Google Assistant crashuje pri Facebook/Twitter IFTTT príkazoch. Nainštalované na novo a stále to robí. Text odošle, ale python spadne.Chyba:ConverseResult object has no attribute spnoken_response_text
Názor byl 1× upraven, naposled 6. 5. 2017 17:56
Tu som našiel riešenie: http://www.zive.cz/poradna/instalacia-a-spre...
jo... to už je jen kousek od toho „inteligentního“ toasteru z Červeného trpaslíka😀
Nedal by sis toust?
Hnus, krabice z lepenky divně smrdí, kdo by to chtěl mít kolem sebe (jak žít u popelnice), když už tak dřevo, třeba překližka, případně plus dýha - také nějaká kultura, design vážení (proti plastu neobsahuje ftaláty), vůbec nepochopím proč takto nejsou vyráběny klávesnice, rámy (těla, šasi) monitorů pokud nejsou hliníkové.> Funkci snad ani nemá význam řešit, já žádný hloupý hlas slyšet nechci, když chci slyšet hlas pustím si rádio, případně zavolám komu potřebuji. Člověku - mozku na druhé straně. Hlasy (i jiné vjemy, např. hvězdičky) také někdy slyším, když přijdu k ránu, společensky unaven a na hlavě mi přistane pánev. 🙂
"demo, jenž"... Chjo, když neumím pravopis, tak se snažím problémovým slovům jakými jsou vztažná zájmena aspoň vyhýbat🙁
Člověk, který kritizuje cizí pravopis, by mohl ten svůj zvládat.Správně se píše: Když neumím pravopis, tak se snažím problémovým slovům, jakými jsou vztažná zájmena, alespoň vyhýbat.
Checht, touché, díky! Měl jsem dát větší pozor.
Zde není web o českém či jiném pravopisu. Sám jsem na škole také dával přednost jiným předmětům a zcela mi stačila 3 z diktátu či 2 ze slohové práce. Kolik toho ty znáš např. z technických předmětů, můžeš se pochlubit, chemie, biologie, fyzika, síly, matematika, statistika, logika prosím, máš zde místo. Prosil bych o pokročilejší znalosti než obecné ze ZŠ. > Já sám nevím vše, vím, že ostatní také ne a nekritizuji je. Když např. dnes potřebuji odeslat dokument, který má mít jistou formu, pak mi vše řeší právník, notář, či poradce (korektor) za úplatu. > Specializace je u člověka normální.
"Já nerozumět, co ty říkala chtěla myslet vyjádřila. Gramatika v Čecha pomáhat i smysl říkat." Tož asi tak... Když se vztažné zájmeno netrefí rodem, pochopitelně přemýšlím a hledám, jestli se nevztahuje k něčemu, co mi ve větě mohlo utéci. Proto mi tenhle konkrétní případ tolik vadí.P.S. Matiku, statistiku a logiku jsem na VŠ vystudoval. V případě logiky dokonce i jako obor/hlavní specializaci. Matika na matfyze, ale jen v rozsahu, kterou mají povinně informatici. No a pak ještě jako třetí VŠE, ale tam těch technických znalostí moc nebylo. Vytahovat se nechci, to jen že jsi se ptal.P.P.S. S tím pořizováním odborníků na věci, které sám dokonale neumím, poměrně konvenuji. V tomto ohledu považuji za výborné, pokud redakce využívá služeb korektora, když již se redaktoři neumí chyb vyvarovat. Sám se nicméně domnívám, že dobrá znalost mateřského jazyka patří u redaktora do vyloženě základní výbavy, asi jako se od informatiků očekává, že budou umět počítat, ale to už by bylo na delší diskusi. Grammar nazi nejsem, stěžuji si jen když mne to tahá za uši, nebo když to narušuje srozumitelnost.
Je dobře, že jsi tedy něco vystudoval (myslím mimo humanitní obor), dnes skoro zázrak. Podívej, člověk se prostě věnuje tomu co ho baví, tím nemá čas pilovat třeba pravopis či neumí komunikovat s lidmi tak dobře jako číšník, obchodní agent (což je normální). Jen jsem chtěl napsat, že tyto komentáře se hodí spíš na fóra, kde se puntičkářky řeší gramatika a věnují se jazykům obecně. Ostatní doufejme mají mozek, takže různé "nejasnosti" si umí odfiltrovat. Co myslíš ty? Za sebe musím říct, že takové drobnosti, v životě nedůležité přecházím.
A umí to mluvit hlasem Heidi Janků ? 😀😝 To bude rozhodující deal breaker.
Názor byl 1× upraven, naposled 5. 5. 2017 14:17
Kdo? Posledního člověka toho jména jsem viděl před rokem 1989, tehdy nějaká zpěvačka komunistických estrád.
Potvrďte prosím přezdívku, kterou jsme náhodně vygenerovali, nebo si zvolte jinou. Zajistí, že váš profil bude unikátní.
Tato přezdívka je už obsazená, zvolte prosím jinou.