YouTube | Hry

Výpad Googlu proti Twitch nevyšel. YouTube Gaming skončí k poslednímu květnu

Google oznámil konec samostatného YouTube Gaming již v loňském roce, blíže ale nespecifikoval, kdy aplikace ukončí. Nyní aktualizoval stránky nápovědy a stane se tak poměrně brzy – již 30. května. Nahraná videa ale zůstanou dostupná skrze klasické YouTube.

YouTube Gaming mělo být odpovědí Googlu na populární Twitch, který slouží jako platforma hráčům pro živé streamování hraní. K dispozici tak bylo jak samostatné webové rozhraní, tak i mobilní aplikace.

Pokus ale Googlu příliš nevyšel a nesetkal se s nadšením mezi hráči. Loni se tak rozhodl, že službu částečně ukončí a zcela ji integruje do klasického Youtube. Nahraná videa tak zůstanou ve službě, stejně jako katalog her. Ten tak je dostupný na adrese https://www.youtube.com/gaming.

Samostatné aplikace měly být podle původních informací ukončeny již v březnu, zatím se tomu ale tak nestalo. Nově Google informuje o datu 30. května, kdy by měly přestat fungovat.

YouTube je i jako hudební služba. Jaké má výhody a nevýhody?

Zdroj: 9to5Google

Diskuze (2) Další článek: Čínský vlak na magnetickém polštáři má uhánět rychlostí až 600 km/h

Témata článku: Google, Internet, YouTube, Twitch, Hry, Multimédia, Gaming, YouTube Gaming, Výpad, Květen, Nahrané video, Aplikace


Určitě si přečtěteAktuální číslo časopisu Computer

Speciál o přechodu na DVB-T2

Velký test herních myší

Super fotky i z levného mobilu

Jak snadno upravit PDF