Volejte se zákazníky přes prohlížeč díky WebRTC

(Inzerce) Technologie WebRTC umožňuje spustit virtuální call centrum v každé firmě. Nic neinstalujete, telefonujete se zákazníky přímo z prohlížeče.
Volejte se zákazníky přes prohlížeč díky WebRTC

Virtuální call centrum

K čemu je vlastně virtuální call centrum pro firmu dobré? Umožňuje provozovat zákaznickou infolinku, technickou podporu nebo tel. objednávky i v malých a středních firmách na úrovni velké firmy. Standardně řadí příchozí hovory do fronty, předává hovory na volného a kompetentního pracovníka, nabízí možnost využití hlasového automatu (IVR) pro předvolby, poskytuje přehled o čekajících zákaznicích, zmeškaných a vyřízených hovorech nebo umožňuje nahrávky telefonátů. Samotné call centrum běží formou sužby a je umístěno v datovém centru, proto název virtuální call centrum.

Technologie WebRTC

Pro zřízení call centra v cloudu není potřeba na straně uživatelů nakupovat hardware, doposud však bylo potřeba mít buď VoIP telefon nebo mít nainstalován v PC komunikátor. To se s příchodem technologie WebRTC radikálně změnilo. Jedná se o API poskytující podporu pro telefonní hovory, video chat a peer-to-peer sdílení souborů aplikacím, které lze spustit ve webovém prohlížeči bez použití zásuvných modulů. S WebRTC můžete tedy telefonovat přímo z prohlížeče, aniž byste museli cokoliv instalovat.

Klepněte pro větší obrázek 
Průběh příchozího telefonátu v prohlížeči

Kontaktní call centrum VOIPEX TEAM

WebRTC použila ve svém virtuálním call centru jako první v ČR společnost IPEX. Můžete si jej vyzkoušet v kontaktním virtuálním call centru VOIPEX TEAM. Společnost IPEX nabízí zdarma demoverzi, případně živé ukázky na jejich Business snídani v Praze a Brně. Kontaktní call centrum VOIPEX TEAM obsahuje všechny standardní funkce virtuálního call centra. Nadstandardní funkcí je inteligentní rozpoznání volajícího zákazníka podle tel. čísla a jeho automatické přepojení na přiděleného obchodníka. Pro využití této funkce je potřeba call centrum propojit s firemní databází zákazníků (CRM, ERP, Excel). Díky propojení s CRM můžete příchozí hovory filtrovat a přidělovat jim důležitost podle toho kdo volá. Volající VIP klienti tak mohou být obslouženi přednostně nebo mimo pracovní dobu.

Klepněte pro větší obrázek 
Příprava odchozího telefonátu v prohlížeči

Škálovatelnost

Díky využití cloudu je možné call centrum zřídit pro jakýkoliv počet účastníků. Je tedy dostupné i pro menší firmy, kdy není potřeba na počátku investovat do drahých zařízení. Stačí si objednat účet pro každého uživatele, který vyřizuje hovory call centra, za 350 Kč/ měs. Počet uživatelských účtů je možné během času zvyšovat nebo snižovat podle aktuální potřeby.

Další článek: Repasovaná výpočetní technika. Ušetřete při vysoké kvalitě!

Témata článku: Prohlížeč, Živá ukázka, Telefonní hovor, Zákaz, Příchozí hovor, Call, Zásuvný modul, Firemní data, Team, Standardní funkce, Dík, Data zákazníků


Určitě si přečtěte

Co je TikTok: Svérázná sociální síť chytla mladé uživatele, už jich má už 1,5 miliardy

Co je TikTok: Svérázná sociální síť chytla mladé uživatele, už jich má už 1,5 miliardy

** Sociální síť TikTok získala stamiliony uživatelů a stále roste ** Jaký obsah na ní najdete a co můžete v jejím rámci čekat? ** Je to zábava pro mladé, nebo platforma pro úchyláky?

Karel Kilián | 34

Pojďme programovat elektroniku: Rádiový čip, který má skoro každá bezdrátová myš

Pojďme programovat elektroniku: Rádiový čip, který má skoro každá bezdrátová myš

** Bezdrátové myši řídí čip od Nordic Semiconductors ** Jeho rádiové vysílače si před lety oblíbila i komunita kutilů ** Dnes si je vyzkoušíme v praxi

Jakub Čížek | 9

Nejlepší příslušenství k počítači. Tipy na osvědčené klávesnice, tiskárny, routery…

Nejlepší příslušenství k počítači. Tipy na osvědčené klávesnice, tiskárny, routery…

** Tipy na klávesnice, myši, routery, tiskárny, sluchátka a další věci k počítačům ** Poradíme, s jakými produkty neuděláte chybu ** Vybíráme jak příslušenství na běžnou práci, tak na hraní her

David Polesný | 20

Co všechno se spouští se startem Windows a proč by vás to mělo zajímat

Co všechno se spouští se startem Windows a proč by vás to mělo zajímat

** Společně s operačním systémem se spouští řada aplikací a služeb ** Mohou mít negativní dopad na celkovou dobu startu Windows ** Jak získat kontrolu nad automaticky spouštěnými programy?

Karel Kilián | 57


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest: 20 powerbank s USB-C

Test: mobily do 3 500 Kč

Radíme s výběrem routeru

Tipy na nejlepší vánoční dárky