Grafické karty | Nvidia | GeForce RTX 3000

Všechny tři karty série GeForce RTX 3000 spatřeny „v divočině“

Všechny tři karty série GeForce RTX 3000 spatřeny „v divočině“

Představení nových desktopových grafických karet řady GeForce RTX 3000 už sice máme za sebou, recenze však ale stále nejsou k dispozici a s tím máme i omezené fotografie od někoho jiného, než je Nvidia.

David Eneco měl ale štěstí, protože se dostal do blízkostí všech tří modelů Founders Edtition od Nvidie a udělal tak jeden z prvních neoficiálních snímků, na kterých lze vidět velmi dobré srovnání velikostí.

I když jsou rozměry už dávno známé, na této fotografie je vidět, jak obří je GeForce RTX 3090, respektive chladič této grafiky. GeForce RTX 3080 je vybavena dvouzónovým chladičem a v porovnání s GeForce RTX 3070 je poměrně dlouhá.

Všechny tři karty mají 12pinový konektor Molex MicroFit, na který je k dispozici adaptér pro klasické osmipinové konektory PCI Express.

Diskuze (8) Další článek: Pozemský i mimozemský život se mohl vyvíjet v kráterech po dopadech meteoritů

Témata článku: Grafické karty, Nvidia, GeForce RTX 3000, Divočina, GeForce, Model F, Chladič, Série, Konektor, PCI Express, GeForce RTJak sdílet svou geografickou polohu v reálném čase. Aplikace, platformy, výhody, nevýhody

Jak sdílet svou geografickou polohu v reálném čase. Aplikace, platformy, výhody, nevýhody

Pokud potřebujete s někým sdílet informaci o tom, kde se aktuálně nalézáte, pak můžete využít řadu různých řešení. Některá načrtneme v tomto článku.

Karel KiliánJakub Michlovský
Mobilní aplikace
Ode dneška se vydávají nové občanky včetně NFC a otisků prstů
Lukáš Václavík
eObčankaČeskoeGovernment