Visor mimo USA až příští rok

Visor má značné problémy se splňováním dodávek a nyní omezil dodávky do zahraničí.
Visor má značné problémy se splňováním dodávek a nyní omezil dodávky do zahraničí. Visor je novým počítačem do dlaně od firmy Handspring (v jejím čele jsou zakladatelé Palm Computing) s operačním systémem PalmOS. Donna Dubinská, výkonná ředitelka Handspring, ve svém omluvném dopise popisuje, jak se vlastně věci mají. Pokud jste mimo USA, můžete čekat svého Visora až příští rok, pokud jste v USA, není to o moc lepší – dodací lhůty jsou 4–6 týdnů, a tak je nyní již pozdě kupovat Visora na Vánoce.

Živě komentuje: Extrémní poptávka po Visorech rozhodně Handspring těší a mrzí zároveň. Teprve nyní se dostávají ke slovu objednávky z půlky října a zájemci mimo USA mají smůlu. Trochu vybočuje Kanada, kam již objednané modely vyrazí, nové bude možné objednávat až po novém roce. Jestli tedy u nás někdy Visor uvidíme, bude to zřejmě až v únoru, pokud si jej někdo nenechá objednat na americkou adresu s následným posláním k nám do republiky. Visor dokazuje, že hlad po PDA tu je, stačí dobrý produkt a prodává se jako divý. Kdyby měl podobné problémy nějaký výrobce strojů s Windows CE, bylo by to jistě jiné.

Váš názor Další článek: Intel bude zlevňovat dříve, než se čekalo

Témata článku: Windows, USA, Donna, Značný problémRecenze mobilní hry Slovní Duel. Nadějný, ale nedotažený fotbálek

Recenze mobilní hry Slovní Duel. Nadějný, ale nedotažený fotbálek

Procvičujete rádi slovní zásobu a chcete zapálit mozkové závity? Třeba bude tahle hříčka z českých luhů a hájů zrovna pro vás!

Ladislav Novák
Mobilní hryRecenze
Jak rozmazat dům, aby vás sousedi nemohli šmírovat. Jde to v Mapách Google i na Mapy.cz

Jak rozmazat dům, aby vás sousedi nemohli šmírovat. Jde to v Mapách Google i na Mapy.cz

** Nelibí se vám, když cizí lidé okukují váš dům? ** Všechny mapové aplikace nabízejí možnost rozmazání snímku ** Máme návod pro Apple Maps, Bing Maps, Mapy Google a Mapy.cz

Karel Kilián
SoukromíNávodyMapy
Tohle nejsou Jedenáctky, ale Linux. Windowsfx 11 opisuje opravdu důkladně
Lukáš Václavík
Windows 11Operační systémyLinux
Nová volitelná aktualizace systému Windows 10 opravuje 38 problémů
Karel Kilián
Windows UpdateAktualizaceWindows 10