině (uvedené jazykové moduly se dají sehnat na internetu – je však nutno podotknout, že jde o neoficiální překlady a s prvotní – originální verzí programu to můžete dělat problémy). Nero Burning ROM je komerční program, který se dá také zakoupit u nás za několik stovek korun (200 - 300 Kč). Z internetu se dají také stáhnout demo verze, které jsou funkční zhruba měsíc. Na oficiálních stránkách NERO.com si můžete zdarma nejnovější verzi stáhnout na vyzkoušení. Program je opravdu skvělý a mohu ho s klidným srdcem doporučit.

Diskuze (22) Další článek: Microsoft uvedl Pocket PC 2002

Témata článku: Software, Nero, Dali, Neoficiální verze, Vypalování, ROM, Cover, Nejnovější verze, Profesionální verze, Nový, Wizard


Určitě si přečtěte


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest 20 procesorů

Srovnání 15 True Wireless sluchátek

Vyplatí se tisknout fotografie doma?

Vybíráme nejlepší základní desky