VSHosting přináší na český trh micro cloudy

(inzerce) Díky dedikovanému micro cloudu lze ušetřit více než 50% nákladů vynaložených na provoz serverové infrastraktury a přesto mít zachované všechny výhody fyzických serverů."
VSHosting přináší na český trh micro cloudy

Služba pod označením „dedikovaný micro cloud“ nabízí uživatelům unikátní spojení výhod – vyhrazené fyzické servery a pružnost cloud technologií.

Hlavním cílem, který si VSHosting kladl při navrhování konceptu služby dedikované micro cloudy, bylo uspořit uživatelům náklady za provoz jejich serverové infrastruktury. Dedikované micro cloudy mohou totiž zajistit úsporu více než 50 % nákladů vynaložených na provoz infrastruktury fyzických serverů.

Klepněte pro větší obrázek

Spojení výhody fyzických serverů a cloudu

Základní výhodou fyzických serverů je vysoký a přesně stanovený počet I/O operací, nižší cena za jednotku výkonu a větší kontrola nad tím, kde jsou data uložena. Vedle toho zajistí cloud uživatelům flexibilitu z hlediska nastavení úrovně výkonu a možnost výkon pružně navyšovat.

Díky konceptu dedikovaného micro cloud systému je možné získat pronajatý výpočetní výkon formou nadstandardně výkonných dedikovaných serverů s následnou virtualizací a centrální on-line správou virtuálních serverů na těchto dedikovaných serverech. Celé řešení je poskytováno jako služba s nulovými investicemi a s plným servisem hardwaru i virtualizační vrstvy.

Využívejte servery jako službu a máte po starostech

Celé řešení dedikovaného micro cloudu je poskytováno jako služba. VSHosting tak zajistí:

  • opravu nebo výměnu jakéhokoliv serveru v případě poruchy do 60 minut,
  • umístění celého řešení do TIER III+ datacentra,
  • přidání dalšího serveru do dedikovaného micro cloudu do 60 minut.

Dedikovaný micro cloud je tak možné získat vč. umístění v datacentru a včetně servisu, a to do 60 minut a s výkonem například 144 GB RAM, procesory s 32 vlákny a celkem 1 TB kapacity na vyhrazeném storage s 200 000 IO/s (serverová SSD technologie). To vše jen za 12 895 Kč měsíčně bez DPH.

Klepněte pro větší obrázek

Technické zázemí společnosti VSHosting

VSHosting patří v České republice se svými více než 2 000 servery mezi jednu z největších hostingových firem zabývajících se serverovým řešením. Všechny servery umisťuje v unikátním vyhrazeném TIER III+ datacentru, které již od roku 2010 patří svými vlastnostmi mezi nejlepší datacentra ve střední Evropě. Všechny servery přitom disponují neomezeným přenosem dat s přímým přístupem na páteřní evropské datové linky.

Pro více informací o dedikovaném micro cloudu a vypracování individuální nabídky nás kdykoliv kontaktujte telefonem: 840 88 11 88 nebo e-mailem: obchod@vshosting.cz.

Další článek: Překladové slovníky Lingea obohatily Windows Store

Témata článku: Advantage, Aida, Trh, Lid, Stanovený počet, Nejlepší data, Clo, Možné řešení, Český trh, Celá infrastruktura, Micro


Určitě si přečtěte

Mac Pro: Apple nehraje na kompromisy a postavil počítač bez ohledu na cenu

Mac Pro: Apple nehraje na kompromisy a postavil počítač bez ohledu na cenu

** Apple uvedl nový modulární počítač s vysokým výkonem ** Vrátil se k rozšiřitelnosti a standardnímu formátu ** Cena se může vyšplhat až k milionu

Karel Javůrek | 141

Lék na oteplování planety: Dokázali bychom posunout Zemi dál od Slunce?

Lék na oteplování planety: Dokázali bychom posunout Zemi dál od Slunce?

** Aktuální změny klimatu jsou marginální ve srovnání s tím, co čeká Zemi za pár miliard let. ** Slunce se začne v budoucnu rozpínat a zvyšovat svou zářivost. ** Dokázali bychom Zemi posunout dál od Slunce a zachránit ji?

Petr Kubala | 56

Testy čipů Ryzen 3000: AMD překonává Intel ve výkonu, přitom stojí méně

Testy čipů Ryzen 3000: AMD překonává Intel ve výkonu, přitom stojí méně

** Testy nových procesorů Ryzen 3000 od AMD jsou venku ** Výkon ve většině aplikací překonává konkurenci od Intelu ** AMD je přitom zároveň neuvěřitelně výhodné v poměru ceny i výkonu

Karel Javůrek | 173Aktuální číslo časopisu Computer

Velký test Wi-Fi mesh

Nejlepší hodinky pro všechny aktivity

Důležité aplikace na cesty

Jak streamovat video na Twitch