Výpadek | Vodafone

Vodafone má výpadek. Nefungují hovory, internet ani televize

Vodafone má výpadek. Nefungují hovory, internet ani televize

Vodafone řeší nepříjemný problém. Jeho zákazníci se potýkají s výpadky služeb počínaje mobilního hovory, daty a konče internetovým připojením včetně internetové televize.

Telekomunikační operátor v minulosti pohltil poskytovatele internetového připojení a kabelové televize UPC. I jejich zákazníci nyní zaplnili sociální sítě Vodafonu stížnostmi. Jen pod příspěvkem operátora o aktuálních komplikacích se jich během několika desítek minut sešlo téměř tisíc.

Klepněte pro větší obrázek
Diskuze se postupně plní zprávami od zákazníků Vodafonu/UPC

Panu Hulánovi z Plzně tak například nefungují mobilní data, internet od UPC nicméně ano. Paní Matušková ze Znojma ale v diskuzi na Facebooku oponuje, že ji naopak zlobí vše včetně internetu od UPC. A do diskuze se už přidaly stovky dalších poškozených z celé republiky.

A to i z řad podnikatelů. Podle jednoho z reagujících nefunguje internetové připojení v lékárně a nemohou tak vydávat léky na předpis z důvodu nefunkčního online systému. 

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek
Přinejmenším v centru Brna funguje UPC bez jediného problému

My jsme se zatím s výpadkem služeb nesetkali a přinejmenším UPC bez problému funguje i u některých našich redakčních kolegů z Brna.

Situace je tedy nepřehledná a výpadek není zcela plošný. Operátor jej v každém případě urgentně řeší, a tak snad nebude mít delší trvání.

Diskuze (39) Další článek: Tesla zlevnila své elektromobily. Za některé modely nyní zaplatíte až o 5000 dolarů méně

Témata článku: Internet, Mobility, Výpadek, Vodafone, Televize, UPC, HovorDruhotné softwarové licence. Kdo by nechtěl legální Windows za stovku…

Druhotné softwarové licence. Kdo by nechtěl legální Windows za stovku…

Koupě originálního programového vybavení přímo od výrobce není jedinou možností, jak sehnat pro váš počítač legální software. Další možností je koupit licenci od toho, kdo ji už nepotřebuje nebo nevyužije. Můžete ušetřit nemalou částku, zároveň si však dávejte pozor na podvodníky.

Jan Spěšný
Youtuber vyhrál sázku nad fyzikem. Vozidlo poháněné větrem opravdu může jet rychleji, než je rychlost větru

Youtuber vyhrál sázku nad fyzikem. Vozidlo poháněné větrem opravdu může jet rychleji, než je rychlost větru

** Může se objekt poháněný větrem pohybovat rychleji než vítr? ** Youtuber Muller tvrdí, že ano. Fyzik Kusenko, že nikoli ** Uzavřeli proto sázku o deset tisíc dolarů. Jak to dopadne?

Karel Kilián
Fyzika
NÁVOD: Jak nainstalovat Windows 11 (a proč to raději nedělat)
Vladislav Kluska
Windows 11Windows Insider