Vše o ADSL

Zajímá vás nabídka ADSL různých providerů? Nebo snad první praktické zkušenosti? Historie obtíží, kterými se tato technologie u nás musela prodrat? To vše najdete v tomto souhrnném rozcestníku po dalších článcích.

Pro snadnější orientaci v aktuálním tématu ADSL jsme se rozhodli vytvořit tento "rozcestník", z něhož se snadno dostanete na všechny důležité články o ADSL, které u nás kdy vyšly. Přejeme příjemné čtení.

Smlouvy o ADSL: Nechci slevu zadarmo (6. 5. 2003)

Všichni se dívají po měsíčních cenách za připojení, už tak moc se ale nehledí na drobné texty ve smlouvách. Pročetli jsme smlouvy jednotlivých poskytovatelů připojení a podívali se na některé háčky, které na vás čekají.

ADSL Basic: Jak sdílet internet bez použití PC jako routeru (23. 4. 2003)

Návod jak přetvořit modem Alcatel Speed Touch Home na router, který bude schopný udržet připojení bez nutnosti mít zapnuté PC.

Průvodce připojením a nastavením ADSL (21. 4. 2003)

Jak přesně nastavit a zapojit ADSL? Fotky a obrázkový průvodce.

Historie vzniku u nás aneb Jak jsme válčili (7. 4. 2003)

Výčet trnitých cest a spletitostí, kterými se ADSL muselo prodrat, aby se po několika letech konečně dostalo i do našich příbytků.

Po šesti letech modemování konečně SVOBODA! (3. 4. 2003)

Průběžně updatovaný článek s prvními postřehy a zkušenostmi z provozu ADSL. Obsahuje informace o zapojení, přechodu z ISDN, připojení domácí sítě, funkčnosti programů.

Jak u koho a za kolik (7. 3. 2003)

Ultimativní průvodce nabídkou ADSL od českých providerů. Pokud hledáte informace o nejlevnějším poskytovateli, kdo dává pevnou IP adresu bez příplatku, případně kdo má nulovou výpovědní lhůtu. To vše naleznete v tomto průběžně upravovaném přehledu.

Často kladené otázky ohledně ADSL (3. 3. 2003)

Zajímají vás technické podrobnosti ohledně technické stránky fungování ADSL? Jak je to s tzv. NATem a jak bude fungovat všude zmiňovaný overbooking? Odpovědi naleznete v tomto článku.

Vyzkoušejte program ADSL Reconnect - automatické připojení k ADSL. Download zde.

Další článek: Vltava.cz otevírá nové obchody se spotřební elektroniku

Témata článku: Byznys, První postřeh, Technická podrobnost, ADSL, Nejlevnější cesta


Určitě si přečtěteAktuální číslo časopisu Computer

Nejlepší programy pro úpravu fotek zdarma

Externí disky pro zálohu dat

Velký test: herní notebooky

Srovnání 12 batohů