Vše pro pohodlí v poslední minutě

20. prosince 1999
Monitory CRT vs. LCD SDÍLET NA FACEBOOKU TWEETNOUT
Internetová novinka pro cestuchtivé za výhodné ceny – posledni.minuta.cz
Bohuslav Němec: Před pár dny jsme spustili nový internetový projekt v oblasti cestovního ruchu, server posledni.minuta.cz. Jak název napovídá, je záměrem koncentrace co největšího množství zájezdů, které cestovní kanceláře nabízí zlevněné na poslední chvíli. Projekt se rozjíždí na základě kampaně zaměřené na většinu významných cestovních kanceláří v České republice. Provozovatelem tohoto webu je naše firma Computer Press.

Výhodou serveru posledni.minuta.cz je snadná přístupnost a otevřenost jak pro zájemce o zájezdy či cesty do zahraničí (připravuje se nabídka letenek atd.), tak i pro cestovní kanceláře. Přidávat nové zájezdy na web totiž může každá registrovaná cestovní kancelář sama. Po uplynutí data odjezdu se automaticky zájezd z databáze vymaže.

Nesporně významnou výhodou je, že zřízení takové nabídky nestojí cestovní kancelář nic. Tento web poskytuje svoji službu všem bez rozdílu zcela zdarma.

Každý, kdo se hodlá vydat na dovolenou a hledá ideální zájezd, bude mít po ruce pohodlnou a přehlednou nabídku, která soustřeďuje data konkurenčních kanceláří. Může tak snadno srovnávat, a když se pro nějaký zájezd rozhodne, může si ho pohodlně ze své židle rezervovat (většina cestovních kanceláří používá e-mail a má vlastní web).

Pokud chcete strávit Silvestra 1999 v Římě, pod pyramidami nebo na lyžích ve Francii, máte ještě šanci.

Server posledni.minuta.cz navazuje na další projekt Computer Pressu z oblasti turistiky – www.travelguide.cz, multijazykový web nabízející ubytování v ČR s možností rezervace, často za výhodné slevy, zprostředkování ubytování podle individuálních požadavků, podstatné informace pro zahraniční i české turisty o jednotlivých lokalitách, snadnou komunikaci e-mailem i přes ICQ.

Váš názor Další článek: Monitory CRT vs. LCD

Témata článku: Pohodlí, Web Mail, Poslední minuta, Snadná cesta, Němec, Pyramid


Určitě si přečtěte

Nové iPhony, hodinky a další novinky Applu: Zase bude za co utrácet

Nové iPhony, hodinky a další novinky Applu: Zase bude za co utrácet

Dnes proběhla další velká prezentační akce Applu, na které došlo k odhalení nových iPhonů a dalších novinek. Událost jsme sledovali online, a tak se můžete podívat na chronologický zápis těch nejdůležitějších informací.

David Polesný | 136

Zorin OS 15: Vyzkoušejte další hezký a nenáročný linux pro mamku a taťku

Zorin OS 15: Vyzkoušejte další hezký a nenáročný linux pro mamku a taťku

** Ačkoliv je grafických linuxů plný internet, stále vládnou Windows ** Jeden z nich se jmenuje Zorin OS a nedávno se dočkal aktualizace ** Dělají jej dva kluci z Irska a je fakt hezký

Jakub Čížek | 116

Antivir zdarma: 8 bezplatných řešení, která zatočí s havětí v počítači

Antivir zdarma: 8 bezplatných řešení, která zatočí s havětí v počítači

** Součástí Windows 10 je integrovaný antivirový program. Stačí to? ** Představíme vám sedm aplikací na boj proti virům a malwaru ** Všechny jsou k dispozici zdarma a některé ani nemusíte instalovat

Karel Kilián | 31

Pojďme programovat elektroniku: České chytré zásuvky Netio pro kutily i firmy

Pojďme programovat elektroniku: České chytré zásuvky Netio pro kutily i firmy

** Wi-Fi zásuvky nevyrábí pouze Čína ** Vyzkoušeli jsme českou Netio PowerCable ** Je přímo určená pro vývojáře, má totiž jednoduché JSON API

Jakub Čížek | 43


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest: 20 powerbank s USB-C

Test: mobily do 3 500 Kč

Radíme s výběrem routeru

Tipy na nejlepší vánoční dárky