VoIP – to jsou hlavně výhody!

(inzerce) VoIP nabízí stejný komfort telefonování jako na klasické pevné lince, ovšem za zlomek nákladů.

VoIP a jeho výhody

V dnešní době řeší snad všichni, jak ušetřit a přitom nepřijít o zažitý komfort. Stejné je to i u telefonování, které využívá mnoho z nás stále častěji. I zde existují možnosti jak oproti klasické telefonii ušetřit a to bez ztráty komfortu, na který jsme zvyklí.

VoIP technologie umožňuje přenos digitalizovaného hlasu prostřednictvím internetu, intranetu nebo jiného datového spojení. Ačkoli ani tyto hovory nejsou zcela zdarma, cena je nesrovnatelná. K tomu přispívá i fakt, že při využívání VoIP neplatíte paušální poplatky za ISDN, HTS atd..

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek
Moduly k modulárním ústřednám WELL mPBX (O2 se dvěma FXO porty pro dvě analogové linky • S2 se dvěma FXS porty pro dva analogové telefony • SO s jedním portem FXS a jedním FXO • BRI pro dvě linky ISDN2 • GSM modul)

Příklad malého řešení pro společnost s 15 zaměstnanci

Počítejme s obchodní společností o cca 15 zaměstnancích. Pro kalkulaci návratnosti je třeba spočítat nejdříve orientační měsíční náklady na zaměstnance – ty činí v našem příkladu přibližně 50 tis. Kč (6 obchodníků, 9 pracovníků podpory prodeje, jako jsou administrativa, marketing, manažer…).

Současný stav voláníse řeší pomocí 2 ISDN linek zapojených do starší ISDN ústředny, za kterou jsou běžné analogové telefony. Celková průměrná měsíční provolávka je 30 hodin a poměr volání do jednotlivých sítí je následující: 70 % - pevné linky, 10 % - mobily, 20 % - zahraniční volání.

Jak naše modelová firma ušetří a kolik to vlastně bude?

Této společnosti jsme navrhli plnohodnotné VoIP řešení (VoIP ústředna, koncové zařízení – IP telefony, implementační práce), které odbourá paušální poplatky za pevné linky a podstatně sníží cenu provolávky.

Klepněte pro větší obrázek

JOYCE – dodavatel na klíč

Nabídneme Vám komplexní služby od nabídky na míru až po kompletní realizaci. JOYCE Vám přináší kvalitu, mnohaletou tradici a bohaté zkušenosti vycházející ze znalosti telekomunikačního prostředí a požadavků zákazníků. Samozřejmostí je i špičkový servis a mnohé výhody pro prodejce.

WELL – značka kvality a jistoty

Značkou WELL se nehonosí jen VoIP telefony a zařízení, ale i řada WiFi či ADSL produktů a příslušenství. Veškeré reference ale nenahradí vlastní zkušenost. Unikátnost produktů WELL nejlépe poznáte, když si je sami vyzkoušíte! Právě nyní máte výjimečnou možnost tak učinit!

Klepněte pro větší obrázek

Poznejte výhody WELL na „vlastní kůži“ – objednejte si do 31.7.2012 VoIP řešení na platformě WELL a my Vás navíc odměníme 5% slevou na veškerý hardware!

Zakuste s námi, jak má vypadat skutečná kvalita.

V případě zájmu o jakékoli informace jsme tu pro Vás:

JOYCE - Obchodní oddělení IT
Tel.: 539 088 010
joyce@joyce.cz
www.joyce.cz

 Klepněte pro větší obrázek
Další článek: Ruský satelit pořídil obří snímek celé Země [video]

Témata článku: VoIP, Well, Analog, Ústředna, Obchodní oddělení, Měsíční poplatek


Určitě si přečtěte

Že by konečně revoluce? Nové chytré hodinky od Garminu mají průhledný solární panel

Že by konečně revoluce? Nové chytré hodinky od Garminu mají průhledný solární panel

** Chytré hodinky mají relativně malou výdrž ** Sportovní fénixy od Garminu jsou na tom ale lépe ** Poslední verze nabízí dokonce transparentní solární panel

Jakub Čížek | 55

Windows 10 po čtyřech letech: Jsou populární, ale stále je to šílený kočkopes

Windows 10 po čtyřech letech: Jsou populární, ale stále je to šílený kočkopes

** Windows 10 tu jsou už čtyři roky, první verze dorazila 29. 7. 2015 ** Desítky měly nahradit neúspěšnou řadu Windows 8.x ** I po letech však systém budí emoce a zůstává kočkopsem

Jakub Čížek | 111Aktuální číslo časopisu Computer

Speciál o přechodu na DVB-T2

Velký test herních myší

Super fotky i z levného mobilu

Jak snadno upravit PDF