Všechny příchutě serverhousingu: zkušenosti zákazníků

(inzerce) V restauraci většinou neplatíte za to, co jste mohli sníst a co si restauratér myslí, že by na vás mohl vydělat. Platíte za to, co opravdu sníte. Proč by to v serverhousingu mělo být jinak?
Všechny příchutě serverhousingu: zkušenosti zákazníků

 Dáte si oběd v kvalitní restauraci, nebo raději v závodní jídelně se stejnými tácy, stejným nádobím, stejnou chutí všech pokrmů, ale nižší cenou? Se serverhousingem je to podobné. Někteří poskytovatelé nabízejí individuální služby, jiní zase hliníkové příbory pro všechny. Společné mají to, že si nechají královsky zaplatit. Výjimkou je Coolhousing, kde pořídíte špičkový housing dle vaší chuti už za cenu slušného obědu pro dva.

Zatímco jiní poskytovatelé využívají inteligentní zásuvkové panely ke kontrole, zda zákazník nepřekračuje smluvně stanovený paušální (a tudíž přeplacený) odběr elektřiny, v Coolhousingu má každý zákazník možnost nastavit si v krocích po deseti wattech přesně takový příkon, který odpovídá třicetidennímu průměru reálného příkonu serveru. Právě měření měsíčního průměru poskytuje dostatečnou ochranu před nečekaným překročením jemně nastaveného smluvního odběru v dobách zvýšené zátěže či restartů serveru.

V serverovnách se obvykle neprocházejí „food“blogeři se svými neustále připravenými fotomobily, nejlepší pochvalou pro šéfkuchaře jsou však i tady spokojení zákazníci: „Při výběru poskytovatele serverhostingu jsme se mimo jiné soustředili na to, kteří poskytovatelé vůbec odpověděli na naši poptávku a jaké nabízeli podmínky. V Coolhousingu máme nejen zasmluvněný příkon odpovídající skutečnosti, ale také jako společnost zabývající se vývojem webových aplikací spoléháme na rychlý a individuální přístup technického i prodejního týmu poskytovatele,“ vysvětluje Jan Pešek, jednatel společnosti Sutech s.r.o.

Důkazem toho, že v Coolhousingu sežene kvalitní housing skoro každý, je např. společnost AZPOHONY s.r.o., dodavatel pohonů bran a vrat. Jejím potřebám plně vyhovuje malý a úsporný server, jehož dlouhodobý příkon jen mírně přesahuje 50 wattů. Jednatel společnosti Dalibor Krchňák si pochvaluje především výhodné cenové podmínky: „Díky širokým možnostem nastavení parametrů housingu a smluvních podmínek jsme se dostali až k pěti stovkám měsíčně, což byla nabídka, která marně hledala konkurenci.“ Serverhousing za pár stovek je v Coolhousingu realitou.

V datovém centru Coolhousingu na pražské Vinohradské třídě najdete ale také servery či serverové farmy z druhého konce výkonnostního spektra. Serverhousingu na míru využívá například e-shop skveleceny.cz, který zde provozuje hned trojici tower serverů s vlastním switchem a souhrnným příkonem 0,2 kW: „Hledáte-li serverhousing pro bezproblémový chod vašich aplikací, nemůže vás zajímat jenom cena. Klíčová je hlavně dostupnost služby, zvlášť když na ní závisí vaše podnikání. Coolhousing nám poskytuje kvalitní služby a díky měření spotřeby, nám umí nabídnout i velice zajímavou cenu." chválí Jan Surý, jednatel společnosti EuroDistribution s.r.o., která obchod provozuje.

Klepněte pro větší obrázek

Ještě máte chuť platit jiným poskytovatelům za štítkový výkon zdroje, nebo chcete dát sbohem paušálům? Nechte si zpracovat nabídku serverhousingu na míru a rozšiřte řady spokojených zákazníků Coolhousingu.

Další článek: 7 cest, jak upravit fotky v prohlížeči

Témata článku: Watt, Spokojený zákazník, Nádobí, Zákaz, Závodní tým, Cenové spektrum, 500Px, Zkušenost, AŽP, Šéfkuchař, Příchuť, Food, Pohon


Určitě si přečtěte

Otestovali jsme nový Apple MacBook Air. S retinou a nižší cenou

Otestovali jsme nový Apple MacBook Air. S retinou a nižší cenou

** Test MacBooku Air v provedení pro rok 2020 ** Cenově dostupný notebook překvapí výkonem ** Výborné je celkové zpracování a klávesnice

Martin Miksa | 43

Jak nahradit webkameru: jde to telefonem, zadarmo a s lepším obrazem

Jak nahradit webkameru: jde to telefonem, zadarmo a s lepším obrazem

** Koronavirus donutil mnohé zaměstnance pracovat z domova ** V souvislosti s tím vzrostla poptávka po webových kamerách ** Webkameru ale nemusíte kupovat – stačí mobil a aplikace!

Karel Kilián | 15

Windy je laboratoř na počasí: 12 tipů, jak se ve službě vyznat a využít ji naplno

Windy je laboratoř na počasí: 12 tipů, jak se ve službě vyznat a využít ji naplno

** Předpověď počasí Windy nabízí nepřebernou škálu funkcí ** Zorientovat se v nich nemusí být vždy snadné ** Proto přinášíme 12 užitečných tipů a triků

Karel Kilián | 10


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest SSD s kapacitou 1 TB

Srovnávací test robotických vysavačů

Vybíráme nejlepší telefony na trhu

Jak zlepšit zvuk televize