Testy | Garmin

Všechny záznamy pošle z auta rovnou do cloudu. Test špičkové autokamery Garmin Dash Cam Live

Kamera do auta takřka za deset tisíc, navíc s volitelným měsíčním paušálem? Ano, vysvětlení se skrývá v onom Live v názvu.

Plusy

  • Vynikající kvalita záznamu
  • Dohledové funkce
  • Možnost přidání dalších kamer

Minusy

  • Vysoká cena
  • Pro plné využití nutný paušál
8,8
Hodnocení

Palubní kamery si majitelé pořizují primárně pro pořízení důkazního materiálu pro případ, kdy by došlo na silnici ke sporné situaci. Řidič by měl kameru nainstalovat a zapomenout na ni, a teprve při problémech sáhnout po záznamu.

Garmin Dash Cam Live Garmin Dash Cam Live
nabízí 4 obchody za ceny od 9 578 Kč
Srovnat ceny na Živě

Nabitá funkcemi

Garmin nabízí šest různých modelů kamer: od modelu Dash Cam Mini 2 bez displeje po námi testovaný nejvyšší model. Ten svými rozměry nepatří mezi nejmenší, nicméně takřka celou zadní stranu zabírá velký displej se skvělými pozorovacími úhly. Není však dotykový, ovládání probíhá pomocí čtyř tlačítek na pravé straně.

image.png

Instalace je jednoduchá: na sklo přilepíte silný magnet, do kterého se krásně přichytí miniaturní držák s kloubem pro dobré polohování. Nálepku s magnetem dostanete v balení ještě jednu, takže můžete kameru pohodlně stěhovat mezi dvěma vozy. Obdržíte také dostatečně dlouhý kabel pro instalaci napájení a jedinou pihou na kráse zůstává obstarožní Micro-USB konektor. Naštěstí kameru nebudete odpojovat a připojovat tak často.

Pokračování článku patří k prémiovému obsahu pro předplatitele

Chci Premium a Živě.cz bez reklam Od 41 Kč měsíčně
Diskuze (1) Další článek: Tip: Na co si dát pozor, aby byla cetka z AliExpressu stále co nejlevnější

Když navštívíte internetový obchod přes náš katalog zboží, Živě za to může získat provizi. Službu Zboží Živě provozujeme ve spolupráci s Heureka.cz.

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , ,